Eesti tagasi.

Hei! Selline teema siis.
ma kolisin augustis soome ema juurde, (varem elasin umbes 2 aastat vanaemaga)
aga nüüd siin on elu lihtsalt nii fucked up et ma suuda siin enam olla, ja tahaks nii kohutavalt tagasi eesti, kuigi mu vanaemal on närvid läbi jne, ma saaksin oma isaga ka elada, ja ma tahan tegelikult emaga ka kohutavalt elada,umbes nagu niii et ma ei oska enam ära olla, ei oska enam ennast aidata, täielik mase on juba pikka aega. Eneka mõtted on peas jne. Kas viga on minus ?? ma tõesti ei tea enam mida teha.

/kohutavalt soovin abi/

Re: Eesti tagasi.

Tonight kirjutas:Kuidas su elu täpsemalt metsas on? Äkki annab midagi korda teha?
ahh mul pole üldse sõpru. kuidagi nii masendav on kõik, ise kaa ei saa aru miks. eestis on mul persetäis sõpru,
siin 0...
asi on tõesti minus v mai saaa aru. enda meelest olen igati seltskondlik. ema ei pöööra ka mulle enam eriti tähelepanu.. lihtsalt tahaks ära.

Aga kuidas sul isaga elu oleks? Kas seal, kus sul isa elab on ka sul sõbrad ees või alustad otsast peale nagu ka Soome kolides?
Sõbrad tulevad ajapikku aga ma tunnen rohkem muret selle präast, et su ema ei pööra sulle enam tähelepanu.

Viga ei ole kindlasti sinus. Kolimisel koduigatsuse jms tundmine on normaalne. Ühed saavad sellest üle, teised tahavad tagasi minna.

someoneh kirjutas:küll tuleb neid sõpru või otsi fb kaudu soomes elavaid eestlasi ja tutvu nendega. soomes elu parem, believe me.
Siinkohal ma vaidleks sulle veidi vastu... ma ei leia et elul eestis üldiselt midagi viga oleks... Aga noh alati saab vinguda.

Dolores. kirjutas:Hei! Selline teema siis.
ma kolisin augustis soome ema juurde, (varem elasin umbes 2 aastat vanaemaga)
aga nüüd siin on elu lihtsalt nii fucked up et ma suuda siin enam olla, ja tahaks nii kohutavalt tagasi eesti, kuigi mu vanaemal on närvid läbi jne, ma saaksin oma isaga ka elada, ja ma tahan tegelikult emaga ka kohutavalt elada,umbes nagu niii et ma ei oska enam ära olla, ei oska enam ennast aidata, täielik mase on juba pikka aega. Eneka mõtted on peas jne. Kas viga on minus ?? ma tõesti ei tea enam mida teha.

/kohutavalt soovin abi/
Aga siinkohal koliksin mina tagasi... Muidugi see on Sinu otsustada, mida sa teed.
Aga kui sa tahaks veel mõnda aega üritada siis näiteks Sõbrad: Liitu Facebookis mõne eestlaste soome kommuuniga ja otsi sealt sõpru.
Ema: Räägi oma emaga, et sa tahad et ta sinuga rohkem tegeleks. Tehke midagi koos: minge ostlema või kinno, vaadake kodus filmi, mängige mõnda lauamängu vms
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

See sul on selline... alguse asi. Kui leiaksid mingi kamraadi, siis oleks tuju parem ja kergem kõrge motivatsiooni tõttu veel teisigi leida, aga kuna oled masenduses, siis selle esimene tekkimine on raskendatud. Niiisiis, sa peaksid vastu pidama ja selle ühe endale tekitama! Natuke väga raske, aga no... pead hakkama saama!
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

someoneh kirjutas:exju, just my opinion, mu isa elab Soomes ja sealne elu on lust ja lillepidu siinsega võrreldes, vähemalt majanduse poolest ning loodetavasti kolin isegi ära. seega on kobisemist?
nii lahe, et see nüüd vingumiseks tembeldatatkse

Hmm... aga oled enda ümber vaadanud? Enamik Inimesi räägivad et kui palju parem Soomes/Rootsis Saksamaal võikuskiganes on? On ju vingumine stiilis a'la "Miks neil on parem kui neil?" või siis "Miks on kõik Eesti poliitikud sead ja midagi ära ei tee?"

Edasine osa ei ole somoeonehile otseselt suunatud vaid kõigile väljarändajatele, ehk paneb mõtlema...

Fo kadakas* sake, palun, minge poliitikasse (jah ma olen nõus et mõni eesti poliitik ei ole just kõige proffesionaalsem), tehke midagi ära, maitea, viige lõpuni haridusreform ja haldusreform, või mida iganes mis elu siin paremaks teeb.

Miks kurat te minema kolite kui ei meeldi poliitikud, hakake poliitikuteks, palun, ja kui nüüd tuleks vastus et ajou ma olen liiga loll... palun võta ennast kokku ja hari ennast... No bljaad Milleks me üldse oma riigi lõime kui kõik siit minema kolivad?
Milleks me astusime EUse ja Natosse. Lihtsalt häirib kui väike silmaring inimesel on.

Tõesti vabandan üliemotsionaalse posti pärast
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.

EXJU kirjutas:
someoneh kirjutas:exju, just my opinion, mu isa elab Soomes ja sealne elu on lust ja lillepidu siinsega võrreldes, vähemalt majanduse poolest ning loodetavasti kolin isegi ära. seega on kobisemist?
nii lahe, et see nüüd vingumiseks tembeldatatkse

Hmm... aga oled enda ümber vaadanud? Enamik Inimesi räägivad et kui palju parem Soomes/Rootsis Saksamaal võikuskiganes on? On ju vingumine stiilis a'la "Miks neil on parem kui neil?" või siis "Miks on kõik Eesti poliitikud sead ja midagi ära ei tee?"

Edasine osa ei ole somoeonehile otseselt suunatud vaid kõigile väljarändajatele, ehk paneb mõtlema...

Fo kadakas* sake, palun, minge poliitikasse (jah ma olen nõus et mõni eesti poliitik ei ole just kõige proffesionaalsem), tehke midagi ära, maitea, viige lõpuni haridusreform ja haldusreform, või mida iganes mis elu siin paremaks teeb.

Miks kurat te minema kolite kui ei meeldi poliitikud, hakake poliitikuteks, palun, ja kui nüüd tuleks vastus et ajou ma olen liiga loll... palun võta ennast kokku ja hari ennast... No bljaad Milleks me üldse oma riigi lõime kui kõik siit minema kolivad?
Milleks me astusime EUse ja Natosse. Lihtsalt häirib kui väike silmaring inimesel on.

Tõesti vabandan üliemotsionaalse posti pärast
Will do.
Plaanis on poliitikat õppida.
Kuna enamus meie poliitikutest on lihtsalt tegelased kes tegelikkuses ei tea poliitikast suurt midagi.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

millega ma harin end, harjaga või? üks poliitik ei muuda midagi, kui terve rahvas on savisaarte ja ansipite poolt, kel parem oskus rahvast moosida. võibolla peaks rahvas lihtsalt oma silmad avama, kuid ei. naiivselt usutakse, et reformikad või savisaar toovad leiva lauale. olgem ausad, parempoolseid ei koti inimeste heaolou vaid see, et nad ise mingit kasu saaksid rahvast riisudes ning savisaar rikub kogu keskerakonda. hüppa nüüd minu arvamusel kõrri kah jah..
Viimati muutis someoneh, 10 Dets 2011, 19:30, muudetud 2 korda kokku.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

But what tarand did?

Aga jah... Poliitika ja ilm on teemad millest ei räägita.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Vasta

Mine “Depressioon”