Kirjutan, et see endast välja saada

Mul on depressioon olnud juba kaks aastat. Võibolla kauem.
Aasta tagasi tahtsin enesetappu teha ja poolteist aastat tagasi hakkasin lõikuma, millest olen enam vähem lahti saanud. Aasta tagasi sain tuttavaks poisiga, kes mõtles samuti nagu mina. Tänu temale sain ma enesetapu mõtetest lahti. Me lubasime üksteisele, et ei tee seda. Ta põhimõtteliselt oli mu parim sõber. Ainus, kes teadis kõike. Isegi mu parim sõbranna, keda tunnen terve elu ei teadnud midagi. ega tea siianii. Kolm kuud tagasi tegi see sama poiss enesetapu. Nüüd ei ole enam kedagi, kes teab. Kõik arvavad et mul on suhteliselt suva sellest, et see poiss enesetapu tegi. Mulle sobib nii kuigi see on raske.
Ma mõtlen iga päev temast. Ma ei teeks kunagi enesetappu. Kuigi ma ei tea kaua ma suudan nii. Ma olen peaaegu täiesti kindel, et mina olin osa sellest põhjusest miks ta seda tegi. Lihtsalt, ma teadsin et tal olid sellised mõtted. Ma arvasin et ta sai sellest üle.

Re: Kirjutan, et see endast välja saada

nsmkasutaja kirjutas:Ja mis on mureks ? mis abi sa siish kahh küsid? ;) :roll:
Ja mis oli sinu vastuse mõtteks?
Veidi sallivam suhtumine võtab tüki küljest või?

Igastahes ei ole sõbra surm põrmugi tühiasi ning kuigi see on kulunud ja esmapilgul
naeruväärsena näiv nõuanne, siis arvan et peaksid leidma endale psühholoogi.
Esiti selleks et olla ise õnnelikum ning ka selleks et saada üle sõbraga juhtunust,
sest üksinda võib see liig keeruliseks osutuda.
I'm
not
Vasta

Mine “Depressioon”