Re: Mida teete kui olete närvis?

Aaajaa mis mul veel meelde tuli.. öösel seinu sodida. Ja justnimelt seinu. Paber ei aita. Kurat juba see ajas nii närvi, et rongijaamas renoveeriti see ootepaviljon ära, kuhu mina ja mõned teised kunagi sodisime... kurat seal oli neid asju nii ammusest ajast:( Kõik mälestused lihtsalt p*tsi keeratud.. peaaegu. Rongijaam võiks küll selline koht olla, mis ongi vana ja lagunenud ja kurat... hea. Lihtsalt hea.
Aga t*ra ega need seinad neil kaua puhtad ei püsi igal juhul. Mind ei koti...

psühhopaat- kirjutas:Aaajaa mis mul veel meelde tuli.. öösel seinu sodida. Ja justnimelt seinu. Paber ei aita. Kurat juba see ajas nii närvi, et rongijaamas renoveeriti see ootepaviljon ära, kuhu mina ja mõned teised kunagi sodisime... kurat seal oli neid asju nii ammusest ajast:( Kõik mälestused lihtsalt p*tsi keeratud.. peaaegu. Rongijaam võiks küll selline koht olla, mis ongi vana ja lagunenud ja kurat... hea. Lihtsalt hea.
Aga t*ra ega need seinad neil kaua puhtad ei püsi igal juhul. Mind ei koti...
päris vihane :D

Aga, mis ma ise teen..
1) Lähen trenni
2) Blokeerin kõik maailma, hakkan lugema või midagi.
3) Nutan..
4) Otsin lohutust sõpradelt.
5) Olen proovinud ka seda 10ni lugemist. See vahest isegi aitab.
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

Puravik kirjutas:Väristan jalga, joon Red Bulli. Õues liigun siis käin poest läbi ja võtan paki sifkasi, nende söömisele keskendumine rahustab maha ja ajab mõtted mujale.
Kui võimalus on (ei ole kool, mingi üritus, ei ole koos sõpradega) siis tõmban dressid selga ja lähen jooksma. Või õpin mingeid uusi hüppenööri trikke vms.

Eelmine nädal tulin papsi töö juurest, ta oli mind jälle nii vihaseks ajanud. Kõnnin skeitpargist mööda, sellise vihahooga et jube, vaatasin ühte 16 aastast tüüpi KORRAKS, kes oma bmx-i otsas istus ja mingite reidipapudega juttu puhus. Küsis mult: kadakas* sa tont vahid nah? (ta oli mingi 158 pikk, hästi peenike, ja naguma aru sain ta häälest, siis häälemurret pole veel olnud. Kandis tüüpilisi skeiterite riideid, tal olid samasugused püksid nagu mul. O.O) Need tüdrukud hakkasid itsitama, tüüp lehvitas oma juukseid ja naeratas, nagu oleks elu suure killu maha teinud. Ma tõmbasin ta ratta pealt maha, sedasi et ta lendas näoga vastu maad ja karjusin talle veel et minuga nii ei räägita. Kõndisin minema, taha vaatasin siis nägin et tal mõlemast ninaaugust verd purskas. :D Höhö. Vot see rahustas mind maha.

(btw, mu endised klassivennad tšillivad ka seal skeitpargis, ja siis nad olid rääkinud seal kõigile et ma pidavadki mingi närvihaige olema jne, ja ajasid mingit jama kokku kuidas ma igast tüüpe olen poolsurnuks peksnud, kolmest koolist välja visatud ja mingi täiega palju trahve on peksmiste pärast. (mis muidugi ei vasta tõele) :D :D nüüd täna kui ma sealt mööda läksin siis kõik jäid vait ja vaatasid mulle järgi täiega. Höhö. :D )
tegelt nad vist lihtsalt mõnitasid

Kui ma närvis olen

1)Panen muusika nii põhja kui võimalik ja lülitan oma mõtted välja
2)Lähen välja jalutama!
3)Ignoreerin teisi !
4)Seltskonnas olles olen vait ja omaette :D Nagu eile,poiss helistas,olin tujust ära ja ta sai sellest aru ,küsides:,,Miks ma vaikne olen?,kas juhtus midagi?''.Ma ütlesin talle ainult et kõik on korras (ta ei uskunud) ja koguaeg pinnis ,aga ma ei anud alla ja ei rääkinud ikka!
5)Loen raamatuid!
6)Vaatan telekat
7)Hingan 10 korda sisse ja välja (silmad kinni)!

lapsemure kirjutas:Kui ma närvis olen

1)Panen muusika nii põhja kui võimalik ja lülitan oma mõtted välja
2)Lähen välja jalutama!
3)Ignoreerin teisi !
4)Seltskonnas olles olen vait ja omaette :D Nagu eile,poiss helistas,olin tujust ära ja ta sai sellest aru ,küsides:,,Miks ma vaikne olen?,kas juhtus midagi?''.Ma ütlesin talle ainult et kõik on korras (ta ei uskunud) ja koguaeg pinnis ,aga ma ei anud alla ja ei rääkinud ikka!
5)Loen raamatuid!
6)Vaatan telekat
7)Hingan 10 korda sisse ja välja (silmad kinni)!
Miks sa "vaatan telekat" taha hüüumärki ei pannud!

HellNoMore kirjutas:You pissed?? Oh, put on a tupac track...

You sad?? Oh, put on a tupac track..

You happy? Oh ok, put on a tupac track...

You reminiscing? Put on a tupac track...

You FUCKIN?? Put on a tupac track

Can listen to this man no matter what mood your in.

Me.
Ja nii ongi
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Depressioon”