Re: Mida teete kui olete närvis?

#41
Väristan jalga, joon Red Bulli. Õues liigun siis käin poest läbi ja võtan paki sifkasi, nende söömisele keskendumine rahustab maha ja ajab mõtted mujale.
Kui võimalus on (ei ole kool, mingi üritus, ei ole koos sõpradega) siis tõmban dressid selga ja lähen jooksma. Või õpin mingeid uusi hüppenööri trikke vms.

Re: Mida teete kui olete närvis?

#46
someoneh kirjutas:Lähen panen sauna küdema, istun saunas ja lisaks panen poweri tööle.
putkaaa, kui mõnus. mul praegu see mõte ja see pilt (mitte midagi pornograafilist) jooksis silme eest läbi, et kui mõnus ja kaif see on. mõnus tunne tekkis ausalt öeldes peale sinu lause lugemist (:
Külaline kirjutas:Panen mase laulu põhja ja kuulan seda nii kaua, kui maha rahunen. Mõnikord kuulan ka erinevaid laule.
minu puhul aitab see. oleneb muidugi närvi mineku põhjusest, aga kui see on midagi, mis lõpp kokkuvõtteks teeb mind kurvemaks ning mase tuleb ikka, siis sobib see variant.
mürsik kirjutas: ok, tegeeelt, istun maha lihtsalt ja mõtlen et kui mõtetu asja peale ma närvitsen ja miks ma üldse närvitsen.
jah, tavaliselt see aitab. kui kaine mõtlemine olemas, on see kõige parem lahendus. enamus juhtudel on see parim lahendus kuid olen ka kogenud seda, kus maha istumisest & järelemõtlemisest olen rohkem närvi läinud :/
Static Pain kirjutas:...peksan poksikotti, teen trenni.
poksikott, oi, no vot seda tahaks ise ka taguda vahel! oh kui hea oleks, saaks ennast lihtsalt välja elada, sest mingi asja peksmine sobib mulle hästi. rahustab. aga no kust ma sul võtan selle poksikoti? ses' suhtes jama lugu.
Mellluu kirjutas:tavaliselt elan sellepeal viha välja , kes mind närvi ajas . :)
minu teine mina ^^. no sellel tüübil kes mind närvi ajas, ei vea tavaliselt.muidu lisaks söömine rahustab, eriti mõnus shokolaadi sisse ajada. ning mõtted saab kaineks ja närvi maha rahustada samuti koeraga jalutamisega, mitu tundi - aur väljas. sellel ajal saabki mõelda rahulikult, et miks närvitsed.

Re: Mida teete kui olete närvis?

#48
psühhopaat- kirjutas:väike rahusti üledoos... sõltuvuses viimasel ajal. kurat, ma ei tea. ilma ei saa, lihtsalt värisen... ainus meetod, kuna lõhkumine pidi välja jääma. aga jah isegi lõhkumine ei rahusta enam. karjumine, ropendamine, mida iganes.. ajab vaid rohkem närvi. aga praegu on hea. jah
kadakas* ma võtdan ka siis rausted aga mu panevad kohe mahgamama need, mae i assa normaalsetl cõtta. tekitavdad seliese tunde et ma ei ole üldse mina ja see ajanb just veel rohkme närvi. vähremalstfüüsiilselt on hea siis. prrreagu vist ka ikka veel lasddku all. a see pearinglus ja toipeltnäfemine poidi vähneema ajan jooksul. krt ma ei sanuii kirjutada.
i have no family
i ate them

Re: Mida teete kui olete närvis?

#49
liiga palju võtad vist korraga, või liiga tugevaid. mul on ka tugevamatega nii.. aga jah. rahustid on ka sellised asjad, et alguses piisab mingist kindlast kogusest aga kui tihedamini võtad, siis toime jaoks on vaja järjest suurem kogus võtta. ma tarbin igapäevaselt seda tavalist 0,5 alprazolami(xanax), mingi 5-10 tk päevas. kui korraga rohkem võtta siis oleks ka suht laksu all aga jah.

Re: Mida teete kui olete närvis?

#50
psühhopaat- kirjutas:liiga palju võtad vist korraga, või liiga tugevaid. mul on ka tugevamatega nii.. aga jah. rahustid on ka sellised asjad, et alguses piisab mingist kindlast kogusest aga kui tihedamini võtad, siis toime jaoks on vaja järjest suurem kogus võtta. ma tarbin igapäevaselt seda tavalist 0,5 alprazolami(xanax), mingi 5-10 tk päevas. kui korraga rohkem võtta siis oleks ka suht laksu all aga jah.
mul ka seesama, aga esimene päev võtsin ühe ja oli juba kahtlane olla, järgmine päev kaks, aga see enam nii hull ei olnud kui esimese korraga 1. eile õhtul 5 tükki korraga, pole ime et ma normaalselt kirjutada ei suutnud. ja arst kirjutas suht suvalt välja ka need, ütles et võta siis kui tunned et on vaja. seal infolehel oli kirjas ka, et harjumine võib aega võtta ja alguses võibki olla topeltnägemine ja pearinglus. hetkel näen lendavaid täpikesi ka, aga seda ma ei tea kummast rohust need on :D
i have no family
i ate them
Vasta

Mine “Depressioon”