Mõju.

Kas keegi on midagi tarvitanud ja see pole mõjunud?

Popsu puhul on see normaalne.

Aga komm? Kokaiin? Heroiin? misiganes?

Sellesmõttes, et minul poolik komm ei mõju. kõikidel mu sõpradel mõjub.
Narkootikumide mõjumine oleneb inimese kehalise energia sisaldusest. Kui inimene on tohutult energiline, ta võib 20 kommi ka sisse võtta ja see e i mõju talle. I have a friend like that. Mõnel mõjub juba veerand ka.

Kas teil on ka midagi taolist olnud, et ei mõju?

Popsu esimesed korrad ei mõju mõnedel inimestel, niiet, arvestame weedenzi välja.

Re: Mõju.

Mulle vist ei mõju midagi...1 g kanepi õit...mitte midagi,ainult suu kuivas.
4 pakki antsu ninna-ei mingit mõju.
Hakkasin juba mõtlema ,et mis kamm on.
Antsu süstlas,ja ikka ei mõju....
Niiiii mõtetu,ajas juba kurjaks.Aga samas hea,ei teki sõltuvust.Vahel võib võtta,aga raha küll ise raiskama ei hakka :)
Aga vot mis mul mõjub on suures koguses rahusteid ja unerohtusid ...
Aitan,kui suudan:)

Kiisupojane kirjutas:Kas keegi on midagi tarvitanud ja see pole mõjunud?
Juhtub, kuid tihti on see võlts/nõrga toote süü (teistel on platseebo efekt ning nad usuvad tõemeeli, et neil toimis see aine ning kolmandad lihtsalt tahavad lahedad olla ja mängivad kaasa või joovad muid purju ennast) kuigi tihti see enamasti hoopis pigem selle süü, et kasutaja liiga tihti mingeid aineid tarbib. Nagu sa arvatavasti tead, siis väga suur osa ainetest ei mõju teistkordsel kasutamisel järgmisel päeval samamoodi. Näiteks nn "komm" (ehk E siis tuntumas keeles) - mis mõne inimese puhul võib võtta kuni paar kuud enne kui kasutaja uuesti sama efekti sama suurest kogusest ainest tunneb (liialt tihti kasutades aga isegi aine koguse tõstmine ei aita). Kuidugi kui tegu pole puhta E'ga siis lood teised...
Kiisupojane kirjutas: Kui inimene on tohutult energiline, ta võib 20 kommi ka sisse võtta ja see e i mõju talle. I have a friend like that. Mõnel mõjub juba veerand ka.
Esiteks su sõber on (suure tõenäosusega) hälbega kui ta 20 "kommi" korraga ära sööb ja teiseks need ei ole arvatavasti päris MDMA tabletid sest arvestades korraliku MDMA hindasi ma tahaks seda rahakat inimest näha kes 3-4 tuhande krooni eest korraga toodet sööb. Ma olen seda kõikidele ajudoonoritele ka näkku öelnud alati kui mingi rullnokk või põmmpea arvab, et see neid mingit pidi lahedamaks või võimsamaks teeb. Tegelikult on aga pigem vastupidi ning need peaksid uhkust tundma kes väiksema koguse pealt saavad mida otsisid.
Teiseks PALUN inimesed kui te ei tea millest räägite siis ÄRGE parem rääkige või lisage lõppu vähemalt IMHO - In My Humble Opinion, näete PALJU targemad välja sest siis te ei räägi asjadest faktidena millest teil pole õrna aimugi.
IMHO, Sellele "energilise sõbra" fenomenile on aga väga lihtne seletus ja seletus on: su sõbral ON hälve, vabandust, õigemini häire suure tõenäosusega. Nimelt enamasti nendel (eriti aktiivsed) inimestel kellel tavapärane kogus "kommi" ei mõju on aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) ehk tuntuma nimega: ADHD. Ninelt enamus kommid mis müüakse on tuntava amfetamiini/speed'i sisaldusega (va need mis kofeiini või siis päris sodi aint sisaldavad) ning see on täiesti normaalne efekt ADHD sündroomiga inimestel, et nad lihtsalt ennast selgemana või tavaliselt lihtsalt natuke paremini tunnevad peale tableti või kahe võtmist. Nimelt kuigi amfetamiin/speed on tugev erguti siis mõjub ta suurele osale ADHD inimestele pigem rahustavalt tavapärastes kogustes. Kuna MDMA ise ka tegelikult amfetamiini sugulane siis sarnased efektid võivad loomulikult esineda ka puhta Ecstasy puhul. Kuid yeah, eriti kui tarvitades pilt krisp selgeks läheb või muud detailid selginevad, sis võib tegu olla (loodetavasti ainult) amfetamiini ja MDMA seguga,
Kolmandaks paljudel on valearusaam, et E (ehk siis "komm") peab katuse ära sõidutama, sind tantsulavale kihutama või muidu sind energiat täis toppima - ei ole nii, eriti veel erinevate inimeste puhul kellel lisaks võivad veel olla mingid häired mis omakorda hoopis muud moodi inimesed käituma paneb kui nende sõbrad. See, et neid komm hyppama ei pane ei tee neid mitte tugevaks vaid pigem on nad häirega.
Ning lõpetuseks on VÄGA palju erinevaid arstimeid ja eriti isiksusehäire/depressiooni ravimeid mis suht-koht nö kommi mõju ära tapab. Enamasti muidugi see suhteliselt kahjulik protsess on kii kehale, vaimule kui mõistusel kuid noh, kui on taunikuid kes arvavad, et 20'ne tableti korraga söömine popp & noortepärane on ega siis loodus midagi olulist ei kaota kui sellised kiiremini jäädavale puhkusele lähevad
Kiisupojane kirjutas:Popsu esimesed korrad ei mõju mõnedel inimestel, niiet, arvestame weedenzi välja.
Pigem esimene kord mõjub KÕIGE rohkem kui korralikult teha ja sellist tunnet raske tagasi saada teistel kordadel. Kui esimesel korral ei mõju siis asi selles enamasti, et ei julgetud tõmmata nii nagu pidi (suitsu kauem kopsus hoidmine ei ole aga vaeva väärt kuna see annab juurde ainult kuni 5%-7% toimest kuid samas kahjustab kordades rohkem). Ning see esimese korra high on mitmete ainetega palju extreemsem, eriti kurikuulus on nn Draakoni Tagaajamine (või siis mõne sõnul Jänese Tagaajamine kui alice wonderland näiteks võtta).

Siin on aga leht inimestele kes ennast puudutatuna tundsid: http://www.elf.ee/ath - neil tugigrupid yle eesti
It's nice to be important but it's more important to be nice! PATT.ee - sest mõtlemine on tänapäeval defitsiit.

Merit kirjutas:Mulle vist ei mõju midagi...1 g kanepi õit...mitte midagi,ainult suu kuivas.
4 pakki antsu ninna-ei mingit mõju.
Hakkasin juba mõtlema ,et mis kamm on.
Antsu süstlas,ja ikka ei mõju....
Niiiii mõtetu,ajas juba kurjaks.Aga samas hea,ei teki sõltuvust.Vahel võib võtta,aga raha küll ise raiskama ei hakka :)
Aga vot mis mul mõjub on suures koguses rahusteid ja unerohtusid ...
Sa ajad valusat sitta mees, või lihtsalt oled sitta saanud :D Kuidas see võimalik on et midagi ei mõju, see on absurd :D Pool grammi ganzat ja kohe hea ollla :D PS. Joint sakib

Waffa kirjutas:Pigem esimene kord mõjub KÕIGE rohkem kui korralikult teha ja sellist tunnet raske tagasi saada teistel kordadel. Kui esimesel korral ei mõju siis asi selles enamasti, et ei julgetud tõmmata nii nagu pidi (suitsu kauem kopsus hoidmine ei ole aga vaeva väärt kuna see annab juurde ainult kuni 5%-7% toimest kuid samas kahjustab kordades rohkem). Ning see esimese korra high on mitmete ainetega palju extreemsem, eriti kurikuulus on nn Draakoni Tagaajamine (või siis mõne sõnul Jänese Tagaajamine kui alice wonderland näiteks võtta).

Siin on aga leht inimestele kes ennast puudutatuna tundsid: http://www.elf.ee/ath - neil tugigrupid yle eesti
Pigem on esimene kord nii, et tegija ei tea mida oodata ja mis nüüd tundma peaks ja siis ei olegi kindel, kas mõjus või mitte.

Kiisupojane kirjutas:Kas keegi on midagi tarvitanud ja see pole mõjunud?

Popsu puhul on see normaalne.

Aga komm? Kokaiin? Heroiin? misiganes?

Sellesmõttes, et minul poolik komm ei mõju. kõikidel mu sõpradel mõjub.
Narkootikumide mõjumine oleneb inimese kehalise energia sisaldusest. Kui inimene on tohutult energiline, ta võib 20 kommi ka sisse võtta ja see e i mõju talle. I have a friend like that. Mõnel mõjub juba veerand ka.

Kas teil on ka midagi taolist olnud, et ei mõju?

Triip siin Eestis on selline nagu ta on . Pigem teeb ikka ärksaks see Eesti triip .Kuid kui päris palju tõmmata siis korraks midagi tundsin , aga see läks ka kohe üle .
Ja mis veel mõjunud eriti pole on Amff , ühe korra olen küll proovinud ,kuid ühe korra ei pruugigi see mõjuda .. Teised asjad on minupuhul kohe mõjunud :)
Kommiga Eestis on see asi , et Eestis on vähe head kraami .
Ja tavaliselt käib kommi juurde ka natuke kogust alkohooli , kuid liialdada ei tohi :)

Popsu esimesed korrad ei mõju mõnedel inimestel, niiet, arvestame weedenzi välja.

Ilmselt oled sa veel liiga laps kui 4 kotti a ei tööta.... Eile v6tsin ise 3 peale 4g ja kui aus olla siis mina olin omadega täitsa katki....
Teada on ,et puhast ei myy mitte keegi. Olen ka ise korra sellist sitta ostnud mis ei tööta, st k6ik löhnad maitse jutud on 6iged aga ei j6ua nii palju tömmata et hea hakkaks.... 6nneks peale väiest jutuajamsit soovis diiler k6ik tagasi osta ja asendada. Peale jutuajamist selgus et vend oli 1g 4ks löönud ... Easy money heh.... aga see on äri, mis teha. Ja enamasti väikediiler saab juba segatud manti mitte puhast....

Poolik komm m6jub aga mitte nii intensiivselt,,, ei mäleta palju pidi olema mdma sisaldus, et korralikult töötaks 100%, kuid poolik ja turupoolt sitatud kraam v6ib t6esti tunduda mitte m6jumisena. Kuid mine vaata peeglist pupille, siis näed et m6jub. Ca 40-50 min pärast... kui ninna siis 20 .
Ei saa n6ustuda et pane v6i 20 ja ei tööta. Tean korralikke vendasid ka kes panevad öööga ca 15, kuid nad on omadega ikka nii vikerkaare peal et ei usu ise ka kus ta on. Kui mingi hyperaktiivik arvab et ei tööta, siis on myydyd lihtsalt jama kraami. ala 1st -3 pressitud suurema kasumi eesmärgil.... (really bad pills that are piperzines or just meth.) 100% puhast tablakat naljalt turult ei leia, kui just otse kotist ei saa puru ......
Something that .
Suletud

Mine “Sõltuvus narkootikumidest”