kas minu emal on probleem

ma olen väga mures oma ema pärast .
Ma olen viimasel ajal leidnud ühe kõrre mille sees oli mingi pulbri sugune asi ja täna ma leidsin 10 eorose kus oli ka pulbri puru peal ja ma leitsin sealt kõrvalt ka mingi kaardi . ma olen väga mures oma ema pärast need asjad hakkasid tekkima peale tme uut kaaslast !!! Mida ma tegema peaks????????? :?: :cry:

Re: kas minu emal on probleem

Liiga palju filme vaadanud? :D Kokaiinipulber rullikeeratud rahatähest jm :D. See kõrs on ju mingi joogipulber, lapsed söövad seda niisama, odavputkadest saab osta. Küsi ema käest, mis see on, kui midagi avalikult vedeleb ja leiad ja küsimused tekivad. Meie ju ei tea, mis pulbrid seal vedelevad. Kuni pole selge, mis seal on, pole vaja ka muretseda. Muretsemine on kujutlusvõime väärkasutamine.

termomeeter kirjutas:
20 Okt 2018, 12:47
Liiga palju filme vaadanud? :D Kokaiinipulber rullikeeratud rahatähest jm :D. See kõrs on ju mingi joogipulber, lapsed söövad seda niisama, odavputkadest saab osta. Küsi ema käest, mis see on, kui midagi avalikult vedeleb ja leiad ja küsimused tekivad. Meie ju ei tea, mis pulbrid seal vedelevad. Kuni pole selge, mis seal on, pole vaja ka muretseda. Muretsemine on kujutlusvõime väärkasutamine.
see küll ei olnud mingi joogi pulber se oleks magusalt maitsenud ja se oli lühike ,voolk

Olgem ausad, kõik enamvähem tarvitajad teavad, et paberile jääb liiga palju staffi, see on puhta raiskamine. Nii, et ära muretse, või siis muretse ja anna emale nõu ala "emme, ei ole normaalne nii produkti raisata, parim lahendus selleks Mackdoonalsi kõrs või siis "pomm".

No raha hoitakse juu kaartide juures?
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Vulkaanipurse kirjutas:
20 Okt 2018, 13:47
Olgem ausad, kõik enamvähem tarvitajad teavad, et paberile jääb liiga palju staffi, see on puhta raiskamine. Nii, et ära muretse, või siis muretse ja anna emale nõu ala "emme, ei ole normaalne nii produkti raisata, parim lahendus selleks Mackdoonalsi kõrs või siis "pomm".

No raha hoitakse juu kaartide juures?
aga ta pole kunagi teind vähemalt ma arvan seda

Vulkaanipurse kirjutas:
20 Okt 2018, 19:37
mery17 kirjutas:
20 Okt 2018, 18:27

Nii seksistlik lihtsalt 😐🙄
Mõlemad - nii naised kui ka mehed arvavad ja teavad.
Seksistlik või mitte,aga peres peab mees olema perepea, just Mees mitte mehetaoline ese.
Tore, et sul oma arvamus olemas, aga ma sellega ei nõustu (samuti tean, et on rohkem inimesi, kes sellise arvamusega ei nõustu). Nojah kokkuvõttes kõigil erinevad arvamused ja vaated elule. Erinevused rikastavad inimesi, kui kõigil oleks täpselt sama arvamus kõigest, poleks üldse huvitav nendega suhelda 😉😁
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 03:55
Tore, et sul oma arvamus olemas, aga ma sellega ei nõustu (samuti tean, et on rohkem inimesi, kes sellise arvamusega ei nõustu). Nojah kokkuvõttes kõigil erinevad arvamused ja vaated elule. Erinevused rikastavad inimesi, kui kõigil oleks täpselt sama arvamus kõigest, poleks üldse huvitav nendega suhelda 😉😁
Selline arvamus on esimese tõelise meheni sinu elus,(ma ei räägi nendest hipsteri jorsidest kes ei suuda rääkida/otsustada/teha)
Naine peab jääma naiseks ja mees meheks, kahjuks tänapäeval on see piir väga jõnkunud.
Iidsest ajast on olnud nii, et mees toob liha lauale ning naine valmistab seda, see on geenides.

P.s Pole just kursis, mis sorti poistega sa läbikäinud oled aga juttu põhjal olid need mingisugused arvuti n3rdid.
Ära muretse, see paraneb tugeva iseloomu leidmisega ning hea paugu n1kku saamisega.

mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 09:43
No krt ma ei otsi mingisugust meest/poissi (ju siis jäi mu vastuse puhul vale mulje, et mehi tahan 😂)
No ei ole probleem, kui sulle meeldivad tüdrukud, nagu minu kogemus ütleb, sellises suhtes üks on natuke mehelikum kui teine. See on põhimõtteliselt naine mehe arenenud geeniga. Loodus ei ole täiuslik ning bläkke juhtub.
Aga sellises suhtes samuti juhib üks, see meheliku geeniga naine.

See peegeldab tavalise suhte mees-naine, kus siisbperepea on mees.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 09:28
mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 03:55
Iidsest ajast on olnud nii, et mees toob liha lauale ning naine valmistab seda, see on geenides.
Ütled, et toiduvalmistamine on geenides, miks siis kõik naised ei oska siis süüa teha? Vastus: Sest toiduvalmistamine pole geenides, toidu valmistamist õpitakse nagu ka jahil käimist õpitakse. Geenides on pärilikud omadused, nt sinised silmad, lokkis juuksed, mitte oskused 😁😂
💚💜💚💜

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 09:51
mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 09:43
No ei ole probleem, kui sulle meeldivad tüdrukud, nagu minu kogemus ütleb, sellises suhtes üks on natuke mehelikum kui teine. See on põhimõtteliselt naine mehe arenenud geeniga. Loodus ei ole täiuslik ning bläkke juhtub.
Aga sellises suhtes samuti juhib üks, see meheliku geeniga naine.
Pole ma öelnud, et tüdrukud mulle meeldivad 😂
Võib ka olla, et lesbipaaris üks pool mehelikum, aga on ka selliseid paare kus mõlemad naised on täiesti naiselikud.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 09:52

Ütled, et toiduvalmistamine on geenides, miks siis kõik naised ei oska siis süüa teha? Vastus: Sest toiduvalmistamine pole geenides, toidu valmistamist õpitakse nagu ka jahil käimist õpitakse. Geenides on pärilikud omadused, nt sinised silmad, lokkis juuksed, mitte oskused 😁😂
Jah, meil ei ole otseselt geenides seda, et naine kokkab ning mees jahib loomi. Kuid geenides on see, et naised on naiselikud ja mehed mehelikud. Meestel on rohkem testosterooni ja selle tõttu olid nad paremad küttid kui naised.
Naised aga on loodud lapsi kasvatama seega saavad nad bioloogiliselt juba lastega paremini hakkama nii kasvatuses,toitmises kuid ka muud.

Näiteks naised ärkavad kergemini lapse nuttu peale ülesse kui mehed, see on naise alateadvuses ja geenides.

Ei meeldi tüdrukud/poisid, see kõik muutub peale armumist ning n1kku saamist, usu või mitte. Kui oled proovinud mõlemaga(või siis aint mehega) vot siis ole kes tahad olla. (Ja see võiks olla mitte just arvuti tagant tulnus mehepoeg)
A-seksuaalsus on asi, aga sa pead enne seda otsust sex1 proovima.
Hmm palju sa reaalselt lesb1paare tead? Võimalik kah kuid enamasti mitte.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 10:08
mery17 kirjutas:
Ei meeldi tüdrukud/poisid, see kõik muutub peale armumist ning n1kku saamist, usu või mitte. Kui oled proovinud mõlemaga(või siis aint mehega) vot siis ole kes tahad olla. (Ja see võiks olla mitte just arvuti tagant tulnus mehepoeg)
A-seksuaalsus on asi, aga sa pead enne seda otsust sex1 proovima.
Sinu arvamus, millega mina ei nõustu
💚💜💚💜

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 10:08
mery17 kirjutas:
Naised aga on loodud lapsi kasvatama seega saavad nad bioloogiliselt juba lastega paremini hakkama nii kasvatuses,toitmises kuid ka muud.

Näiteks naised ärkavad kergemini lapse nuttu peale ülesse kui mehed, see on naise alateadvuses ja geenides.
Eelmisel sajandil/varem oli vist jah, et naine see, kes lapsi kasvatama peab, kuid tänapäevaseks ajaks on see stereotüüp muutuma hakanud/muutunud.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 10:16
Eelmisel sajandil/varem oli vist jah, et naine see, kes lapsi kasvatama peab, kuid tänapäevaseks ajaks on see stereotüüp muutuma hakanud/muutunud.
Vastan korraga. Nõmedam oleks, kui ma oleks jorss kes ei julge/suuda oma seisukohta välja öelda nii nettis kui elus.

No on sul mingisuguseid fakte tuua, näiteks uuringud, mingi doktor jutt, et mul ei ole õigus? Wikipeedia ei ole piisavalt usaldusväärne.
Stereotüübid või mitte, aga fakt jääb faktiks, naine toidam last einnapiimaga esimesed kuud.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 10:20
mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 10:16
Stereotüübid või mitte, aga fakt jääb faktiks, naine toidam last einnapiimaga esimesed kuud.
Mingite piimasegudega toidedakse ka lapsi, nii et pole neil seda emapiima vaja.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 10:24

Vabandust aga see väide ei ole hea. Piimaseguga(speciaalse seguga) toidetakse ainult arsti ettekirjutusel kui emal ei ole piima. Muidu ikka rinnapiimaga, või siis mõne teise ema rinnapiimaga.

SEGUD JA RINNAPIIMA ASENDAJAD ON NOGO!!!

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 10:33
mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 10:24

Vabandust aga see väide ei ole hea. Piimaseguga(speciaalse seguga) toidetakse ainult arsti ettekirjutusel kui emal ei ole piima. Muidu ikka rinnapiimaga, või siis mõne teise ema rinnapiimaga.

SEGUD JA RINNAPIIMA ASENDAJAD ON NOGO!!!
Pole enam miskit öelda 😂
💚💜💚💜

pmst selline lugu et tänapäeval rollid võrdsustunud ja meessoost isik ei ole parem kui naissoost
jah mingi keskajal oli jah, et mees tegi kõike, käsutas kodus naist ja naine pidi alluma, aga samas ka nt valida said aint meessoost isikud, kui perekonnas oli nt ema isa ja kaks tütart ning üks poeg ning isa ära suri, siis hakkas perekonda juhtima poeg ja mitte ema
naissoost lapsi tapeti mingi periood sest nad olevat kasutud
kas selle peaks ka tagasi siis tooma ja ajad ei tohiks kunagi muutuda?
kao oma koopasse tagasi, krdi koopainimene
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:
21 Okt 2018, 10:53
pmst selline lugu et tänapäeval rollid võrdsustunud ja meessoost isik ei ole parem kui naissoost
jah mingi keskajal oli jah, et mees tegi kõike, käsutas kodus naist ja naine pidi alluma, aga samas ka nt valida said aint meessoost isikud, kui perekonnas oli nt ema isa ja kaks tütart ning üks poeg ning isa ära suri, siis hakkas perekonda juhtima poeg ja mitte ema
naissoost lapsi tapeti mingi periood sest nad olevat kasutud
kas selle peaks ka tagasi siis tooma ja ajad ei tohiks kunagi muutuda?
kao oma koopasse tagasi, krdi koopainimene
+1
💚💜💚💜

Seleen kirjutas:

Ma ei ütlegi ,et üks on parem kui teine. Lihtsalt naine peab olema kodus ning kasvatama lapsi,olema kena ja süüa tegema ning mees peab rabama rasket tööd, õpetama lapsi ning tooma toidu lauale.

Keskajal ja millal iganes,oli hardcore fyck.

Muutuda, hmm kuidas eitea? Sina NAINE lähed töötad 10h päevas, jebid mingi füüsilist-vaimset ning siis tuled koju, teed süüa, hoiad lapsi?
Kahtlen

Rollijaotus peab olema aga ikkagi naine jääb oma naise asjade juurde ja mees meeste omadele.
Kui nüüd vaadata meie jõustruktuure,kaitseväge, siis enamuselt on ülemused mehed, kuna nad suudavad kaalukaid otsuseis teha paremini.

P.s Presidenti ei vaata, kuna ta lihtsalt pandi pukki.

Ja nüüd ütlen uuesti, naine peab jääma naiseks ja mees meheks. Mitte vastupidi.
Ja last(imikut) toita segudega(kui on rinnapiim) on lollus, iga ema seda teab ning ütleb.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 11:17
Seleen kirjutas:

Ma ei ütlegi ,et üks on parem kui teine. Lihtsalt naine peab olema kodus ning kasvatama lapsi,olema kena ja süüa tegema ning mees peab rabama rasket tööd, õpetama lapsi ning tooma toidu lauale.

Rollijaotus peab olema aga ikkagi naine jääb oma naise asjade juurde ja mees meeste omadele.
Kui nüüd vaadata meie jõustruktuure,kaitseväge, siis enamuselt on ülemused mehed, kuna nad suudavad kaalukaid otsuseis teha paremini.
Ühes lauses ütled, et ei pea mehi naistest paremaks, aga järgnevad seisukohad tõestavad, et pead mehi naistest paremaks (näiteks väidad, et mehed suudavad teha kaalukamaid otsuseid paremini, ütled, et naine on see kes peab kodus olema ja lapsi kasvatama, ütled ka, et las naised jäävad oma naiste asjade juurde ja mehed meeste omade juurde).
See pole loogiline, et sugu määrab sinu otsuste kaalukust, see on diskrimineeriv kui öelda, et mees teeb kaalukamaid otsuseid. Otsuste langetamise kaalukus sõltub inimese teadmistest/kogemustest/iseloomust jne, aga mitte sellest, mis soost sa oled.
Keskajal/varasemalt võis olla, et olemas on naiste ja meeste tööd, kuid nüüd on mehed ja naised omavahel võrdsed. Ei eksisteeri nn naiste ja meeste töid. Igaüks teeb sellist tööd, mis talle meeldib ja milles ta hea on.
Pole nii, et naine on see, kes peab kodus olema ja lapsi kasvatama, võib ka nii olla, et naine leiva lauale tooja ja mees laste kasvataja.
💚💜💚💜

Seleen kirjutas:

Tõsi jah, mehed teevad paremaid ja kaalukamaid otsuseid elus. Näiteks autoroolis on mehed kindlamad ja paremad.
Ega ei olegi, lihtsalt nii on, looduse vastu ei saa.
Kui palju sa oled näinud naisi tehes betoonitöid? Üksikud, palju sa näinud naisi kaitseväes? Üksikuid.
Ebavõrdsus on, veel näiteks kui kaks naist kõnnivad käest kinni tänaval siis "nad sõbrannad, see ok" aga kui mehed siis, "pederillod"

Jah see võib nii olla,kui mehes on naiseliku joont ja naisel meheliku. Kuid ma kordan uuesti, esimesed kuud-aasta lapse eest peab hoolt kandma enamusajast EMA, kuna ta toidab teda rinnapiimaga ja annab emme armastust.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 12:29
Seleen kirjutas:

Tõsi jah, mehed teevad paremaid ja kaalukamaid otsuseid elus. Näiteks autoroolis on mehed kindlamad ja paremad.
Ega ei olegi, lihtsalt nii on, looduse vastu ei saa.
Nii mehed kui naised teevad võrdselt kaalukaid otsuseid.
Autiroolis on see kindlam, kellel rohkem sõidukogemust, sugu autoroolis rolli ei mängi (autoroolis loeb inimese sõiduoskus/kogemused).
💚💜💚💜

Seleen kirjutas:

Nii mehed kui naised teevad võrdselt kaalukaid otsuseid.
Autiroolis on see kindlam, kellel rohkem sõidukogemust, sugu autoroolis rolli ei mängi (autoroolis loeb inimese sõiduoskus/kogemused).

Vale, mehed teevad enamasti rohkem kaalukamaid otsusi.
Samuti vale, ma ei väida, et kõik naised ei suuda rooli keerata või miskit muud aga MEHED on kindlamad autoroolis kui naised.

mery17 kirjutas:
21 Okt 2018, 12:42
Oii kui tubli, lõpuks said hakkama/aru ,et ple mõttet suurt teksti panna, ja piisab väikesest lõigust. Kiidan!

No ikka ei ole, naised isegi suure staažiga või siis pensionäärid sõidavad aeglasemalt takistades teisi, või naised ei oska tagurdada(videosid sitax) aga enamjaolt kui vaadata liiklejaid, mehi roolis rohkem. (Ma ei räägi kõikidest naistest, kuid enamusest)

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Okt 2018, 12:29
Seleen kirjutas:

Jah see võib nii olla,kui mehes on naiseliku joont ja naisel meheliku. Kuid ma kordan uuesti, esimesed kuud-aasta lapse eest peab hoolt kandma enamusajast EMA, kuna ta toidab teda rinnapiimaga ja annab emme armastust.
Ebaviisakused eemaldatud. Moderaator

aga pmst et isa saab samamoodi lapse eest hoolitseda ja laps saab tunda end armastatuna. ära ole nii kitsarinnaline
everyone's gonna die and no one's gonna remember you
Suletud

Mine “Sõltuvus narkootikumidest”