Ulmelised Seened

Tere, sõime sõpradega nädal tagasi sõpradega shroome ning juhtus midagi ebatavalist, mille kohta äkki keegi oskab mulle vastused anda? :)

Ühesõnaga olen varem kümneid kordi lsd söönud ja mitmeid liike seeni ning trüffleid (teravpaljakuid ja veel mingit haiget sorti seeni)
Söönud teravpaljakuid korraga 3-4trippi, lsd korraga 2, päevaga 6.

Aga polnud veel siiamaani mingit bad trippi vms olnud. Kuni sõin ära mingi väikese valge trüffli taolise asja, mis maitses nagu soolapähkel ning haises nagu kala. Aga see polnud samas ka trüffel, see oli lihtsalt mingi kokku pressitud valge selline tükk, millel olid tugevad sinised laigud peal.

Okei, tripp algas mul peale ~20minutiga. Kõik oli supper, väga hea tuju, naeratus näol, pilt on ülimalt blurry asjad muutuvad pehmeks, igalepoole tekivad sätendused, asjad hakkavad värvi muutma vaikselt.
Umbes tund oli möödas olime toas sõbra pool, tripp läks aina tugevamaks, tegime paar jointi, see oli nagu tossu tuulde põletamine, ei andnud mittemidagi tripile juurde. Istusin diivanil, pilt läks AINA hullemaks ja hullemaks, asjad hakkasid aina rohkem voolima ja sellist melting effekti andma. Süda hakkas palju aeglasemalt lööma, hingasin sügavamalt sisse ja välja koguaeg, sest tripp surus nii jõhkralt peale. Nüüdseks oli seente söömisest mingi 1h ja 40min kindlalat möödas. Läksime lihtsalt hoovi, et trippida. Ei suutnud kõndidagi, tasakaalu ei olnud, lihtsalt tujukusin ja nagu keegi oleks kergelt tõuganud koguaeg. Muru oli nagu põlvini, kõik sädeles, puud voolisid tugevalt, olime väljas nii umb 15min, läksime sisse, mängisime kaarte, ei saanud arugi, mida mängime, lihtsalt ei saanud enam paljudest asjadest aru, ei suutnud mõttega kohapeal olla, pilt oli selhetkel selline, et pm ei näinudki enam midagi normaalselt, kõik oli niii fked up silme eest. Kõik hakkas ülimalt ulmeliseks ja hirmsaks minema. Läksime minema sealt, keegi ei saanud aru ning ei osanud juhatada kuhu me minema peame, lihtsalt olime tänaval ja proovisime veits selgemaks saada, et aru saada kuhu minema peame, aga sellest ei tulnud midagi välja kuni lihtsalt jalutasime ja jõudsime kohta, kus hakkasime aru juba saama, kus me oleme. Ühesõnaga sõitsime bussiga linna ning ja siis läkski asi käest, kui jalutsime ühes pargis. Mu pilt jäi seisma, inimesed rääkisid edasi, aga pilt jäi täiesti seisma, ülekeha tuli ülimalt suuur hirm ja kartus. Tundsin, kuidas peas hakkab kõik kinni tõmbama. Pilt läks eest ära kuidagi eriti haigelt nii, et see nagu venis minema mult eest ja ükshetk nägin, ennast kõrvalt, kuidas ma edasi vaikselt liigun, siis olin uuesti nagu enda kehas vaatasin otsa kõigile, hakkasin tugevalt paratsema ja ütlesin kõigile, et ma kogen midagi üli haiget ja tahaks abi vms. Kõndisime vaikselt edasi ja juhtus uuesti, aga palju kiiremini ja hullemini, lihtsalt polnud enda kehas enam ning pilt läks mustaks nägin ennast ümbertringi. Plaks tuli uuesti pilt ette ja peale seda ma hakkasin kohutavalt kartma, pilt nagu oleks kuhugi ära kiskunud eest, aga nagu rebinud või tõesti vihaselt ära kiskunud pildi eest. See tekitas mulle tolhetkel sellised mõtted, et ma olen nukk ja keegi liigutab mind niitidega ülevalt, värisesin ja hakkasin tugevalt hingeldama ja ei saanudki enam trippi nautida, vaid tulid see bad tripi vibe peale, väga tugev visuaal oli tolhetkel, aga ei saanud seda nautida enam, vaid peas oli mingi 1000 muud mõtet ja kõik mõtted vaid bad trippist ja et millal ma kaineks saan jne jne. Söömisest oli tol hetkel möödas juba ~3-4tundi. Kõndisime ringi, istusime, rääkisime, tegime tobi, peale... Mittemidagi ei aidanud enam, vaid kõik tõmbas palju hullemaks ja creepymaks, tundsin, et pole enda kehas tolhetkel, et keegi teine juhib mind ja mu hing on mu sees lõksus, kes tahab minema saada. Lõpuks mingi hommikul kell 6 sain ma vaikselt sellest üle ja kõik oli jälle nii nagu pidi, aga seenekas hakkas juba üle minema ning oli selline mõnus afterglow tripp, aga see tekitab minus siiani väga imeliku tunde, kui mõtlen sellele.

Miks see juhtus?
Mida see tähendas?
Kuidas sellist asja ennetada vms?
Kas keegi on nendega veel kokku puutunud?
Mis sordiga tegu võib olla?

Aga, kui keegi teile peaks pakkuma sellised minu kirjeldatud seeni nagu me sõime, siis olge nendega ettevaatlik ja ärge kindlasti sööge ühte korraga, sest see tulemus võib olla väga jube või siis väga ilus. Aga mul oli 50/50 - pool trippi hea, pool trippi halb. Kui proovite esimest korda üldse mingeid hallukaid tekitavaid aineid, siis kindlasti ärge neid oma esimeseks tripiks valige!

Re: Ulmelised Seened

Külaline kirjutas:
Last Time kirjutas:
Külaline kirjutas:OO kui kõva vend sa oled,nii tore kohe vaadata.
Mida sa köhid siin ?
Mis sa poja seletad siin üldse?Mõttetu kõvatada siin,ei millegi üle.

Mis asi sa oled? Pime või debiilik? Mis kuradi kõvatada. Kuule idioot ma räägin siin oma elu badtripist ja otsin vastuseid sellele, sa tuled köhima siia.

badtrip?? hmm lihtsalt püsi ühes kohas kuna mõistuses oled sa sellega harjunud. Iga uus koht tripi ajal tekitab ärevust ja tekitab seda intensiivsemaks ja tulebki badtrip. mina olen teinud seeni sitaks ja olen püsinud ühes väikses turvalises kohas koos paari hipisõbraga (ise punkar) ja olime ja kuuasine "ambient" muusikat ja niisama arutasime elu üle ja mis edasi võib saada ning üks sõber toa nurgas trippid mune nii, et bad trip tuli (mõtles tüdrukutest liiga palju)

LIHSTALT ÄRA MÕTLE HALBADELE ASJADELE NING MÕTLE KA, ET MIDADI EI JUHTU JA EI JUHTUGI. mul endal hakkas kõht täiega valutama ja ropsirefleks tuli ja siis ütles sõber et ära mõtle sellele ja ei mõelnudki ja see läks üle.

Jootekol kirjutas:Narkarid koos
Miks sa ronid siia foorumisse, kui sul midagi tarka öelda pole? Sinu postitus ei pakkunud absoluutselt mitte mingisugust väärtust sellele kommuunile. Isegi, kui sulle see teema ei meeldi, oleks mõistlikum öelda midagi asjalikku või üldse jätta ütlemata.

Vahet ei ole, mida sa siis foorumisse kirjutad. Kas kirjutad heast tripist või sitast, mööda näppe saad alati.

Aga ju oli siis lihtsalt juhus, et tuli halb tripp, täpselt samuti nagu ka alkoga, kord võib tore ja hea olla, teinekord aga ilgelt sitt. Või oli see seeneke kangem vms.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Ilmselt oli kogus selle ajahetke kohta liiga suur. Erinevatel inimestel erinevad tolerantsid. Olen lugenud et liigse koguse korral võib tekkida nn "out of body" kogemus. Pole küll endal nii olnud aga toon võrdluseks et inimene sõi 5grammi kuivatatuid golden teachereid oli väga normaalne, teine inimene sõi 3 grammi ja oli omadega ikka väga laiali. Sellest ka ilmselt need halvad tripid kui aju ei tee enam kehaga koostööd.
Aga see puhtalt arvamus ja ära tõe pähe võta.
Vasta

Mine “Sõltuvus narkootikumidest”