Poiss ja narkootikumid

Nimelt pakub mulle kõneainet mu oma ''poiss-sõber''.
Muidu väga korralik ja ääretult hooliv poiss, aga kuna elab üksi, on tihti sõbrad seal jne. Ühesünaga iga õhtu on ''peo-õhtu''.
..Ja ühest sellisest õhtust hakkaski kogu deela pihta.
Prooviti A'd/Antsu. Ma isegi ei tea mis see on või mida see teeb, aga teab et see on narkootikum ja selle tarbimine väär.
Pärast seda korda, on neid kordi olnud veel.
Ma algul mõtlesin, et Okei, las olla, ma ei surgi. Mulle ei meeldi niimoodi piirata teisi..
..Aga nüüd olen tõesti mures.
Tavaliselt olen igakord seal olnud [ Me pm. elame koos - mitte küll päris, aga enamvähem. Tähendab: ma viibin temajuures rohkem kui omas kodus.. ikka tunduvalt rohkem. aga olgu, see selleks :) ] Igatahes, nüüd kui on nt. aind joogid hakkab ta oma jutuga, et a'la võiks ''A'd panna'' et muidu on nii igav ja mõtetu..
Ta ise kinnitab et tal ei ole sõltuvust.
Aga minuarust see just nii algabki ju. :(
Mida ma tegema peaks?
Üldse ei taha temast ilma jääda. Kohe kindlasti mitte.. Veelvähem siis narkootikumide pärast.
Too ''noormees'' on esimene, kes on jõudnud Hinges nii kaugele ja hoolimata sellest et oleme nii noored on mõeldud reaalselt ka pere e. tuleviku peale.
Ei ole plaani seda kohe soetada, aga siiski mõtted on ja igaksjuhuks kõik läbi räägitud.

Btw. Mina ise olen 15. Poiss 16.

Tänan juba ette vastuste eest. Tõesti oleksin väga tänulik.. sest ise ei oska midagi teha. :(

Re: Olen mures. :(

Lammaz kirjutas:Ultimaatum.
Kas ta on sinu pärast nõus narkootikumidest loobuma või mitte. Kui ei ole, siis on sul valida, kas näha inimese enesehävituslikku poolt või loobuda sellest suhtest.
Ma ei ole temaga sellest otseslt rääkinud. Et kas ta oleks MINU pärast selleks valmis.
Küll olen maininud, et mulle see ei meeldi ja et mõelgu, äkki tõesti jääb sõltuvusse.
Sellepeale kord ta vaid naeris, ma vastasin et see ei ole üldse naljakas ja kallistasin teda ja nuuksusun ta õlapeal, poetades sinnajuurde ka paar pisaraid.
Küsisin veel, et kas ta tõesti nii kergelt annabki alla.. Sellepeale vastust ei tulnud.
kuigi tundub, et MIDAGI siiski on talle kohale jõudnud pärast seda.
Ta on maininud, et ta ei taha enam niiväga kuigi kohati tulevad mingid ''hood'' kus ta hakkab soiiuma et ilma ikka ei saa.
Ta läheb väga kergekäeliselt ''sõpradega kaasa''. Kardan kõigerohkem sellepärast. St. järgmine kord ei pruugi see enam A olla, vaid midagi hullemat. Tean ta sõpru ja olen kursis et see vennad ei ole sellekohapealt ''poisikesed''. Kõik põhilisem on proovitud.
Btw. Ta loobus minu pärast suitsetamisest ja joob oluliselt vähem, st talle ise tundus et ta paneb sinna alla liiga palju raha ja aega, mis ta võiks hoopis miunuga veeta. =)

Aga paku kergemale teed, paku et sa tahad temaga koos kanepit teha või nii, ma usun et ta suudab sellega kindlasti kergemini võõrutusravi teha.. Kuigi nende toimeviisid on väga erinevad ja ei oska öelda, äkki talle ei meeldi "uimane" olla ja see on liiga lahja talle siiski.

Külaline kirjutas:Aga paku kergemale teed, paku et sa tahad temaga koos kanepit teha või nii, ma usun et ta suudab sellega kindlasti kergemini võõrutusravi teha.. Kuigi nende toimeviisid on väga erinevad ja ei oska öelda, äkki talle ei meeldi "uimane" olla ja see on liiga lahja talle siiski.

Viis pluss, minuarust üks arukamaid ideid üldse mis siin foorumis ülesse kirjutatud on.. Kui ta veel antsust niivõrd sõltuvses pole on kanepile väga kerge üle minna. Sest kanep ongi ju see mis paneb sind magama peale raskeid antsu öösi, kus sa pole ööläbi maganud ja oled vaid ringi reivinud ning siis hommikul teed peale ja jääd unne, see on täiega hea fiiling, aga see selleks.

Kindlasti proovi seda, sest kanep on tõesti minuarust üks ja ainus, mida võiks rohkem inimesi tarvitada, aga mitte igapäev vaid nädalas ~2-3 korda ja normaalsetes kogustes :)

Last Time kirjutas:
Külaline kirjutas:Aga paku kergemale teed, paku et sa tahad temaga koos kanepit teha või nii, ma usun et ta suudab sellega kindlasti kergemini võõrutusravi teha.. Kuigi nende toimeviisid on väga erinevad ja ei oska öelda, äkki talle ei meeldi "uimane" olla ja see on liiga lahja talle siiski.

Viis pluss, minuarust üks arukamaid ideid üldse mis siin foorumis ülesse kirjutatud on.. Kui ta veel antsust niivõrd sõltuvses pole on kanepile väga kerge üle minna. Sest kanep ongi ju see mis paneb sind magama peale raskeid antsu öösi, kus sa pole ööläbi maganud ja oled vaid ringi reivinud ning siis hommikul teed peale ja jääd unne, see on täiega hea fiiling, aga see selleks.

Kindlasti proovi seda, sest kanep on tõesti minuarust üks ja ainus, mida võiks rohkem inimesi tarvitada, aga mitte igapäev vaid nädalas ~2-3 korda ja normaalsetes kogustes :)
sa kaevad 3 a vana teema üles, et soovitada kanepit tegema hakata?

eks sa räägi talle ka, kkuidas see mõni kord a-d ja e-d lõppeb nagu mul , 16 aastane olen.. isegi kui ta endas kindel et suudab iga hetk lõpetada EI SUUDA , ja see on FAKT , KÕIKIDEL ühtemoodi, ma olin alguses 1000% kindel et ma pole sõltuvuses, ja 1 kord nädalas on normaalne teha kedagi ei kuulanud ja teadsin, et kui pean maha jätma, suudan sellele iga kell ei öelda....eks siis olin klubis 1 päev piisas ühest laulust (mida muidugi on tosinaid, kuna 8 kuud siiski klubides kuulnud kõiki laule ja nende all reivitud ja säädud)et võtta see tabla vastu ja alla visata.. ÜHEST LAULUSt, .. ma jäin nii sõltuvussse oma kommidest mis jube, 8 kuud järjest,
siiamani selline isu hetkel 3 ndl ilma old, no isu on JUBE kuna selle all on parimad hetked olnud, mdea... ütlesin ka et teen 1 kord, mäletan seda päeva, siis peale ühte korda 2 korda, nüüd on juba 8 kuud .. nii raske on
ära sina küll proovi ..... !!

Re: Poiss ja narkootikumid

Kõige nõmedam ongi see, et inimesed piirduvad sigarettide ja alkoholiga ning neile jääb illusioon, nagu see oleks kuidagi süütum narkootikumide tarvitamisest. Isiklikult ei tea ma ühtegi narkootikumide tarvitajat, kes tarvitaks igapäevaselt või iganädalaseltki, samas ma tean tohutul hulgal narkootikumide tarvitajaid. Põhiliselt piirduvad nad korra kuus MDMA või mõne muu "kangema" droogi õhtuga ning teevad siin-seal kanepit.

Kui mulle pakutaks peol kokaiini või MDMA -d, siis võtaks ma selle iga kell vastu. Ma lihtsalt ei pidutse nii tihti, et sellest endale probleemi teha, kuid need peod on hoopis elamusterohkemad kui alkoholi või sigarettide peod. Viimased mulle isegi ei meeldi enam nii väga, sest sigaretid on lihtsalt üks kopus põletamine ilma erilise mõjuta, alkohol muudab aju töö aeglasemaks ning järgneb väga suur hulk vastutustundetuid tegusid. MDMA -ga või kokaiiniga pole veel kordagi koordinatsioon või mälu ära kadunud, pole asju lõhutud, pole suhteid rikutud. Vastutustundlikkus peab kõigega püsima, aga ma leian, et aegajalt tarvitades püsib see droogidega isegi kergemini kui alkoholi- või tubakatoodetega ning ühtlasi pakub palju tugevamaid emotsioone.

Indopan kirjutas: ühtlasi pakub palju tugevamaid emotsioone.
Eks igaüks teeb seda, mida tahab. Kuid mis paneb mind mõtlema on see, et lõpuks sa jäädki ju narkootikumi otsa. Sa tahad oma elus tugevaid, võimsaid emotsioone. Aga varsti ei saa sa neid enam kuskilt mujalt kui narkotsi tehes... Ei seks, ei söök, ei jook, ei hobid...

Reedetu kirjutas:
Indopan kirjutas: ühtlasi pakub palju tugevamaid emotsioone.
Eks igaüks teeb seda, mida tahab. Kuid mis paneb mind mõtlema on see, et lõpuks sa jäädki ju narkootikumi otsa. Sa tahad oma elus tugevaid, võimsaid emotsioone. Aga varsti ei saa sa neid enam kuskilt mujalt kui narkotsi tehes... Ei seks, ei söök, ei jook, ei hobid...
Ja sa toetud... millele? Enda kõhutundele? Sellist juttu räägitakse lasteaias hirmutamiseks ning sellel vähimgi seos reaalsusega. Erandeid leidub alati, kuid need kinnitavadki reegli.

See ei tähenda, et inimene kohe selle otsa jääb ja seda tugevamat emotsiooni tingimata soovib. Usu mind, see väsitab päris korralikult ja tekib enamvähem samasugune situatsioon nagu alkoholiga - üldjuhul inimesed ei tahagi väga tihti teha. See tekitab emotsionaalse kurnatuse ning lisaks tekib tolerants, mis tähendab, et kui liiga tihti ja palju teha, siis narkootikumist saadav heaolutunne järjest nõrgeneb ning kõrvalmõjud kasvavad. Kõige lihtsam on siis paus teha.

Narkootikumid on tee põhja, vabaks neist vist ei saa mitte kunagi kui korra oled proovinud sest alkohol ei anna kunagi sellist effekti nagu ained.
Peab mõtlemisega üle olema sõltuvusest. Saab kindlalt ühiskonnas eksisteerida ja ka aineid panna kuid piir on õhkõrn ja mingil ajahetkel on hilja kui sa oled juba sõltlane. Soovitan soojalt 0 tolerants narkole. Mul on mitmed tuttavad süütust proovimisest 2 aasta jooksul sattunud nõela otsa.
Aga ükskord elame, nii et kuidas keegi proovib ja juurde soovib. :)

See on üks levinud soovitus, et tee Sina kah ja hakka narkariks, siis seltsis mõnusam põhja minna!
Mina ei ei jätaks ühegi tüdruku pärast narkotsi võtmata! Mina ei pruugi narkotsi enda pärast!

Miks te rikute oma elu ära inimesed? Miks? Te sööte/joote/tõmbate endale VABATAHTLIKULT mürki sisse. Alkohol on mürk. Suits on mürk. Narko on mürk. Ka ravimid on mürk ja neidki tuleks tarbida võimalikult vähe. Milleks? Mida see annab teile? Te ise hävitate ennast, samalajal arvates, et see on normaalne. Miks? Ma lihtsalt ei mõista teid.
Tüdruk 13

okidoki kirjutas:Miks te rikute oma elu ära inimesed? Miks? Te sööte/joote/tõmbate endale VABATAHTLIKULT mürki sisse. Alkohol on mürk. Suits on mürk. Narko on mürk. Ka ravimid on mürk ja neidki tuleks tarbida võimalikult vähe. Milleks? Mida see annab teile? Te ise hävitate ennast, samalajal arvates, et see on normaalne. Miks? Ma lihtsalt ei mõista teid.
Tüdruk 13
Tead, seda on raske seletada, ma ise ka täielikult ei mõista kuidas saab selline enesehävitamine olla niivõrd pandeemiline üle maailma, kui keegi tegelikult ei sunni kedagi selleks. Siin tuleb mõista väga keerulisi inimpsühholoogia omadusi. Eelkõige seda, et me kõik oleme mõjutatavad ehk n-ö ümberprogrammeeritavad. Ning inimesi, kes tahavad meile pähe sisse pääseda, on palju. Ütleme nii, et kui inimene on tuimastatud ja tahab end lihtsalt paremini tunda, siis ongi tulemuseks igasuguse mürgi sisseajamine hoolimata tervisest ja tagajärgedest - see on minu meelest üks levinumaid põhjusi ja vaimselt tuimastatud inimesi on palju, väga palju.
Vasta

Mine “Sõltuvus narkootikumidest”