Nikotiin

Tere!
Räägin siis natukene endast:
Preagusel hetkel olen 16 aastane nooruk.Nagu kõik teised:sportlik,käib ilusti koolis,loeb raamatuid jne.
Umbes 14a hakkasin ma vähehaaval suitsetama ning umbes aasta aja pärast panin tähele et olen sõltuvuses.Mõtlesin,et sellest saab kergesti lahti(vahepeal suutsin olla korralik ca 7kuud) aga kahjuks olen nikotiinist siiamaani sõltuvuses.8 klassis hakkasin ma mokatubakat tegema ning 9 klassi lõpuks oli see nagu suits-koguaeg taskus.Suve alguses hakkasin ma nn vape'misega(e-sigaret) tegelema,alguses ilma nikota ja siis lõpuks nikotiiniga vedelikud.Mõte on pähe tulnud maha jätta aga kuidagi ei suuda seda teha-iga kord kui proovin maha jätta,hakkab mulle suits rohkem ja rohkem meeldima.Koolis teevad ka kõik suitsu/tupsu/vape ning see teeb selle igatimoodi raskemaks(rääkimata sellest,et mu vanemad ka suitsetavad...).
Inimesed kes on selle läbi elanud,saaksite palun soovitada viise kuidas sellest lahti saada(tubaka/mokatubaka sõltuvus).
Sellist sõltuvust ei taha vaenlaselegi kaela ajada.

Ütlen juba ette ära äitäh kes soovitavad ning aitavad mind!

Re: Nikotiin

Külaline kirjutas:3 päeva järjest 100 kraadises saunas, viska leili sittakanti ja higistad selle nikotiini enda kehast välja.
Rohkem sõltuvust ei ole prst seda.
LOL ei. Kuidas küll inimesed neid müüte uskuma jäävad internetiajastul? Kõike saad ju tänapäeval üle kontrollida.
Vasta

Mine “Sõltuvus narkootikumidest”