Re: Abort

stennu kirjutas:
11 Aug 2019, 09:39
Ära tee seda mitte mingil juhul sa kahetsed seda kogu oma elu otsi parem kes sind abistavad las laps kasvab nii nagu ta peaks !!!
Lapsed ei saa last kasvatada. Mis inimene sellest tuleb kui ta 15a sünnitab? Enne ta võiks hariduse kätte saada.

Lõppuks on üks rumal üksikema, laps kes elab vaesuses ja rikutud elu.
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

Nii. Olles nüüd siin veidi googeldanud ringi.

Saab, kui naistearst näeb, et oled mõistlikult kõik argumendid läbi kaalunud.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Vulkaanipurse kirjutas:
11 Aug 2019, 10:40
stennu kirjutas:
11 Aug 2019, 09:39
Ära tee seda mitte mingil juhul sa kahetsed seda kogu oma elu otsi parem kes sind abistavad las laps kasvab nii nagu ta peaks !!!
Lapsed ei saa last kasvatada. Mis inimene sellest tuleb kui ta 15a sünnitab? Enne ta võiks hariduse kätte saada.

Lõppuks on üks rumal üksikema, laps kes elab vaesuses ja rikutud elu.
Sa oled ise rumal, kui hakkad seosetu mula läbi üldistama.

Tean mitut, kes tulid siia ilma siis, kui ema oli sünnitades alaealine. Terved, tublid ja usinad inimesed kasvanud neist.
Lisaks on naisi, kes saavad üksi (meheta) hakkama kordades paremini. Kui pere/lähisuguvõsa on toetav ja kõrval ning ei hülga noort tulevast vanemat, ei pea minu silmis kohe jooksma aborditama. Siiski jah, kui tead, et tuge ja mõistmist ei tule, siis lastekodusse pole ka mõtet lapsi juurde sünnitada. Kahjuks niigi liialt palju neid...

coldasice kirjutas:
11 Aug 2019, 15:47
Sa oled ise rumal.
Kõik me sünnime rumalana ja sureme rumalana, kõike teada ei ole võimalik.

Ma tean ka selliseid kes sünnitanud alakana(koolid pooleli, elu koduselt, mees kas jätab maha või hakkab jooma/peksma)

Üksi meheta kordades paremini? Rumal jutt. Lapsel on vaja ISA kasvatust samapalju kui EMA kasvatust.
Ma ei hakka siin laiama üksikemadest ja üksikisadest kes on 15-20... Õigr märkus, neid on palju. Kahjuks tunnen kümmekond sellist. Head nahka ei saa...(ma räägin nagu selle ema-isa elust ja osaliselt ka lapse elust)
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

isegi, kui lapsel oleks nii ema kui isa ning majanduslikult kõik korras ja toetav pere, siis ei pea 15 aastane (ega tegelikult ükski naine, aga rõhutan just, kui noor ta on) mitte mingil juhul sünnitama last, kui ta seda ei taha.
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Lapsed jäägu lasteks, inimesed unustavad ära, et lapsega tuleb tegeleda vähemalt 18 aastat, ehk sisuliselt on sinu lapsepõlv igaveseks läbi. Toidu lauale toomine on ainult üks osa sellest ja vanemaks olemisel ei ole lapsevaheaegu, nagu koolis, jne.

Hope u get the point. :)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”