pillid

Tere! Ma olen 18-aastane tüdruk ja mul on selline mure, et mul oleks vaja hankida üsnagi kiiresti beebipillid, kuid nende jaoks on loomulikult retsepti vaja. Asi on selles et ma elan Helsingis ja ma ei usu et ma neid täna või homme saaksin, sest Soomes on kõik nii aeglane. Eestis mul perearsti ei ole, aga kas ma saaksin sellegi poolest kuskilt pillide jaoks retsepti? Mul on küll Euroopa ravikindlustuskaart kui sellest mingit abi on.....

Re: pillid

Esimest korda kirjutab pillid üldse naistearst/noortenõustaja, mitte perearst. Nii et peaksid hoopis naistearsti juurde minema. Tavaliselt nii kiirelt naistearsti juurde aega ei saa, aga võid igaks juhuks erinevaid e-registratuure lapata, ehk on kuskil mõni vaba aeg. Seksuaaltervise kliinik jms noorte nõustamiskeskused on ka olemas, aga neid lahtiolekuaegu, vabu vastuvõtuaegu jms pead netist vaatama, viimati ei saanud sinna ka eriti kiirelt aega.

Eelmainitud nõustamiskeskused on Eestis vähemalt mõnes kohas elava järjekorra alusel toimivad, st ei peagi aega panema ja lähed lihtsalt kohale. Äkki on seal kandis ka mõnda sellist?
Aga miks üldse oodata viimase hetkeni oma tablettide hankimisega? Ole siis praegu ilma ja kasuta kummi :D Järgmine kord Eestis selgita arstile olukorda ja lase mitu retsepti kirjutada.

Ma ei saa nüüd täpselt aru, et kas sul vaja esimest korda või lihtsalt retsepti pikendada? Viimasel juhul saad seda teha siin ka 15€ eest. Esimeseks korraks sul on tõesti vaja ikkagi kohale minna.

Edit: aah, ei märganud, et teema nii vana. No vb kellelegi teisele siis kasulik.
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”