Mure [ABI?]

Tere! Mul on selline mure, et olime poisiga kaitsmata vahekorras viimati 17. november..Ja enne seda ka, aga ei lasknud sisse (tean et nii võib ka rasestuda) . SOS pilli ei võtnud, päevad oleksid pidanud algama 19-21 nov. Aga 2a tagasi jäi mul üldse üks kuu vahele, juunis oli tsükkel mingi 49 päeva. Olen teinud 2 rasedustesti, mõlemad negatiivsed. Nüüd on nibud natuke valusad, just nagu siis kui konkreetselt nibu puutud, rinnad natuke suurenenud. Vahepeal tuli sellist pruuni voolust ka väga vähe ja õrn punane veritsus, aga kadusid kohe ära. Ja peale seda tegin rasedustesti, mis oli negatiivne.

Re: Mure [ABI?]

Tsükkel võib kõikuda, nii et see võib olla põhjuseks, miks päevad veel alanud ei ole. Kui sa tegid rasedustesti õigel ajal (olenevalt testist 10-14p peale vahekorda) ja need olid negatiivsed, siis tõenäoliselt sa ikkagi ei ole rase. Rindade valulikkus ja suurenemine võivad olla seoses päevadega, nii et ka see on normaalne.

selline mure, aga mida sa meilt küsid? mis nõu sa tahad?
kas sa rase? ei tea
kas sa võid olla rase? alati võimalik, kuid su jutu puhul natuke ebatõenäoline

järgmine kord palun kepi vastutustundlikumalt, siis sünnib siia ilma vähem lapsi, keda keegi ei taha ega armasta.
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:
11 Dets 2018, 17:23
järgmine kord palun kepi vastutustundlikumalt,

Lol, harimatud kodanikud enam ei oska seksida.
Mäletan kunagi oli nali, täna süütu, homme issi. Lol

Seleen kirjutas:
11 Dets 2018, 17:23
Siis sünnib siia ilma vähem lapsi, keda keegi ei taha ega armasta.
Kuldsed sõnad.
Kui lapse saaksid, tahaksin olla ta ristiisa.
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”