Rasedus

Hey,Olen siis siin oma murega... Ütlen kohe ,et MA OLEN RASE pealgi olen alles 14 aastane.Tean ,et mõned siin ei usu seda ..ega ma ise ka algul seda esimest testi ei uskunud , Siis ostsin teise testi Ja see tõsi Juhm ma olen 14 ja rase... Ma arvatavasti olen natuke üle nädala rase . sest Umbes 9Juunil oli viimati siis see voodist läbi hüppamine... See polnud küll esimene kord aga juhm.. Aga mure seisneb selles et kuidas emale Ja ültse perele öelda? :oops: Aborti teha ka ei tahaks.. MA TAPAN OMA BEEBI MUIDU ÄRA :oops: Mu poiss teab sellest minu (Rasedusest) aga sammuti tema vanemad ei tea ..Palun andke nõu ja abi kuidas vanematele rääkida :!: !!

Re: Rasedus

9. juuni vahekorra rasedust sa praegu veel testida ei saa, tavatest seda ei näitaks. See rasedus peab olema ikka varasemast vahekorrast.

Viljastunud munarakk ei ole veel beebi ja ei maksa sellele kohe kõiki lapse emotsioone üle kanda nagu valu ja tapmine jm.

Emale räägi lihtsalt võimalikult kiiresti, tema saab sind toetada ja aidata õige otsuse tegemisel. Ütle, et tahad millestki olulisest rääkida ja kas saaksid temaga kahekesi rahulikult vestelda. Ja siis ütle lihtsalt ära, et oled rase. Arvan, et teistele ei olegi vaja praegu midagi teada anda, eriti kui sul kindlat otsust veel pole, mida edasi teed. St ei olegi vaja rääkida poisi vanematele jne jne.

Edu õigete otsuste tegemisel!

Re: Rasedus

Kui vana on su poiss? Kas oled ainult temaga sexinud? Või on neid inimesi veel? Kui neid on veel siis pead juu isadustesti tegema ja alimente nõudma. Üldiselt seis on kehv, abort on parim lahendus antud olukorras.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”