Rase või paks?

Tervist
Kas just regulaarselt kuid tihti olnud vahekorras oma kaaslasega. Viimastel kuudel olen märganud kaalutõusu. Muidu piitspeenike. Ja kõhupeal on kuidagi suur polster. Kuigi eelminekuu jäid nädal päevad hiljaks. Kas üldse esimestel kuudel võivad päevad olla, samal ajal kui tegelt rase oled? Jah tean anatoomiliselt kuidas see rasestumine käib ja miks päevad peaks ära jääma. Aaga siiski kõhklus...

Küsimus ka selles et miuke näeb üldse välja algne raseda kõht(natuke välja paistma hakanud) kas ta peaks selline kõva olema või annab kahe käevahele nagu pekivolti võtta? Kas all pool või üleval pool rohkem? Google pildid isegi ei andnud mingit ettekujutust või siis lihtsalt ei oska otsida.
Aitähh

Re: Rase või paks?

Jep, tee rasedustest. Kui selle tulemuses kahtled, võid nõustamiskeskusesse minna (seda soovitaks praegu kõige rohkem) ning seal tehakse vist vereproov (kui su mure tundub neile tõsine, naljaga ei tehta). Mina olen häid arste kohanud seal ja kui oma kõhtu ette näitad kompida siis saab äkki pildi selgemaks küll. Edu! :)

Re: Rase või paks?

Tavalises vormis päevi siiski ei tohiks olla, st nii suure verehulgaga kui tavaliselt. Eks kõige kindlam on ikkagi test teha, kui vähegi muretsed. Kui päevad on, siis on väga vähetõenäoline, et rase oled, aga test tee juba sellepärast, et end nüüd maha rahustada. Tulemust see testi tegemine nagunii ei muuda - isegi kui peaks juhtuma see ülivähetõenäoline asi, et rase oled, siis testimata see rasedus ei kao.
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”