Millal on õige aeg rasedustesti teha? (Millal testi negatiivne näit tähendab, et ma tõesti pole rase

K:Millal on õige aeg rasedustesti teha? (Millal testi negatiivne näit tähendab, et ma tõesti pole rase?)
V:Enne testi tegemist (vahekorra ajast) peab mööduma miinimum 14 päeva (2nädalat). Alles siis on võimalik testi abil tuvastada rasedust.
Rasestumise korral kehas hakkavad erituma vastavad hormoonid. Nendest mõnede olemasolu alusel näitab test rasestumist. Aga neid hormoone koguneb kehas piisavas koguses mitte varem kui kahe nädala pärast vahekorda. Enne seda neid kehas lihtsalt pole nii palju, et test neid saaks tuvastada ning see pärast pole mõtet testi teha enne 14 päeva möödumist vahekorra ajast. Kahtluse korral võib testi korrata mõne mädala pärast.
Viimati muutis Andrew, 15 Sept 2005, 18:24, muudetud 1 kord kokku.

Küsimus: Me poisiga magame ühes voodis ning ta ka silitab mind, kuid kas on võimalik, et ma võisin kuidagi rasedaks jääda, kuigi ta samal ajal kuidagimoodi ennast ei rahulda selle käega?
Vastus: Rasedaks võib jääda siis, kui spermatosoidid sattuvad tuppe. See võib juhtuda juhul kui kaitsmata (kondomita) peenis on tuppes, või kui käed on spermaga (või peenise määrega) koos ja sama käega toimub kontakt tuppega.
Kui teie ei silitanud teineteise suguelundeid, siis rasestumise võimalust ei ole.

probleem

oli kaitsmata vahekord. võtsin sos pille. aga päevi pole siiani olnud, see on nüüd siis juba üle kuu aja tagasi. täna hommikul tegin testi,mis näitas et rase ma pole. kuid kuhu on kadunud mu päevad siis? kas tõesti võib stress tekitada niii suure päevade kõikumise?

Re: KKK-d. (KORDUMA KIPUVAD KÜSIMUSED)

black kirjutas:kas beebipillid/rasedusvastased tabletid vmi. nende nimed on, võivad vähendada tüdrukul seksi isu ?
Rasestumisvastased pillid võivad mõjuda väga erinevalt: mõnedel neidudel/naistel võivad tekkida ka kõrvaltoimed. Kõrvaltoimed võivad väljenduda näiteks iivelduses või kõhulahtisuses, või ka seksuaalsuse langemises. Kui midagi sellist esineb ja häirib, siis tuleks pidada nõu oma naistearstiga (kes on neid pille välja kirjutanud) ja te saate koos leida mingi lahenduse (kas vahetada pille või proovida teist vahendit, näiteks tuperõngast või plaastrit).

tervist soovides!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Olen 22.noor neiu ja püsisuhtes imearmsa kutiga.Ühel peol juhtus mul imelik juhtum ühe poisi sõbraga,ma olin joonud ja diivanile magama jäänud ja ma ärkasin sellepeale, et poisi sõber tegutses oma käega minul püksis.Nüüd olen viiendat kuud rase ja me oleme poisiga lapse üle väga õnnelikud ,,,samas ei suuda ma lakata mõtlöemast, kas see võib olla selle tema sõbra laps ...kas on võimalik, et ta käed olid spermaga koos kui ta mind näppis ja ma jäin sellest rasedaks?

mariia2 kirjutas:Olen 22.noor neiu ja püsisuhtes imearmsa kutiga.Ühel peol juhtus mul imelik juhtum ühe poisi sõbraga,ma olin joonud ja diivanile magama jäänud ja ma ärkasin sellepeale, et poisi sõber tegutses oma käega minul püksis.Nüüd olen viiendat kuud rase ja me oleme poisiga lapse üle väga õnnelikud ,,,samas ei suuda ma lakata mõtlöemast, kas see võib olla selle tema sõbra laps ...kas on võimalik, et ta käed olid spermaga koos kui ta mind näppis ja ma jäin sellest rasedaks?
Meie ei saa öelda, kas tema käed olid spermaga koos või mitte. Üks variant on, et ta masturbeeris enne ja käed said spermaga kokku. Teine variant on, et ta seda ei teinud. Esimese variandi puhul on rasedus võimalik, teise puhul mitte. Aga seda sa tead tõenäoliselt isegi. Meie ei saa rohkem midagi öelda. Sa mõtle, kas see vahejuhtum toimus umbes siis, kui viljastumine.

1234 kirjutas:Menstruatsiooni tsüklis pidid olema sellised kohad kus võib poisiga vahekorras olla ilma rasestumisvastaste vahenditeta ilma et peaks kartma et tüdruk haigeks jääb ,
millal need menstruatsioonitsüklis on?
Rasestumine on kõige tõenäolisem 12-16 päeva enne oodatavat menstruatsiooni. Seega ülejäänud ajal on rasestumise võimalus väiksem. Põhimõtteliselt, mida rohkem tsükli alguse või lõpu poole, seda väiksem võimalus rasestuda. Aga tsükkel ei pruugi kunagi täpne olla; ka siis kui mentrsuatsioonid käivad nagu kellavärk võivad ovulatsioonis olla ajalised kõigumised. Lisaks püsib sperma naise organismis eluvõimalisena paar päeva. Nii et sellist füsioloogilist meetodit ära rasestumise vältimiseks küll kasutada ürita - 10st paarist jääb aastaga rasedaks peaaegu 9. :!:

Peppermint kirjutas:
1234 kirjutas:Menstruatsiooni tsüklis pidid olema sellised kohad kus võib poisiga vahekorras olla ilma rasestumisvastaste vahenditeta ilma et peaks kartma et tüdruk haigeks jääb ,
Rasestumine on kõige tõenäolisem 12-16 päeva enne oodatavat menstruatsiooni. Seega ülejäänud ajal on rasestumise võimalus väiksem. Põhimõtteliselt, mida rohkem tsükli alguse või lõpu poole, seda väiksem võimalus rasestuda. Aga tsükkel ei pruugi kunagi täpne olla; ka siis kui mentrsuatsioonid käivad nagu kellavärk võivad ovulatsioonis olla ajalised kõigumised. Lisaks püsib sperma naise organismis eluvõimalisena paar päeva. Nii et sellist füsioloogilist meetodit ära rasestumise vältimiseks küll kasutada ürita - 10st paarist jääb aastaga rasedaks peaaegu 9. :!:

aga kui tüdrukul on päevad ära ja siis järgmine või paar päeva peale neid vahekorda sattuda , kas siis on ka asi hull ? :P

Külaline kirjutas:
Peppermint kirjutas:

aga kui tüdrukul on päevad ära ja siis järgmine või paar päeva peale neid vahekorda sattuda , kas siis on ka asi hull ? :P

selle esimese teksti kirjutasin ikka väga imelikult , rasedaks mitte haigeks . :D

black kirjutas:kas beebipillid/rasedusvastased tabletid vmi. nende nimed on, võivad vähendada tüdrukul seksi isu ?
Julgen väita, et võivad küll, lisaks sellele on beebipillidel veel palju muid kõrvaltoimeid ja need on ka natuke kahjulikud maksale. Kuigi kondoomi kasutamisel on üliväike võimalus rasestumiseks ja kondoom võib puruneda, soovitaksin mina isiklikult regulaarset kondoomikandmist raseduse vältimiseks

Maggy kirjutas:
Rasestumisvastased pillid võivad mõjuda väga erinevalt: mõnedel neidudel/naistel võivad tekkida ka kõrvaltoimed. Kõrvaltoimed võivad väljenduda näiteks iivelduses või kõhulahtisuses, või ka seksuaalsuse langemises. Kui midagi sellist esineb ja häirib, siis tuleks pidada nõu oma naistearstiga (kes on neid pille välja kirjutanud) ja te saate koos leida mingi lahenduse (kas vahetada pille või proovida teist vahendit, näiteks tuperõngast või plaastrit).

tervist soovides!!! :wink:
kas naistearst kirjutab need kohe välja kui sinna minna või teeb veel seal midagi ? vaatab mu üle vms ?

Külaline kirjutas:Kas tüdruk jääb rasedaks siis, kui tal on päevad seksimise ajal või siis kui tal pole neid sel hetkel? Või siis mõlemal ajal?
Kui ma õigesti mäletan, on väike võimalus päevade ajal rasedaks jääda.. Kui mäletan õigesti..
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Reedetu kirjutas:Kui tegid testi, mis näitab tulemust peale 10t päeva peaks tulemus õige olema. Kui aga testi, mis peaks näitama peale 14t päeva siis tee kindlasti uus.
Aga kust ma seda teada saan?? Juhistes ega paki peal küll selline asi silma ei jäänud.. Lihtsalt tavaline kiire rasedustest, mille tulemuse sai 5minutiga teada.
Suletud

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”