Jah, päevade esmesel päeval
Ära muretse tühiasjade pärast.
Galaktikate seas on kõik asjad tühiasjad.

Wouldn't it be nice
if there was an Escape key
for all of our problems?

Rakendus-psühholoogia õpilane :)

Re: pillid...

typsuk kirjutas:ma ei saa aru kas tõesti on vaja pille hakata kasutama päevade esimesest päevast peale.. ja vahe peal nagu ei saagi kasutama hakata.?
Pean ootama järgmiste päevadeni?
Tavaliselt rasestumisvastaste pillide sissevõtmist alustatakse esimesel menstruatsiooni päeval, sellel juhul naine on rasestumisest kaitstud esimesest pilli võtmise päevast. Pillid on erinevad ja alati tuleb tähelepanelikult lugeda pakendi sees olevaid juhendeid. Mõned pillid võib alustada ka menstruaaltsükli keskel - ja siis tuleb 7 päeva kaitsta ennast teise vahendiga (kondoomiga), sest sellel juhul rasestumisvastast toimet pillidel veel ei ole.

Kindlasti loe pillide kasutamisjuhendit ja vajadusel pea nõu arstiga või apteekriga!!!

Head enesetunned soovides!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Tänan Maggy..
Aga jah hakkasin võtma neid pille ja alustasin kolmandal tsykili päeval..Ja nyyd on möödas see 7 päeva kas nyyd on tõesti siis ohutu olla vahekorras ka ilma kondoomita.. äki oskad ka selles suhtes mulle vastata.. Või on veel siiski mingi riski,et jah pole harjunud organism?

Selles uhtes olen nagu jumala paanikas:D

typsuk kirjutas: Aga jah hakkasin võtma neid pille ja alustasin kolmandal tsykili päeval..Ja nyyd on möödas see 7 päeva kas nyyd on tõesti siis ohutu olla vahekorras ka ilma kondoomita.. äki oskad ka selles suhtes mulle vastata.. Või on veel siiski mingi riski,et jah pole harjunud organism?
Kui Sa võtad pille täpselt juhendi järgi siis tulemuses võib kindel olla, pillid kaitsevad Sind rasestumise eest.
Rasestumisvastaste pillide kasutamise juhendites on kirjas et kui võtta pille regulaarselt (iga päevvõtta sisse umbes samal ajal, pillide võtmise vahe ei tohi olla rohkem kui 12 tundi)) siis pillide toime on organismis püsiv ja 7-päevase pausi ajal seda toimet samuti piisab selleks et mitte rasestuda.
Kui 7-päevane paus on läbi, siis vaatamata sellele kas on menstruatsioon lõppenud või mitte tuleb alustada uue pillide pakiga.

Kõike head soovides!!!
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.
Suletud

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”