Re: Kas vereproov näitab ka rasedust?

Kristanna kirjutas:Selline kysimus, et kui päevad ei ole õigel ajal hakanud ja nagu nädal aega juba yletanud aja mil pidid hakkama kas siis võib rase olla?Ma olin ennem seda 2 nädalat kodus haige ka...et äkki mõjus see? aga äkki keegi oskab midagi tarka öelda! :? :roll: Kas ka vereprooviga võib näha rasedust??[/u]
Haigus tõesti võib menstruatsioonitsüklit häirida ja päevad tulevad tavalisest graafikust kas hiljem või varem. Selleks et välja selgitada, kas menstruatsiooni ärajäämise põhjus on rasedus või muu - tuleb oma seisundit kontrollida. Rasestumist saab kindlaks teha erinevatel viisidel. Võib teha rasedustesti, võib käia günekoloogi vastuvõtul ja arst, läbivaatuse abil saab raseduse avastada, seal samas arsti juures saab ka vereproovi alusel raseduse kindlaks teha (detalle ei tea, väga võimalik et niisugused analüüsid on juba olemas).

tervist!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

hirm kirjutas:Kas See Tähendab Rasedust Kui Mul On südapaha pärast söömist.
Selleks et võimaliku rasedust kindlaks määrata, tuleb teha rasedustest. (testi peab tegema siis kui kaitsmata vahekorrast on möödunud vähemalt 14 päeva). Või käie arsti juures.
Erinevad tunnused, nagu iiveldus, unisus, tujukus jne võivad esineda ka teistel põhjustel, mis ei ole üldse rasestumisega seotud. Ja seoses sellega iiveldus võib olla raseduse tunnuseks ja samuti võib ka mitte olla.

kõike head soovides!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”