Jah nu probleeme vats võib mitmeid olla. Esialgu oleneb kui palju oled proovinud partneriga last saada. Igaljuhul kui selline probleem on, siis kõige parem uuringutele minna ja äkki need näitavad milles asi. Samas on võimalus, et tahad last niii väga saada, et su mõistus lihtsalt ei lase last saada. Ntx oli nii, et meest ja naist kontrolliti ja uuriti ja sellise tulemuse järgi oleks nad võinud küll last saada. Siis otsustasid, et enam ei pinguta nii väga ja hoopis lapsendavad lapse. Said paberid aetud ja kui mõni väike beebi vaja s vanemaid oleks nad ta lapsendanud. Aga nu hoopis juhtus nii, et naine sai ennem lapse kui lapsendada jõudis ja peale seda teise veel. Nii et suht palju oleneb inimese pshüükast ka.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

Re: RASEDUSEST

kity8 kirjutas:SELLINE KÜSIMUS,ET EI OLE VIIS AASTAT RASEDAKS JÄÄNUD.MILLES VÕIK ASI OLLA. :
Nagu juba "Umbrohi" vastas, põhjusi võib tõsti olla palju.
Ma toon välja ainuld mõned võimalikud põhjused. Selleks et välja selgitada, mis on see põhjus mis just Sind segab rasedaks jääda, peab kindlasti pöörduma arsti poole ja vajadusel ka teiste spetsialistide poole.
:!: Esiteks võivad olla tervise probleemid (nii naise kui ka mehe), selle pärast alati soovitakse mõlemal partneril uuringud läbi teha, ja sellega välja selgitada nii mehe ja naise tervise ja viljatuse olukorra (kas naise anatoomia ja füsioloogia lubab rasestuda, ja kas mehe spermas on eluvõimelised spermatosoidid olemas)
:!: Mõni kord on nii et mees ja naine on mõlemad terved ja siiski omavahel füsioloogilisel tasandil nad ei sobi (näiteks naisel on just selle konkreetse mehe sperma vastu allergia jne)
:!: Veel üks moment - rasestumine on võimalik ovulatsiooni ajal (siis kui munarakk tuleb munasarjast välja), kui ovulatsiooni testi abil seda aega välja selgitada ja sellel ajal sagedamini vahekorras olla, siis rasestumise võimalused ka suurenevad.
:!: Kui kõik üleval toodud asjad on korras, siis võivad esile tulla ka erinevad psühholoogilised faktorid (ootused, lootused, hirmud jne mis on lapse saamisega seotud) ja see võib ka rasestumise piduriks olla. Ja see on juba omaette tõsine küsimus, ja seda tuleb juba eraldi vaadelda ja vajadusel tööd sellega tegema.

Edu Sulle!!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Ma vaatan et siin on suur pealkiri: RASEDUSTEST aga sellest pole juttugi. Multekkisd küsimus: kunas see test mulle tõtt hakkab näitama? kui ma nt just olin vahekorras, kas ta siis juba homme hommikul näitab tõtt v? Et ma olin VIST vahekorras. Ma ei mäleta. Ma olin alkoholi tarbinud ju siis liiga palju.. A ma tahaks teada, et mis ja kas !? Kuidasseda kõige paremini teada saada. Günekoloogi juurde ei julge eriti minna. A millal test hakkab õigest asja näitama ?

Anonymous kirjutas:Ma vaatan et siin on suur pealkiri: RASEDUSTEST aga sellest pole juttugi. Multekkisd küsimus: kunas see test mulle tõtt hakkab näitama? kui ma nt just olin vahekorras, kas ta siis juba homme hommikul näitab tõtt v? Et ma olin VIST vahekorras. Ma ei mäleta. Ma olin alkoholi tarbinud ju siis liiga palju.. A ma tahaks teada, et mis ja kas !? Kuidasseda kõige paremini teada saada. Günekoloogi juurde ei julge eriti minna. A millal test hakkab õigest asja näitama ?
lol, mitte rasedustest vaid raseduSEST!. :lol: õpi lugema.
Hehee. :). Ma sain suudeldes teada, et tal on keeleneet!
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”