Appi

Tere.

Olen 16aastane poiss ning olen juba kolm kuud oma ema tagant rasestumisvastaseid pille võtnud. Mulle hakkab tunduma, et mu keha muutub. Emotsioonid on ka viimasel ajal nii imelikud. Solvun iga asja peale. Tissid hakkavad ka kasvama vaikselt.

MIDA TEHA?

Re: Appi

Milvitädi kirjutas: Tere.
Olen 16aastane poiss ning olen juba kolm kuud oma ema tagant rasestumisvastaseid pille võtnud.
MIKS SA SEDA TEED????? Kas sa oled gay ning sulle lastakse sisse? persekaudu lapsi ei saa!
Milvitädi kirjutas: Mulle hakkab tunduma, et mu keha muutub. Emotsioonid on ka viimasel ajal nii imelikud. Solvun iga asja peale. Tissid hakkavad ka kasvama vaikselt.
Mida sa lootsid võttes hormonaalseid pille????
Milvitädi kirjutas: MIDA TEHA?
Lõpetada nende söömine!!! Mine arstile ning räägi emale. Kahetse

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Milvitädi kirjutas:
28 Nov 2018, 11:29
Tere.

Olen 16aastane poiss ning olen juba kolm kuud oma ema tagant rasestumisvastaseid pille võtnud. Mulle hakkab tunduma, et mu keha muutub. Emotsioonid on ka viimasel ajal nii imelikud. Solvun iga asja peale. Tissid hakkavad ka kasvama vaikselt.

MIDA TEHA?
noissandküll kodus ei saa emmelt tähelepanu?
kõik on sodi

Tahate nalja kuulda, isegi kui tema on trolllololl siis on üsna tavaline, et lapsed ema/isa asju uurivad. Kes ei oleks. Kes ei ole, sellel ilmselt sellist kaasavat armastust polnud. Oli teistsugune.

Kullake sa oled mõjutatud ühiskonnasitast. Vabandust väga aga mul on süda väga paha tänapäeva generatsiooni peale.

Mida teha? Mine veeda aega meesoost sõpradega.
Tissid on sul kuna sa oled PAKS. Ülekaalus.

Be who ever the F you wanna be, just dont F cry about it.

😑
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”