Re: Ei tea..

Normaalne. Alguses pole üldse korrapärasusust, vb mitu aastat. Lihtsalt pea kalendrit kindlasti päevade kohta, veel parem app(Period tracker,raamat valge lillega ennustab minul päeva pealt) mis ennustab kuna päevad võivad alata.
Minul isiklikult on vahepeal aastas korra paar kui päevad hilinevad. Hilinemine on olnud väga erinev. Kunagi jäid päevad üks kuu üldse ära.
Ma usun et see on seotud palju sellega kuidas hoolitsed oma keha eest.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

nugis kirjutas:
07 Nov 2018, 23:33
Reedetu kirjutas:
06 Nov 2018, 11:32
Normaalne. Kui päevad alles algavad, siis võib pikkus olla vägagi erinev ning päevad ei pruugi ka regulaarselt käia.
"käia" sa reedetu oled suhtespetsialist aga kirjutada ikka ei oska. käjja käib kahe jotiga
Eks sa võid seda arvata, aga ÕIS sinuga ei nõustu:
k`äima <38: k`äia, k`äin, käime, käisin, k`äis, käigu, k`äiv, käinud, käiakse, k`äidud>.
Lausenäide: Jõuame enne pimedat ära käia

nugis kirjutas:
07 Nov 2018, 23:33
Reedetu kirjutas:
06 Nov 2018, 11:32
Normaalne. Kui päevad alles algavad, siis võib pikkus olla vägagi erinev ning päevad ei pruugi ka regulaarselt käia.
"käia" sa reedetu oled suhtespetsialist aga kirjutada ikka ei oska. käjja käib kahe jotiga
Suhted ei ole seotud sellega kui hästi sa kirjutada oskad, kui ilus sa oled jms jama.
Paluks tuua välja reegel Käjja sõna kohta, kuna eesti keeles teed vigu ole eestlane või ei!
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Seleen kirjutas:
08 Nov 2018, 00:02
ma ütleks et see nugis on mingi undercover tartukas aga tartukal pole nii maitsetud naljad :D
järjekordne troll kasutaja xd
Ahh ja ma mõtlesin, et kes see nugis on. Pole nii ammu foorumis käinud, et enamik kasutajaid on uued. Tartukas on juba tuttavam tegelane. Aga olgu, ei peaks siin nüüd teemat kaaperdama.
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”