Rase või häiritud tsükkel

Tere!
Olen oma 16 aastase tüdruksõbraga alates kahest nädalast tagasi mitu korda vahekorras olnud. Nüüd on aga asi nii, et tal oleks pidanud algama päevad üle nädala tagasi aga pole veel alanud. Kõik vahekorrad olid kaitstud kondoomiga. Ta on tarvitanud ka alkoholi ja antibiootikume ja nüüd päevade hilinemise tõttu ka stress. Tal on ka varem olnud päevade hilinemist ja tsükkel kõigub üsna palju, varem on ka kuni 42 päevi mitte olnud. Küsimus selles, et kas on võimalik et peale sperma tulemist edasi vahekorras olemine sealt kondoomi ja naha vahelt kuidagi on lekkinud. Mis me edasi peaks tegema?

Re: Rase või häiritud tsükkel

kristofuz kirjutas:
07 Mai 2018, 21:51
Tere!
Olen oma 16 aastase tüdruksõbraga alates kahest nädalast tagasi mitu korda vahekorras olnud. Nüüd on aga asi nii, et tal oleks pidanud algama päevad üle nädala tagasi aga pole veel alanud. Kõik vahekorrad olid kaitstud kondoomiga. Ta on tarvitanud ka alkoholi ja antibiootikume ja nüüd päevade hilinemise tõttu ka stress. Tal on ka varem olnud päevade hilinemist ja tsükkel kõigub üsna palju, varem on ka kuni 42 päevi mitte olnud. Küsimus selles, et kas on võimalik et peale sperma tulemist edasi vahekorras olemine sealt kondoomi ja naha vahelt kuidagi on lekkinud. Mis me edasi peaks tegema?
Mainin ka ära, et 14ndal on plaanis teha rasedustest igaksjuhuks kui päevi vahepeal ei alga.

Re: Rase või häiritud tsükkel

Jep, kindlaim variant on teha test ära.
Aga kui päevad on veel künklikud ja pigem ebaühtlased siis nende kõigi asjade koosmõjul võib juhtuda küll, et päevad võivad vahele jääda või nende tulek võib hilineda.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”