Konkurss 2 ehk joonistuskonkurss! Teema: Lapsemure

Jutukonkurss ei paista küll väga aktiivne olevat, aga ikkagi algatan samal ajal ka teise konkursi, seekord siis joonistuskonkurss, samuti LAPSEMURE-teemaline.

Reegleid ja tingimusi eriti pole, võib-olla ehk see, et võiks olla n.ö paberil joonistus, mitte arvutis. ja pildistada siis seda ja pilt üles laadida, soovituslikult mitte foorumisse, vaid panna nt link pildile, siis saab parema kvaliteediga seda näidata.

Lapsemure-teema tähendab siis, et võib olla ikka väga loominguline ja võib ju joonistada nt siinseid Lapsemure tegelasi või no ka põhimõtteliselt mida iganes, mis vähegi foorumiga seostub. Kaartide teemas tuli küll välja, et loominguline pool on siinsetel kasutajatel vägagi olemas, nii et võiksite ikka osa võtta. Ma ise võtaks küll, kui ma algataja poleks.

Auhinnaks ka sellel konkursil raamat, seekord siis Avo Kull "Kaubamaja".

Tähtaeg on lühike, seekord siis 31. mai. Ja sealt siis paari päevaga (olenevalt osavõtjate arvust) võiks võitja välja selgitada.

Edu! :)

Re: Konkurss 2 ehk joonistuskonkurss! Teema: Lapsemure

ei ole, see pilt võib ju netis olla, aga keegi pole keelanud joonistada maha :) Peale selle pole ma seda copynud, vaid ma oskan väga hästi ümber joonistada :) Sellest ka mu kunsti hinne 5 :D
PS ! Ma ei võta osa, et võita vaid et teised tuleks kaa osalema
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

Re: Konkurss 2 ehk joonistuskonkurss! Teema: Lapsemure

(: Mirk :) kirjutas:Need rohelised mehikesed on lapsemurelased ja kaalupommid on minu mured (jah, mul on vähe muresid). Idee on põhiline, sest joonistada ma ei oska. :D

http://www.myupload.org/files/ntxl7of5urhltokilenv.jpg

Üli kihvt :)
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."
Vasta

Mine “KONKURSS!!!”