Konkurss 2018!!!

Tere.

Tuli selline arusaam, et siia vaja midagi ergutavat süstida (mitte fentat). Kallid lapsukesed ja muud sulelised ja karvalised, kuulutan välja konkurssi!

Reeglid :
Tuleb luua avatar mis ühtib nickiga Vulkaanipurse (tuleb ise luua, mitte nettis)

Avatar peab vastama euroLapsemure nõuetele

Mida originaalsem seda parem!

Tahaks lisada, parima avatari valib kolmeliikmeline komisjon (mina,mina ning mina)

Auhinnad!!!

Auhinnad on mõne(0,1-50) raha väärtuses asju (smartpostiga,omnivaga,mis iganes veel).
Auhind tuleb üllatus, valida ei saa, pettuma ei pea!

Osaleda saavad kõik, tähtaeg on oktoobri viimase päevani. 31 okt kell 12:00 lõppeb tööde vastuvõtt ning siis komisjon valib võitja. Tööd saatke privasse teemaga "konkurss" . MAX 2 avatari kasutaja peale!

Good luck! küsimused teretulnud.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Re: Konkurss 2018!!!

lisaks!!!

Tööde juurde lühikirjeldus (võibolla komisjon ei suuda tajuda kogu pildi mõttet täismahus ning hinnata teie loomingut,siis see aitab)

Kirjelduses peab olema

Lühikirjeldus

Kuidas Teie näete pilti oma vaatenurgast.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

boyjoy kirjutas:
17 Okt 2018, 22:45
Kle, lõpeta oma bürokraatia ära. :D Mul pohui auhinnast nkn, võid Termomeetrile saata.
Saad ergutusauhinda pakk kondoome (sümboliseerib) kui võidad.

Ära ole nii kondoom, mängi reeglite järgi.

Sul tekkis fänn vist
Seleen kirjutas:
17 Okt 2018, 22:58
ma arvan et tartuka oma peaks võitma.
Viimati muutis Vulkaanipurse, 17 Okt 2018, 23:03, muudetud 1 kord kokku.

P.S Vastan privas.

Seleen kirjutas:
17 Okt 2018, 22:58
ma arvan et tartuka oma peaks võitma.
Väga sisukas postitus. Aga teema tõsine, ning paluks teemakohaselt arutamist
Vulkaanipurse kirjutas:
17 Okt 2018, 06:37
Tahaks lisada, parima avatari valib kolmeliikmeline komisjon (mina,mina ning mina)

P.S Vastan privas.

Seleen kirjutas:
19 Okt 2018, 21:23
tee ise omale avatar, lammas
Mis sulle nüüd jälle ei sobi? Kui ei meeldi, ära osale, küll kellegile see konkurss sobib(inimesed osalevad). Inimene saab oma auhinnad kätte ning on õnnelik selle üle.

Ma ei saa üldse aru sinu loogikast?

Seleen, ole hea, pane oma suukene kinni, kui sul MINU väljakuulutatud konkurssi suhtes pole midagi targemat öelda.
Näen su teksti umbes nii
Seleen kirjutas:
19 Okt 2018, 21:23
Appi, olen alles rumal ja väike.

P.S Vastan privas.

boyjoy kirjutas:
04 Nov 2018, 21:56
Reeglid :
Tuleb luua avatar mis ühtib nickiga Vulkaanipurse (tuleb ise luua, mitte nettis)

Võitjapilt ei ole isegi reeglitega kooskõlas, pilt ei ole täiesti ise loodud. xd
Ise pildistatud, ise joonistanud, what is a problem?

P.S Vastan privas.
Vasta

Mine “KONKURSS!!!”