Re: Energiajook

Tere!

Ei tohi, seda võivad osta alates 16-aastased. See on väga kahjulik, ei soovita proovida. Võid võtta mõne energiajoogi kodulehelt selle koostisosade nimekirja ja neid ükshaaval googeldama hakata - siis saad aru, et need joogid on ikka päris hullud asjad, midagi kasulikku neis küll ei ole.

Edu ja tarku valikuid!

Otseselt seadust sellega ei ole, aga enamik poodides see alla 16 a keelatud, samas on üsna mitmeid kauplusekette, kus see reguleeritud ei ole.

Isiklikult ma seda ei soovita. Keerab unegraafiku ja toitumise jms üsna pea peale. Samas raskel ja unisel päeval see tõesti annab hetkelist abi. Aga kui abi tahta unisuse vastu, siis joo parem kohvi.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

EXJU kirjutas:
31 Mai 2018, 01:36
Otseselt seadust sellega ei ole, aga enamik poodides see alla 16 a keelatud, samas on üsna mitmeid kauplusekette, kus see reguleeritud ei ole.

Isiklikult ma seda ei soovita. Keerab unegraafiku ja toitumise jms üsna pea peale. Samas raskel ja unisel päeval see tõesti annab hetkelist abi. Aga kui abi tahta unisuse vastu, siis joo parem kohvi.
Jep. 20g espressot näiteks. Maitseb yuck, aga aitab!
19/tüdruk
Rumaluke

Tegelikult on energiajoogid enamus poodides üldse 18+. Sain ka sellest alles hiljuti teada, kui lambist dokumenti küsiti :D ehmatasin täitsa ära ja veits piinlik oli, kui ise oled 23 ja energiajooki ka kätte ei saa.
Selveris olen näinud ka silte, kus kirjas et alkoholivabad õlled/siidrid, energiajoogid jms on 18+.

Mõnd aega tarvitasin ühe sõbraga(4 aastat tagasi). Aegajalt jõin Red Bulli, Dynamiti, Battery+, Monsterit. Jah, need on väga kahjulikud, sest need sisaldavad igasuguseid ergutusaineid nagu morfiin, tauriin, ženšenn, kofeiin (mida leidub ka koolas), guaraana ja muid ergutisaineid. Energiajoogid sisaldavad ka väga palju suhkrut, mis on väga kahjulik just kõhunäärmele. Teised kes seda jõid, panin ma tähele, et neil hakkas kõht valutama, ajas oksele jne. Mulle tulid pisut unehäired, aga muidu oli väga hea. Sa võid ju natuke proovida ega see sind ära ei tapa, aga ära regulaarselt seda jooma kohe kindlasti hakka, olgu see kraam sulle kas lihtsalt või raskesti kättesaadav. Mõnedes poodides nagu siin müüakse alaealistele (enam vist mitte). Ei ole su tervisele hea.

mge kirjutas:
03 Juul 2018, 21:04
Tüdruk323 kirjutas:
03 Juul 2018, 20:24
Tean et teemast mööda aga kuidas saab luua uue teema
Aitäh
Tere, Sa pead teema tegemiseks olema arvutis, siis on teema tegemise koht kuskil üleval, paremal, sinises kastis. Vähemalt mina ei saa teha telefonis teemat.
Telefonis saab luua teemat selliselt, et:
1) oled foorumi pealehel
2) valid soovitud kategooria (näiteks valid kategooriaks tervis)
3) valid sobiva allkategooria

allkategooria pealkirja kõrval üleval paremal on sinine ruut valge pliiatsiga, kuhu vajutades saad luua oma teema antud allkategooriasse, näiteks allkategooriaks valus, häired, probleemid...
Vasta

Mine “KONKURSS!!!”