Oijahh

Jälle olen omadega ummikus. Minu elu suurim unistus on tegeleda tõsiselt ratsutamisega. Kahjuks on mu emal aga hobuste vastu eluohtlik allergia. Samas teeb ta kõik, et mind talli viia ja ja seab oma elu sellega ohtu. Mina aga olen enda peale pahane, et tahan alati rohkem, aga see on midagi sügavamat, kui olen hobustega.. ma olen vaba.
Treener räägib juba 70cm parkuurist suvel ning ka üks poni on, aga poni elab minust väga kaugel ja oma talli ma teda tuua ei saa.
Samuti on ala niiiii kallis ja eriti minu asukoha juures. Ma ei taha oma vanemaid piinata sellega, samas on see mu suurim unistus. Tahan leida mõnd väikest talli, aga sellistesse kohtadesse saab ju ainult tutvuse kaudu..
Ohjah võiks tulla keegi ja kõik kinni plekkida... sest minu jaoks on mitusada eurot kuus päris palju raha. niikuinii on see juba praegu kallis, üle saja euro kuus 2x nädalas.
Asjad võiksid olla lihtsamad ja kiiremad.
Muide, kas keegi teab mõnda väikest talli nii saku-saue kandis, kus trenne saab tasuda ka tööga?

Re: Oijahh

Rahastuse osas on võimalik lahendusi leida. Tasub koostada kiri, kus selgitad oma olukorda, unistusi ja täpset plaani, kuidas kavatsed oma alal areneda. Sellise info põhjal annavad paljud organisatsioonid (kultuurkapital? rotary klubid jne) ja erafirmad raha, stipendiumeid jm, mida saad siis kasutada. Mul teine valdkond, aga been there, done that!
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln
Vasta

Mine “Sport”