Tähtis otsus

Olen tegelenud ühe spordialaga terve oma elu ja jõudsin lausa rahvusvaheliste tiitlivõistlusteni välja, kuid eelmisel aastal hakkas allakäik. Mitte minu pingutamises ega tahtmises ega ka võimetes, lihtsalt mingi hetk ma ei olnud piisavalt hea (ega ma kunagi polegi oma loomuliku võimete või andega hiilanud, sest neid mul polegi, aga olen esile tõusnud just töö rügamisega). Ma armastan seda ala nii väga, aga mul on tunne, et ma pean ära lõpetama ja see ei tööta enam, sest ma ei tea mida ma peaksin teisiti tegema, kui ma niigi annan endast 110% ja looduse poolt antut ma muuta ei saa. Tippsport on mu muutnud meeletult ebausklikuks ka, ma lihtsalt pean tegema mingeid toiminguid ja see ajab mind mu perega tülli. Üldsegi olen vist liiga ülepeakaela kõiges selles sees ja ei suuda enam maailma adekvaatselt vaadata, sest mul on sirge siht: trenn ja muud nagu polekski siin maailmas. See ajab mind ja mu peret veel eriti tülli. Järgmisel hetkel ma nutan voodis ja tunnen end allaandjana kui ära lõpetanud ja et ma poleks justkui midagi saavutanud (mis pole vist tõsi) aga mul on tunne, et kui jään, allakäik jätkub või jään lihtselt teiste arengut pidurdama ja nii või naa ei saavuta midagi enam. Tegelikult on mul veel probleem selles, et ma tahan olla parim, aga ma lihtsalt ei saa.
Ma ei tea mida teha kas jätkata või ei, ma ei saa enam öösiti magada,nutan iga päev. Ma tean, et keegi siin otseselt minu eest otsust ei langeta, aga kasvõi kommenteerige mu olukorda! Palun!

Re: Tähtis otsus

Spordiala kirjutan Sulle privaatselt postkasti. Ja eratrennidega on see lugu, et mul on niigi palju trenne, nädalas ainult 1 vaba päev ja muul ajal reaalselt ei jõuagi. Tegelikult on mul praegu jälle see puhang, et ma lõpetan ära, sest tulgu mis tuleb, ühel hetkel ma peaksin nii või naa ära lõpetama. Küll varsti jälle nutan taga aga midagi pole teha! Mulle jäävad parimad mälestused ja see oli parim asi mis minuga juhtunud on ning see jääb mind saatma kindlasti kogu eluks.
Vasta

Mine “Sport”