Jõusaal

Tere!

Kas keegi siit käib Tallinnas jõusaalis või kuskil trennis?
Oskate soovitada kuhu trenni või jõusaali minna, et kaal kiiresti langeks?
Võibolla tahab keegi minuga koos trenni teha?

Ootan huviga vastuseid :)
I miss the old, happy me.

Re: Jõusaal

See on levinud valearvamus, et kaalu langetamiseks tuleb trenni teha. Kaalulangetamises on spetsialistid kulturistid, tasub neilt õppust võtta. Enamik tippkulturistidest kardiot eriti ei tee, lihtsalt söövad vähem. Vähem kaloreid sisse, kui päevane vajadus ja kaal langeb - lihtne. Mingi trenni kõrvale tegemine mõjub hoopis negatiivselt, sest olles kalorsuse poolest defitsiidis on sul üleüldiselt vähem energiat.

Külaline kirjutas:Elan ka Tallinnas. Mõtlesin ka, et peaksin trenni tegema hakkama. Jõusaal oleks vist vast kõige parem, kus kaalu saaks langetada. Mis klubis sa käima hakkaksid, kas Sparta/Fitness vms?
Sparta ja Myfitness on valikus küll. Kumb parem?
Tahaksid minuga koos trenni teha?
Võiksid omale kasutaja teha ja mulle kirjutada :)
I miss the old, happy me.

nutuke kirjutas:
Külaline kirjutas:Elan ka Tallinnas. Mõtlesin ka, et peaksin trenni tegema hakkama. Jõusaal oleks vist vast kõige parem, kus kaalu saaks langetada. Mis klubis sa käima hakkaksid, kas Sparta/Fitness vms?
Sparta ja Myfitness on valikus küll. Kumb parem?
Tahaksid minuga koos trenni teha?
Võiksid omale kasutaja teha ja mulle kirjutada :)
Ma valiksin Sparta.. Vana sa oled muidu? :)

Kui eesmärk on kaalulangetus, on toitumine tõepoolest kõige olulisem. Liigutada ja sporti teha tuleks küll igal ajal, aga soovitan mitte vaid jõusaaliga piirduda, vaid ka vastupidavustrenni teha - nt joosta, rattaga sõita jm. Spordiklubide puhul tuleks jälgida, et mis vanuses nad üldse üksi jõusaalis toimetada lubavad. Spartas on see, et alla 14-aastased ei tohi klubis üksi viibida, aga minu meelest on mõnes klubis see vanusepiirang kõrgem, seega kui kaalute mitmeid, vaadake ka see üle. Edu!
Vasta

Mine “Sport”