Re: Kuidas saada endale ilus suur tagumik?

Minu teada kõige efektiivsem on raskusega jõukükk, saab teha jõusaalis. Nimelt keharaskusega harjutusi tehes jääb koormus liiga väheseks ja tulemuse nimel tuleb rohkem vaeva näha. Ise tegin ka paar kuud (jätsin katki, ei istunud see asi mulle) ja kann oli juba tunduvalt rohkem trimmis, kui ennem. Kaalun 50kg, alustasin ainult kangiga kükkidega (ehk siis 20kg?) ja jõudsin lõpuks 45-ga teha, 3x nädalas.
Kõik kes vähegi soovivad laitke mu jutt maha, ega ma olen ka loll ja teadmatu ning avatud teadmistele :)

Lase 400 mg decat nädalas 5-6 nädalat ning sinna otsa 500 mg testosterooni ka ning söö 2500 - 3000 kcal päevas. Kui peale seda rasva maha tahad, siis pärast tee tsükkel clenbuterooli. 2 nädalat süstid, 2 nädalat ei süsti, päevas algul 10 µg, iga päev 5 µg juurde, kuni kaks nädalat täis saab, siis 2 ilma. Nii 1-3 korda, ise vaatad, kui palju rasva maha tahad. Tsüklite ajal treeni ainult jalgu.

Deca ja testosterooniga erilisi kõrvaltoimeid ei esine tavaliselt, clen võib tekitada öiseid higistamishooge, südamepuperdust jms.

:mrgreen:

Külaline kirjutas:Lase 400 mg decat nädalas 5-6 nädalat ning sinna otsa 500 mg testosterooni ka ning söö 2500 - 3000 kcal päevas. Kui peale seda rasva maha tahad, siis pärast tee tsükkel clenbuterooli. 2 nädalat süstid, 2 nädalat ei süsti, päevas algul 10 µg, iga päev 5 µg juurde, kuni kaks nädalat täis saab, siis 2 ilma. Nii 1-3 korda, ise vaatad, kui palju rasva maha tahad. Tsüklite ajal treeni ainult jalgu.

Deca ja testosterooniga erilisi kõrvaltoimeid ei esine tavaliselt, clen võib tekitada öiseid higistamishooge, südamepuperdust jms.

:mrgreen:
Tüdruk (arvatavasti) + testosteroon = does not compute

Pealegi, mis sa soovitad mingeid süste ja ravimeid siin? See pole aus ja õiglane viis! Tuleb ise tööd teha, mitte mingeid lõiketeid kasutada.

Naissportlased panevad testosterooni nii et tolmab,kui sa ei teadnud. Naistel on testosteroonitase väiksem, sp neil raskem lihaseid kasvatada. Anyway see post oli naljaga. Kui naine anaboolset kraami paneb, siis tal hakkavad karvad kasvama, menstruatsioon jääb ära ja kliitor kasvab suuremaks, kui mõne mehe peenis ning hääl läheb kähedaks.

Meeste puhul anaboolne kraam aga jummala normaalne, kõik musklis näitlejad, modellid jne panevad ja 90 tippsportlasi samuti. Antidoping spordis on farss.

Külaline kirjutas:Naissportlased panevad testosterooni nii et tolmab,kui sa ei teadnud. Naistel on testosteroonitase väiksem, sp neil raskem lihaseid kasvatada. Anyway see post oli naljaga. Kui naine anaboolset kraami paneb, siis tal hakkavad karvad kasvama, menstruatsioon jääb ära ja kliitor kasvab suuremaks, kui mõne mehe peenis ning hääl läheb kähedaks.

Meeste puhul anaboolne kraam aga jummala normaalne, kõik musklis näitlejad, modellid jne panevad ja 90 tippsportlasi samuti. Antidoping spordis on farss.
Palun vabandust, aga doping pole aus. Pealegi olümpiamängudel pole dopingu tegijaid (vene skandaal oli viimati nt). Doping pole normaalne ja see on väga ebasportlik. Teine inimene töötab oma ujumistulemuste kallal 10 aastat ja siis tuleb mingi suvakas jorss ja üritab teha sama 2 aastaga.

Seda ma rääkisingi, et ei saa naised seda teha. Pealegi naistel on seda vähe sest nad pole mehed.

Hah. :D Ma olen praegu 20 ja sel ajal, kui mul kõige õrnem teismeiga oli, ehk siis 7-5 aastat tagasi, oli moes pisike või üldse olematu tagumik ja mul, OH HÄDA, oli ahter nagu praegu Kardashianil ja kõik naersid selle üle ja kiusasid selle pärast mu enesehinnangu täiesti maatasa, nii et ma üritasin iga hinna eest oma suurest ilusast tagumikust vabaneda, aga see ei õnnestunud...

Ja siis läks järsku suur prink kann moodi ja terve kooli tüdrukud olid järsku minu peale kadedad. Nii et...olge õnnelikud oma looduse poolt antud tagumiku üle, olgu ta siis suur, väike või olematu.

külalinesiinpool kirjutas:Hah. :D Ma olen praegu 20 ja sel ajal, kui mul kõige õrnem teismeiga oli, ehk siis 7-5 aastat tagasi, oli moes pisike või üldse olematu tagumik ja mul, OH HÄDA, oli ahter nagu praegu Kardashianil ja kõik naersid selle üle ja kiusasid selle pärast mu enesehinnangu täiesti maatasa, nii et ma üritasin iga hinna eest oma suurest ilusast tagumikust vabaneda, aga see ei õnnestunud...

Ja siis läks järsku suur prink kann moodi ja terve kooli tüdrukud olid järsku minu peale kadedad. Nii et...olge õnnelikud oma looduse poolt antud tagumiku üle, olgu ta siis suur, väike või olematu.
Thx, nüüd ma pepsiga rahul jälle.

Aga ma hea meelega vaataks ka sinu oma üle, puhtalt sportlik huvi. :D
Vasta

Mine “Sport”