Arctic sport

Hei!

Kas siin on kedagi, kes käib Arctic spordi trennides? Ma tahaks hullult trenni minna sinna, äkki kellelgi on mingeid kogemusi sellega vms? Ise elan Tartus ja just Tartu oma kohta midagi? Kas on mõtet minna? Kuidas teile meeldib? Mis trennides te käite seal? Ühesõnaga rääkige lihtsalt Arctic Spordist :D olen 15 ja tüdruk muidu :)

Re: Arctic sport

Käin seal iga päev ja olen rahul. Tartu kõige parem klubi, sest olemas on bassein ja saun. Eriti talvel on see hea, saab ujuda ja saunas ennast soojendada..Suvel on ka hea käia. Olen 18, olen aasta käinud. Ei kujuta enda elu ette ilma selle klubita enam, mega hea. Kavatsen seal käia kaua aega. Jõusaal on ka mega ilus ja hea. Treenerid on hästi sõbraikud ja hoolivad. Teenindus on super.. Ainult head oskan öeda selle klubi kohta.

Nõustun eelmise vastajaga. Pole mõtet ka minu meelest maksta 52 korra eest 450 eurot, nagu kodulehelt näha võib. Ei tehta selle raha eest sul trenni ära. Ise käin A. Le Coq jõusaalis. 20 korda maksab 30 eurot, ning selle kaardiga pääseb kõikidesse Tartu Sport jõusaalidesse (Tamme, Turu jne). Aga arvan ka et Tamme jõusaal on üks parimaid. Endal pole võimalik asukoha tõttu seal koguaeg käia. Aga võid ka ju Arcticus käia kui vanemad võimaldavad.

Külaline kirjutas:Nõustun eelmise vastajaga. Pole mõtet ka minu meelest maksta 52 korra eest 450 eurot, nagu kodulehelt näha võib. Ei tehta selle raha eest sul trenni ära. Ise käin A. Le Coq jõusaalis. 20 korda maksab 30 eurot, ning selle kaardiga pääseb kõikidesse Tartu Sport jõusaalidesse (Tamme, Turu jne). Aga arvan ka et Tamme jõusaal on üks parimaid. Endal pole võimalik asukoha tõttu seal koguaeg käia. Aga võid ka ju Arcticus käia kui vanemad võimaldavad.
Ma käin ka seal, kas see koht (alumine korrus) ei tundu väike ja ülerahvastatud tihtipeale? Kuna sa trennis käid seal üldse, äkki satume?
450€!? Palun ütle et see on typo..

alan ! kirjutas:51 euri kuu noorele, mis tasub ennast ära küll kui kavatsed reaalselt ka käima hakata. Korrakaardid ongi kallid pandud, et inimesed püsikliendiks tuleks, ja nad ei eeldagi, et nad neid müüvad, kuigi mõni hull ka ostab neid.
.

Siis ma olen valesti aru saanud. Lapsevanem peab siis mingi avalduse tegema kui alaealine oled?

Sellessuhtes et ma ei tahagi minna nagu aind jõusaali sinna, ma tahaks nendesse muudesse trennidesse ka minna ja jõusaal oleks lihtsalt boonusena vms et saaks ühes kohas käia :) 450 euri ma kindlasti ei maksa vaid teeks ikka lepingu ja 51 euri kuus :) kui see on pointless teie arvates siis soovitage palun mingit spordiklubi kus saaks käia igast erinevates trennides + jõusaalis, aitäh :)

Külaline kirjutas:Sellessuhtes et ma ei tahagi minna nagu aind jõusaali sinna, ma tahaks nendesse muudesse trennidesse ka minna ja jõusaal oleks lihtsalt boonusena vms et saaks ühes kohas käia :) 450 euri ma kindlasti ei maksa vaid teeks ikka lepingu ja 51 euri kuus :) kui see on pointless teie arvates siis soovitage palun mingit spordiklubi kus saaks käia igast erinevates trennides + jõusaalis, aitäh :)
Mida pead silmas igast erinevate trennide all?

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Sellessuhtes et ma ei tahagi minna nagu aind jõusaali sinna, ma tahaks nendesse muudesse trennidesse ka minna ja jõusaal oleks lihtsalt boonusena vms et saaks ühes kohas käia :) 450 euri ma kindlasti ei maksa vaid teeks ikka lepingu ja 51 euri kuus :) kui see on pointless teie arvates siis soovitage palun mingit spordiklubi kus saaks käia igast erinevates trennides + jõusaalis, aitäh :)
No seal on hästi palju rühmatrenne ju, mulle tundusid arcticust kõige huvitavamad bodypump, erinevad jõutrennid vms, bodybalance, erinevad spinningud, erinevad vee trennid jne. Arcticus see hea, et saad neis kõigis käia nii palju kui tahad :)

Külaline kirjutas:
No seal on hästi palju rühmatrenne ju, mulle tundusid arcticust kõige huvitavamad bodypump, erinevad jõutrennid vms, bodybalance, erinevad spinningud, erinevad vee trennid jne. Arcticus see hea, et saad neis kõigis käia nii palju kui tahad :)

Olen kuulnud eedeni jõusaali kohta aga aga midagi kindlalt öelda ei oska, võid uurida :)
Vasta

Mine “Sport”