Spordivigastused ja Saavutused

Tere)Olen tüdruk14 ja mängib tennist,olen teeninud palju esikohti nii rahvus vahelistel võistlustel,kui ka Eesti sisestek.Olen olnud ka 3korral Eesti meister. Kuid nüüd on väikene vigastus paremas randmes. Ei midagi tõsist kuid ikka valutab.

Huvi pärast võiksid Sina armas foorumi kasutaja kirjutada siia teemasse mis vigastused sul on olnud võu panna kirja siia oma saavutused. Ootan vastuseid huviga.
PS!ei valeta oma saavutuste üle,võite googeldada mu nime kui soovite,ennem küsige kui vaiadus on nii suur.
Ühesõnaga oleksin tänulik kui paneksite kirja oma spordiala ja saavutused,kui on olnud võite panna ka vigastused!!
Kaunist Suve

Re: Spordivigastused ja Saavutused

Samuti Shukokai Karate võistlustel osalenud. Üle-eestilistel midagi ei saavutanud, aga klubisiseselt mingid kohad sain laagrites. Ratsutamises ka väiksematel võistlustel midagi saanud aga eriliselt tulemustega hiilanud pole.

Vigastustega rohkem. Ratsutamise tõttu on selg kõvasti kannatada saanud (kukkumised jms) ning põlved (sundased ratsutades ja muidugi vastu seina jm sõitmised). Selg hakkab lihtsalt koormuse peale valutama ja põlves on vesi olnud.

Apocrypha kirjutas:Kimura Shukokai Karate föderatsioon Impact klubi. Mõned teised kohad.

Peamised vigastused on olnud põrutused ja hüppeliigeste väänamine.
Kuna eile ei olnud aega, siis täiendan.
Põhiliselt sain teisi kohti viimastel aastatel(viimased 3-4 trenni aastat) vaatamata pidevale haigestumisele ja trennist puudumistele. Lõpuks hakkas koormus pärast viimast angiinat rängalt lihastele mõjuma, sealhulgas hingamislihastele ja ma pidin trenni jätma.
Põhilised vigastused on kergemad nihestused ja sinikad jalgadel(mööda löögid). Kõige suurem vigastus oligi vast liigese nikastumine...soojenduse ajal hüppasin selle peale, sest ma püüdsin õhus enda hoogu vähendada(rumal tegu, ma tean.'see oli lihtsalt refleks) ja maandusin ühe jalaga hüppeliigesele. Kuu aega rivist väljas täielikult, sest esimesed kaks nädalat ei saand üldse käia, teised kaks nädalat üsna vaevaliselt. Teine ja kolmas kuu ka normaalselt ei liikunud. Arstil käisin, siis muud ei öeldudki, et kuu aega oled kodus ja liigud ainult vajadusel....pmst voodireziim.
Pärast seda ja enne seda tõsisemaid vigastusi pole olnud.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

hikari kirjutas:Karated harrastan, aga ei võistle (traditsionaalset Okinawa karated õpin ja selles ei võistelda üldjuhul) kuid sport kobujutsus olen küll paarikordne Eesti meister. Vigastusi pole väga olnud.
Update: lihaseid olen tihti ära tõmmanud, viimati puusa juurest ja siis ei saanud isegi kõndida. Mõned kõvemad põrutused ka olnud (põlv&jalg). Ausalt öeldes peab mu keha üsna hästi koormusele ja kukkumisele vastu.
Meeleldi kuulan ja annan endast parima, et aidata. Kogemus depressiooni ja sotsiaalse ärevushäirega.

Tantsimine (Show/Disco/Gymnastics/Hip Hop)
EDOs palju kohti, tiitleid võidetud (Winter cup 1. koht solo disco, 3hip hop duo jne)
WDAs päris head tulemused olnud
lõpmatul arvul tiitleid ja medaleid
Vigastused: Lihaserebendeid 50+ korda, pöia, hüppeliigese nikastused mingi 5 korda. Jalaluu mõra/murd 3 korda, käega 2 korda mõra.
Vasta

Mine “Sport”