Jalgrattasõit ja kätekõverdused

Tere. Olen 18a noormees, füüsiliselt väga heas vormis. Käin iga õhtu jalgrattaga sõitmas ja teen kätekõverdusi. Sellega seoses on mul 2 küsimust:
1. Kas 22 km iga õhtu sõita on liiga vähe minu jaoks? Hetkel niipalju sõidangi iga õhtu.
2. Kui pika ajaga tulevad nähtavale ülemine kaela juures olev trapetslihas, rinnalihased ja õlavarre lihased kui teen iga õhtu peale rattasõitu 60 kätekõverdust (30tk kitsa haardega ja 30tk laia haardega) ? Tänan neid kes viitsivad vastata. :)

Re: Jalgrattasõit ja kätekõverdused

Külaline kirjutas:Ma sõidan igapäev autoga ja mängin runescapet.Kas ma peaks woodcutting ja fishingut arendama?Mul on valge kass ja 2 koera ka.
Mõte on selles,et kui sa oled 18,siis ehk peaks omal juba mõistust olema.
Jääb ette midagi? Ma lihtsalt küsin teiste arvamust. Kui midagi tarka kirjutada pole siis parem ära kirjuta üldse! Siit need pekimaod tulevadki, kes ainult sõidavad autoga ja pelavad runescape ning ennast liigutada üldse ei viitsi. ;)

Reedetu kirjutas:Kitsa haardega kättekõverdused ja laia haardega ei pruugi olla piisavad, eriti kui oled pikka aega trenni teinud. Keha lihtsalt harjub ära ning vajab erisust. Sama ka rattasõiduga. Kui sõidad iga õhtu 22km, siis keha jaoks võib see juba igav olla. Aga sõita nt lühemat maad tõusudega, et oleks intensiivsem, siis see võib paremini mõjuda.
Varem käisin jõusaalis ka kuid hetkel ei ole see võimalik ja kuna mul endal kodus hantleid pole siis tegelen nende asjadega et vormi hoida :)

ILikeSport kirjutas:
Külaline kirjutas:Ma sõidan igapäev autoga ja mängin runescapet.Kas ma peaks woodcutting ja fishingut arendama?Mul on valge kass ja 2 koera ka.
Mõte on selles,et kui sa oled 18,siis ehk peaks omal juba mõistust olema.
Jääb ette midagi? Ma lihtsalt küsin teiste arvamust. Kui midagi tarka kirjutada pole siis parem ära kirjuta üldse! Siit need pekimaod tulevadki, kes ainult sõidavad autoga ja pelavad runescape ning ennast liigutada üldse ei viitsi. ;)
Mulle tundub, et antud kommentaariga ei olnud päriselt mingit Runescapet mõeldud, vaid paluti lihtsalt sul endal oma küsimustele vastata, kuna kommenteerijale tundusid vastused iseenesestmõistetavad ja loogilised.

Rattaga sõitmise kohta ütlen, et sõidan õhtuti sama maa, kuid ma pole üldse sportlik tüdruk ja isegi mina tunnen, et seda on minu jaoks vähe, plaanin järk-järgult sõidetavat maad pikendada. Lisaks kõtekõverdustele soovitan veel juurde teha erinevaid kõhulihaste harjutusi ja harjutusi seljalihastele. Samas, kui hantleid pole võid võtta näiteks täis veepudelid, on küll kergemad, kui ilmselt harjunud oled, aga midagi ikka.
"Me kõik oleme ajarändurid. Rändame läbi aja minevikust tulevikku, endi jaoks kogu aeg olevikus olles."

Kui sa alles alustad rattasõitudega ja seda sõitu igal õhtul teed, on 22 km täitsa normaalne. Kui sul ka puhkepäevi oleks, soovitaksin juba pikemat distantsi.

Harjutustega soovitaksin mitmekülgsemaks minna. Isegi kui tahad, et vaid teatud lihased nähtavale tuleks, on oluline, et lihaste tugevus oleks tasakaalus ehk ei treenitaks vaid paari kindlat lihast.

Kui sul on ikkagi kindel eesmärk, mida oma välimuses ja ehk ka jõus saavutada soovid, siis kõige parem oleks siiski treeneriga konsulteerida ja endale treeningkava koostada lasta.

ILikeSport kirjutas:Tere. Olen 18a noormees, füüsiliselt väga heas vormis. Käin iga õhtu jalgrattaga sõitmas ja teen kätekõverdusi. Sellega seoses on mul 2 küsimust:
1. Kas 22 km iga õhtu sõita on liiga vähe minu jaoks? Hetkel niipalju sõidangi iga õhtu.
2. Kui pika ajaga tulevad nähtavale ülemine kaela juures olev trapetslihas, rinnalihased ja õlavarre lihased kui teen iga õhtu peale rattasõitu 60 kätekõverdust (30tk kitsa haardega ja 30tk laia haardega) ? Tänan neid kes viitsivad vastata. :)
Pähh mu õde õppis just kaherattaga sõitma ja sõitis 30 km kaks päeva järjest. :D niiet pinguta
Vasta

Mine “Sport”