kuidas trennist poppi panna ema teadmata?

Lugu siis selline, et käin tantsutrennis, aga niiii vihkan tantsimist! Ma üldse ei oska seda, aga mu ema on suur tantsusõber. Umbes tunni aja pärast algab tants, just lõpetasin friikartulite söömise hessis. Emale rääkimine, et ei taha minna, ei mõju. Muide, kuna ma olen raske puudega, olen ma kehalisest vabastatud.

Kui siia teema juba teen, siis äkki keegi oskaks soovitada head lugemist? Tänud juba ette.

Re: kuidas trennist poppi panna ema teadmata?

Ütle emale, et sa ei taha tantsida ja et tema oma sind, sa võid ise oma valikud teha.
Kui ma väike olin siis ma vihkasin trennis käimist kuna, mulle meeldis trenn, aga vahepeal kui ei viitsind minna oli kohe tüli kodus ja minusse suhtuti si*asti.
Niiet läksin koguaeg ära jälle kuna tahan, et ise saaksin valida mida teen vabaajaga ja et terve pere mu vastu ei oleks kui trenni ei lähe .

nojah, tegin ära. Rääkisin emale, et halb olla( Tegelt bveidi oli ka) ja trenni ajal istusin vetsus. Kuidtrennikaaslased ja vist õpetaja nägid mind enne seda, ja need trennikaaslased on nii vastikud ja õelad, ja praegu see asi on mul nii südame peal, nii halb tunne on, sest ema tegelt ei teadnud, et ma trennist puudusin. Kuidas sellest halvat tundest.lahti saada nüüd?

sininekummikaru kirjutas:nojah, tegin ära. Rääkisin emale, et halb olla( Tegelt bveidi oli ka) ja trenni ajal istusin vetsus. Kuidtrennikaaslased ja vist õpetaja nägid mind enne seda, ja need trennikaaslased on nii vastikud ja õelad, ja praegu see asi on mul nii südame peal, nii halb tunne on, sest ema tegelt ei teadnud, et ma trennist puudusin. Kuidas sellest halvat tundest.lahti saada nüüd?
Ära mõtle sellele :)

Ütle emale otse, et sulle ei meeldi see trenn ja mõttetu on vastu tahtmist käia seal, kui tegelikult tahaksid midagi muud teha. Niikuinii oled enamiku päevast ju koolis, milleks siis veel ka ülejäänud aeg veeta nii, et ise valida ei saa, mida teed. Ise käisin ka samamoodi vanemate otsuse järgi muusikakoolis kaheksa aastat - ütleks ka, et suht mahavisatud aeg. Muidugi ei saa öelda, et miski sealt kasuks ei tulnud, aga kui oleks saanud selle asemel hoopis trennis käia, nagu tahtsin, oleksin miljon korda õnnelikum olnud. Kas see tunne, et sa ei taha seal tantsimas käia, on tekkinud viimasel ajal või juba ammusest ei meeldi? Kui ammusest, siis võid küll kindla otsuse teha sealt ära tulla. Leia endale lihtsalt uus trenn või hobi, millega tegeleda.

Siis selgita, miks see sulle meeldib. Peaasi, et te ei hakkaks teineteisega plõksima ja vaidlema, vaid selgitad rahulikult. Kas ema ise on vibulaskmist proovinud? Kui ei, siis paku välja, et võiksite koos korra vibu laskmas käia. Ehk mõistab ta siis paremini. Näiteks mulle tundub see ka natuke jama ja ühe koha peal seismine, sest ma pole seda proovinud, samas tean mitmeid inimesi, kes on proovinud või käivad lausa seal trennis ja nemad on küll väga vaimustuses.
Vasta

Mine “Sport”