Modellindus/võrkpall

Hey! Ma ei ole kunagi käinud mingis trennis ja kuna vanust ka juba 18, siis mõtlesin et oleks ka aeg 😄 niisiis mõtlesin minna Tartus kuskile võrkpall trenni, kuid ei leia kesklinnas sellist. Et kas keegi käib Tartu kesklinnas võrkpalli trennis? Sooviks ühineda vnii, sest kui tunnis mängisime, siis õpetaja küsis et kas olen võrgu trennis käinud. Samas olen juba väiksest peale unistanud tegeleda modellindusega. Ei mõtle, et nagu hakkan tööle sellel alal, kuid tahaks proovida, sest alles loodi see ema(eesti modelli agentuur), kuid samas jällegi ma ei tea sellest tuhkagi. Mõlema puhul sooviks teada kellaaegasid vnii ja modellindus kohta täpsemalt (mis vanuses võetakse, oma kogemust jne) Tänud ette juba!

P. S kui keegi Tartus kesklinnas käib kuskil treenimas (ei mõtle et alles alustas seal trennis käimisega), siis andke märku. Korvpalli treeninguid pole mõtet pakkuda, pigem kõike muud, kas või taiboksi v jõusaali

Re: Modellindus/võrkpall

Tantsutrenne on Tartus küll minu arust, Jjstreet üks kuulsamaid
Kergejõustikuga saab nt Tamme staadionis tegeleda aga seal on rohkem individuaaltreening (st. et seal pole palju inimesi korraga)
Võrkpallitreeninguid on kesklinnas aura kõrval mingi spordihoones?
Kui sul on huvi kuidagi veel aega viita vms ss sa võid liituda nt kodutütardega
Rohkem ei tule meelde hetkel mida soovitada :d Oleneb kui kaugel sa koolis käid ning aega planeerid muidugi
Vasta

Mine “Sport”