well nii palju kui mina tean, siis LSD on kõige kangem ja kõige kahjulikum ja üldse kõige tipp. Seda nagu küll keegi niisama lampi ei pane. LSDni jõutakse ikka järjest tugevama uimasti peale minnes. Üldiselt kommist algab kõik. Ise õnneks proovind pole, aga pinginaaber mind natuke selles vallas harinud. Ta tarbib vahel. Vb ise proovin kah kunagi kommi(extasy) ära aga ei usu eriti. Narko ikka liiga meeletu aju tapmine.

seda adminnide juttu on küll natuke naljakas lugeda....

fakt 1 - dr.albert hofmann ehk siis lsd 'isa' sünteesis selle trüptamiini täiesti kogemata otsides migreeniravimit. ise on ta sellega samuti ekperimente läbi viinud (raamat: 'lsd:my problem child') ja muide... elab siiani - jaanuaris 2006 saab 100 aastaseks.

fakt 2 - lsd sünteesimiseks piisab täiesti tavalisest orgaanilise keemia laborist ja praktiliselt iga 2'l kursusel olev keemia/farmakoloogia tudeng saab tahtmise juures sellega väga hästi hakkama. ma ei väida sugugi, et see on lihtne - aga see pole sugugi nii utoopiline kui eelpool keegi 'tark' mainis.

fakt 3 - KÕIK mida me näeme, kuuleme, haistame, maitseme. kõik meeleelundid, kogu tajumine käib läib närviimpulside peaajus. 'matrix' on teoorias täiesti võimalik. reaalsus on see mida meie aju meile ütleb. osadel psühhedeelsetel ainetel, kaasaarvatud ka lsd'l on võime mõjutada aju tööd nii, et neurotransmitterite töö läheb natuke sassi. ehk siis 'nähakse helisid ja kuuldakse värve' - ingliskeelne termin 'synasthesia'

fakt 4 - ostes blotterit ('paber' lsd doos) on suhteliselt võimatu saada mingit muud ainet kui lsd. tähendab ongi 2 võimalust - kas saad täiesti tavalise 'paberi' kus pole mitte midagi või siis saad õiget lsd'd. põhjus lihtne - seoses 'paberi' valmistamisega (tühi 'paber' pannakse vedelasse lsd'sse ja seal imbub ainult teatud kogus - sest 'paber' lihtsalt suudab imada suhteliselt vähe) ühesõnaga on suhteliselt raske leida teist ainet mida oleks üldse võimalik blotterisse immutada piisavas koguses, et ta 'töötaks'. ma pole kunagi küll lsd'd ise valmistanud ega pole ka keemik ning see ei pruugi loomulikult 100% õige olla - täiesti vabalt võib olla mingeid ühendeid mis on sama potentsed nii väikeses koguses. aga kas tootjal oleks mõtet seda teha? lsd ümber on aastakümnete jooksul tekkinud kõige rohkem lausa lapsikuid linnalegende ja täiesti sulavale propagandat nii et suure kasumi eesmärgi nimel seda nagunii ei toodeta (xtc on kindlasti tulusam). nii et suhteliselt kindlalt võin väita, et blotteri puhul on 2 versiooni - kas tühi või õige. microdotid jne... see on juba omaette teema.

fakt 5 - läbi ajaloo on registreeritud ainult ÜKS surmajuhtum seoses lsd'ga. ja see oli tänu ühele hero junkiele kellele nähtavasti kogemata müüdi hero pähe lsd'd. long story short - tüüp süstis ~1/2g vedelat lsd'd veeni - tublisti üle surmava doosi.

fakt 6 - see on lihtsalt 'efektiks'. siiani eksisteerivad hipide rainbow familyd kes on ka nähtavasti peamiseks lsd levitajaks maailmas (rokituurid). et selle 'elder'iks saada pidi tegema nn. 'fingerprint' acidit. keelega pöial märjaks ja siis puhtasse lsd kristalli. doos umbes 250 korda tugevam kui tavaline tänavadoos tol ajal.

fakt 7 - ei ole lsd'd ise kunagi tarbinud. võibolla tarbiks juhul kui saaksin seda täiesti puhtal kujul - tänavalt ei julge osta.

kes tahab edasi suhelda. **********.ee
arendage keskustelu - ma hetkel ei viitsi rohkem ajus sobrada.

Esiteks Hofmann ei sünteesinud seda kogemata,vaid see tarbimine oli suht kogemata.Viimasel ajal on hakanud levima siiski ka teisi blottereid.Näiteks liigub euroopas DOB(research chemical) blottereid.Samuti on leitud teisigi RC blottereid,mida müüakse LSD pähe.

omg... LSD tasub proovida mina olen seda juba 4 korda võtnud nii et proovige kuid seda ei tohi tihedalt v6tta sest siis l6petad hullumajas.
ja teiseks KOKAIINIST,anfetamiinist ega kommist ei j22 s6ltuvusse, sõltuvusse j22b ainult heroiinist ja sest heroiini laks on kirjeldamatu seda ei oska seletada ja see kestab h2sti v2he aega ning sa tahad seda uuesti ja jäädki sltuvusse...aga teisi asju nagu kokaiiin, kanepi tooted, LSD, anfetamiin jms. nendest ei saa s6ltuvusse j222222da!!!

Anonymous kirjutas:omg... LSD tasub proovida mina olen seda juba 4 korda võtnud nii et proovige kuid seda ei tohi tihedalt v6tta sest siis l6petad hullumajas.
ja teiseks KOKAIINIST,anfetamiinist ega kommist ei j22 s6ltuvusse, sõltuvusse j22b ainult heroiinist ja sest heroiini laks on kirjeldamatu seda ei oska seletada ja see kestab h2sti v2he aega ning sa tahad seda uuesti ja jäädki sltuvusse...aga teisi asju nagu kokaiiin, kanepi tooted, LSD, anfetamiin jms. nendest ei saa s6ltuvusse j222222da!!!
Sorry aga see,mis sa just kirjutasid ei ole üldsegi nii.Kokaiinist ja amfetamiinist jääb täiesti vabalt sõltuvusse.Heroiini laks on puhtalt füüsiline mõnu ja sellest jääd sa füüsilisse sõltuvusse,mis on juba tõsisem lugu.Ja LSD-d tihedalt teha ei ole mõtet,sest tolerants tekib väga kiiresti ja sellist asja,et sa hulluks lähed ei ole kunagi tõestatud.Ja narkopropagandat ei tohi siin teha :!:

Mina kui noor psühhonaut olen tahtnud LSD'd ammu teha, kuid mul pole õrna aimugi kust seda saada :(. Õnneks sõin sügisel seeni, aga ellekat tahaks ikkagi väga...öelge kust saab seda?

sattusin siia vapustavasse foorumisse eesmärgiga lugeda debiilset möla droogide kohta ning mis teema oleks selleks parem kui lsd kohta käiv. :)

ise olen hapet teinud kaks korda (kolmas kord ootab sahtlipõhjas ilusamat ilma) ning veel mitmeid muid hallutsinogeene, kirjeldama ma neid ei hakka, sest mistahes emotsioonide edasiandmine sõnadega, tol hetkel valitseva maailmataju ning ajutöö kirjeldamine on suht võimatu ning ma parem võtaks selle kokku ühe sõnaga - SÜGAV :idea: . teine pool on visuaalne külg, igast asju olen kogenud: liikuvad ja venivad majad, keerlevad noolemärklauad, edasi-tagasi voolavad teed, liftidena üles-alla sõitvad rõdud jne.

hallutsinogeenid annavad maailmale teise vaatenurga pmst. muidu vaatad karpi ühest küljest, kuid hallutsinogeenid viivad sinu vaatenurga teise kohta, kust paistab varjatud külg - selle põhjal saab teha uusi järeldusi karbi olemuse kohta. väga rough summary, aga parema peale praegu ei tule.

hapet ei peaks tegema inimesed, kellel suguvõsas on esinenud vaimuhaigusi, näiteks skisofreenia, sest lsd võib neid välja tuua.
lsd nagu teised hallutsinogeenid nõuavad kasutajalt parima tulemuse saamiseks avameelsust, intelligentsi ja natuke arenenumat maailmapilti kui
GirlNextDoor kirjutas:Valitsus?... Eeehh.. Asi mille arvamusest ja propagandast mul on sügavalt ükskõik millegipärast...
rumal oled, sa ju levitadki seda sama, mis sulle pähe pandud. sina võid hapet teha siis, kui mõistad, et maailm ei olegi nii lihtne nagu sulle tundub.

mina hakkasin seda siis mõistma, kui alustasin kanepisuitsetamist. mind pani mõtlema see, et mina suitsetan kanepit, naudin seda ning ei põhjusta teistele mingeid probleeme, hommikul ärkan ilma mingi peavaluta ka, kuid samal ajal võin ma jälgida, kuidas mu sõbrad ennast minu kõrval täis joovad, naudivad seda samuti, kuid siis osad lahkuvad, et minna oksendama kuskile(või siis on alajahtumisega talvel raudtee peal, oodates kiirabi saabumist ja maoloputust), või siis hakkavad ülbitsema ning põhjustavad kaklusi, et ärgata hommikul valutava pea ja halva enesetundega. mitte iial pole ma näinud kanepijoobes inimest(neid olen ma PALJU näinud) kellegagi tüli norimas, samas ikka juhtub nägema, kuidas näiteks poole kuue ees(faking kesklinnas :evil: ) keegi maaslamaja jalaga kõhtu saab, õllepudel kõrval.

meie ühiskond on selle koha pealt ikka rõve silmakirjalik värdjas.
toredas sarjas "kodu keset linna" tegeleti kanepisuitsetamisega, kohe hakati mölisema, et propageerimine jne. faking reklaamipauside ajal lastakse pidevalt mingeid kuradi alkoreklaame, et oi kui hea ja mõnus, ning keegi ei kobise. :evil:

kasutage lsd ja üleüldse droogide kohta käiva informatsiooni saamiseks seda lehekülge: http://www.erowid.org/chemicals/lsd/lsd.shtml

see on õige koht vastava info saamiseks. :)

ahjaa, happeta ei oleks ka palju biitlite loomingut, yellow submarine'gi tuli sellest, et nad tegid hapet kellegi majas ning lennon rääkis, et nad on allveelaevas, mida tema juhib. ning otseloomulikult ka pink floyd, eriti veel algus koos barrettiga, kellel tekkisid vaimsed probleemid lsd suure manustamise ja kuulsuse pärast. doors. jne.:P

aga noh, alkohol aitab ka hea muusika tegemisele kaasa - meil on ju ometi meie mees ja läbulaulud. :roll:

... vennad, ma vajan teid ....

Ainukesed probleemsed narkootikumid on 1) nikotiin 2) alkohol 3) heroiin 4) crack

Ylej""nud narkootikumid said keelatud ainult poliitiliste v~imum"ngude t~ttu...

"rge kartke hirmujutte inimesed.
Olin isegi kunagi narko-vastane, olin noor ja rumal.

Nyyd ma tean.... on h"id ja halbu narkootikume, neisse peab suhtuma avatud m~istusega ja peab m~tlema enda eest.

---------------------------------------------------------------------------

Tallinn

----------------------------------------------------------------------------

niii...
olen suur kanepi fänn!
kommi pole elusees pannud ega pane kah!
keemiaga pole kokku puutunud!
seened on heaad :)
3 korda proovinud ja väääga ullud tripid olid!
täna siis plaanis LSD äa proovida!
luban et rohkem ei tee!
lihtsalt paljud kes teinud on ütelnud et sellist trippi pole nad elusees kogenud ja lihtsalt liiiga hea pidi olema!
tahan ainult proovida. mai hakka seda rohkem tegema ja ka mitte mingeid muid keemilisi narkootikume ei proovi!
kanep on heaa!
kanep on looduslik ja kahjustab vähem kui alkohol ja tubakas!
ise ei soovita kellegile LSD-d!
igaüks teab ise mis ta teeb!
ma saaks igakell kommi kui ma tahaks a näete, pole siiamaani tahtnud ja ei taha kaa!
vot...

IMO on hape siiski rohkem niisugune aine mida peaks kasutama veidi sügavamateks eesmärkideks (nagu kirjanikud, kunstnikud jms. teevad) sest sellest ei saa niipalju kaifi kui mõtlemisainet. See muudab maailmapilti tõsiselt ja kui sa oled mingi 15 aastane võib see muuta vaimset arengut päris tõsiselt. Võibolla mõned siit teavad ka happe-otti, kes ei tea siis see tüüp läkski LSD'st veidi imelikuks ja nüüd räägib ikka väga kahtlast teksti vahest. Niiet kindlasti tuleks enne proovimist sügavalt järele mõelda sest hape võib muuta maailmapilti nii heas kui ka halvas mõttes ja kohe kindlasti ei tohiks seda kasutada siis kui suguvõsas on olnud vaimuhaigusi. See väide et LSD tekitab skisofreeniat on vale, ta lihtsalt tekitab selle varem kui see muidu oleks tekkinud. Sama on kanepiga (viitan Eesti Ekspressi artiklile mis oli valepropagandat täis). Ise prooviks seda vb siis kui oleks kuskil 30-40.

rändur kirjutas:seda adminnide juttu on küll natuke naljakas lugeda....

fakt 1 - dr.albert hofmann ehk siis lsd 'isa' sünteesis selle trüptamiini täiesti kogemata otsides migreeniravimit. ise on ta sellega samuti ekperimente läbi viinud (raamat: 'lsd:my problem child') ja muide... elab siiani - jaanuaris 2006 saab 100 aastaseks.

fakt 2 - lsd sünteesimiseks piisab täiesti tavalisest orgaanilise keemia laborist ja praktiliselt iga 2'l kursusel olev keemia/farmakoloogia tudeng saab tahtmise juures sellega väga hästi hakkama. ma ei väida sugugi, et see on lihtne - aga see pole sugugi nii utoopiline kui eelpool keegi 'tark' mainis.

fakt 3 - KÕIK mida me näeme, kuuleme, haistame, maitseme. kõik meeleelundid, kogu tajumine käib läib närviimpulside peaajus. 'matrix' on teoorias täiesti võimalik. reaalsus on see mida meie aju meile ütleb. osadel psühhedeelsetel ainetel, kaasaarvatud ka lsd'l on võime mõjutada aju tööd nii, et neurotransmitterite töö läheb natuke sassi. ehk siis 'nähakse helisid ja kuuldakse värve' - ingliskeelne termin 'synasthesia'

fakt 4 - ostes blotterit ('paber' lsd doos) on suhteliselt võimatu saada mingit muud ainet kui lsd. tähendab ongi 2 võimalust - kas saad täiesti tavalise 'paberi' kus pole mitte midagi või siis saad õiget lsd'd. põhjus lihtne - seoses 'paberi' valmistamisega (tühi 'paber' pannakse vedelasse lsd'sse ja seal imbub ainult teatud kogus - sest 'paber' lihtsalt suudab imada suhteliselt vähe) ühesõnaga on suhteliselt raske leida teist ainet mida oleks üldse võimalik blotterisse immutada piisavas koguses, et ta 'töötaks'. ma pole kunagi küll lsd'd ise valmistanud ega pole ka keemik ning see ei pruugi loomulikult 100% õige olla - täiesti vabalt võib olla mingeid ühendeid mis on sama potentsed nii väikeses koguses. aga kas tootjal oleks mõtet seda teha? lsd ümber on aastakümnete jooksul tekkinud kõige rohkem lausa lapsikuid linnalegende ja täiesti sulavale propagandat nii et suure kasumi eesmärgi nimel seda nagunii ei toodeta (xtc on kindlasti tulusam). nii et suhteliselt kindlalt võin väita, et blotteri puhul on 2 versiooni - kas tühi või õige. microdotid jne... see on juba omaette teema.

fakt 5 - läbi ajaloo on registreeritud ainult ÜKS surmajuhtum seoses lsd'ga. ja see oli tänu ühele hero junkiele kellele nähtavasti kogemata müüdi hero pähe lsd'd. long story short - tüüp süstis ~1/2g vedelat lsd'd veeni - tublisti üle surmava doosi.

fakt 6 - see on lihtsalt 'efektiks'. siiani eksisteerivad hipide rainbow familyd kes on ka nähtavasti peamiseks lsd levitajaks maailmas (rokituurid). et selle 'elder'iks saada pidi tegema nn. 'fingerprint' acidit. keelega pöial märjaks ja siis puhtasse lsd kristalli. doos umbes 250 korda tugevam kui tavaline tänavadoos tol ajal.

fakt 7 - ei ole lsd'd ise kunagi tarbinud. võibolla tarbiks juhul kui saaksin seda täiesti puhtal kujul - tänavalt ei julge osta.

kes tahab edasi suhelda. **********.ee
arendage keskustelu - ma hetkel ei viitsi rohkem ajus sobrada.
väga huvitav jutt!! äkki sa saad anda oma email vmt. et suhtleks natuke neil teemadel. tahaks end natuke arendada:P

Re: LSD? (kas tasub proovida)

Kas te natukene inimesed mõtlete ka ? Mis teil viga on ? Oled proovinud narkootikume ja nüüd arvad et tead sellest kõike...Aga mis siis kui kellegi enda laps või keegi 12-aastane või 8-aastane laps seda foorumit silmad punnis loeb? Aa, LSD ei teinud onu Madisele midagi, siis ei tee mulle ka !!! Nagu fakk, kuidas võib üks inimene üldse ülistada sellist asja? Ma saan aru et see on iga inimese enda otsus, aga SEE ON KEELATUD!!!!! Kuidas keegi üldse julgeb väita, et narkoottikum võib olla ohutu. Kui sinuga midagi ei juhtunud, siis ära räägi sellest, kes teab mis järgmine kord võib juhtuda. Kes teab mis teatud inimesega üldse juhtuda võib :@...mitte keegi ei tea seda...Te ei tea kunagi isegi "süütut" kanepit tõmmates MIS TEIEGA JUHTUB VÕIII MIDA TE TEGELIKULT OMALE SISSE LAHMITE!!! Sinu jutt mõjutab ju teisi :S Inimene (KA LAPSED) loeb seda foorumit... Lõpetage ära selline narkootikume pooldav jutt !! Loll jutt suhu tagasi !! K E L L E L V Ä H E G I M I N G I V Ä I K E M Õ T T E P O J A K E G I P Ä H E T U L E B S E D A A I N E T T A R V I T A D A Ä R G E TE H K E S E D A M I T T E K U N A GI, K U I H O O L I T E E N D A S T ! K U I E N D A S T E I H O O L I, M Õ T E L G E K O R R A K S K I N E N D E P E A LE, K E S T E I S T H O O L I V A D !

Nii nüüd peax küll ütlema et äa ikka tarvita ja see on eluohtlik jne..aga kuna ise olen patune siis jah LSD-st ei tea ma küll midagi aga popsu ja kommi ja antsu olen proovinud..täitsa hea kogemus oli aga ei ole niimoodi tarvitama jäänud aind proovinud olen paar korda kuni 6 korda või nii.
Ise olen tahtnud kokaiini proovida :wink: aga kallis on ja ei tea kust saada ja oma pead kaa vaevama ei hakka :mrgreen:
et parem kui see jääkski küsimuseks ja ei midagi enamat!

Lihtsalt uskumatu kui suvalist teksti osad siin postitavad. Mõned postitused näivad olevat väljamõeldised ja ajupesu eesmärgil kirjutatud (seda olen muideks siin foorumis ka teistes teemades tähele pannud) - näiteks Nipitiri75, Köögivili ja midaiganes'i postitused on kuidagi väga kahtlased. Uus generatsioon ei ole rumal - aktsepteerige seda ja lõpetage meie tulevikule valetamine. Igaüks ei pea proovima, LSD'l on oma ohud, aga need peituvad palju sügavamal, kui instante sõltuvusse jäämine, raudkindel hulluksminemine või oht ennast ära tappa.

Üleüldse need jutud sellest, et inimesed akendest alla hüppavad, sest usuvad, et suudavad lennata: see müüt on pärit USA narkosõja propagandast. LSD'd kasutati sel ajal katseliselt militaarsetel eesmärkidel ja seda anti ühele spioonile, keda parasjagu kahe CIA agendi poolt üle kuulati. Pärast seda, kui talle kurikaga pähe löödi, hüppas ta aknast alla. USA kasutas intsidenti kohe kavalasti ära, kajastas seda meedias ja oma narkosõjapropagandas endale sobiva nurga alt ning sellest ajast saati arvataksegi, et niimoodi juhtub. Tegelikult võinuks see spioon sealt aknast vabalt ka ilma LSD'ta alla hüpata. Palun leidke mulle meediast veel kasvõi üks konkreetne enesetapu (või näiteks mõrva) juhus, mis on aset leidnud LSD mõju all. Jah, on mõned enesetapud, mille toimumises süüdistatakse kunagi varem asetleidnud trippimist, aga mina usun, et nende enesetappude põhjused peituvad ikkagi inimeses endas.

Ma arvan, et LSD'd ei tohiks teha lapsed, kuna on ebaeetiline oma meelt raputada, kui ta veel nii õrnake on. LSD'd ei tohiks teha need, kellel on pärilik soodumus hulluks minna - though, arvatavasti see hulluks minemine toimub siiski varem või hiljem. LSD'd ei tohiks teha need, kes pole oma meelt enne piisavalt harinud, kuna nad ei tule tõenäoliselt uue informatsiooniga toime ja saavad ebameeldiva kogemuse. Ja mõned on ka ilma LSD'ta piisavalt avatud.

Rohkem avatust, huvi, rahulikkust, mõistmist, jõudu!

üks blog: http://psyhhotroopika.blogspot.com

ja üks väljavõte ingliskeelsest uurimusest:
There was a rumor going around in the press that LSD would produce the madness that one could fly, whereupon one would jump out of the window; or it would make one believe that one was an orange, whereupon one would want to "peel" and consequently skin oneself. There were anxieties that LSD could lead to blindness, damage chromosomes, or cause other fatal disorders. The American Medical Association stirred up the feelings of panic: the repeated intake of psychedelics would "cause personality deterioration", and it warned in a journal: "Only a few of those who experienced more than 50 'trips' are spared it."
The ensuing hysteria did fit in rather well with the plans of reactionary politicians. On 16 October 1966 they had attained their goal in the USA: LSD was classified a "Schedule I" drug which attributes the highest abuse potential to it, which prohibits any kind of medicinal use, even under supervision of physicians or psychiatrists. Ever since all those who are in possession of LSD without permission run the risk of a prison sentence not under ten years.
With the ban on LSD large parts of the uncomfortable protest movement could be criminalized.

proovi järgi siis.

Ega ma proovisin ecstacyt.

Mingid vennad küll seletasid oi ära tee ära tee.
Ega ei saa kindel olla enne kui pole ise proovinud.

Vot siis kui järgmine päev mingi rõve peavalu ja sisikond pöörleb nagu pesumasina trummel , siis tead parem oleks olnud jätta proovimata.

See kui keegi tuleb lagedale oma targa jutuga, millest ise ka päris hästi aru ei saa, ei saa olla kindel enne kui pole proovinud.

kristel kirjutas:Kas te natukene inimesed mõtlete ka ? Mis teil viga on ? Oled proovinud narkootikume ja nüüd arvad et tead sellest kõike...Aga mis siis kui kellegi enda laps või keegi 12-aastane või 8-aastane laps seda foorumit silmad punnis loeb? Aa, LSD ei teinud onu Madisele midagi, siis ei tee mulle ka !!! Nagu fakk, kuidas võib üks inimene üldse ülistada sellist asja? Ma saan aru et see on iga inimese enda otsus, aga SEE ON KEELATUD!!!!! Kuidas keegi üldse julgeb väita, et narkoottikum võib olla ohutu. Kui sinuga midagi ei juhtunud, siis ära räägi sellest, kes teab mis järgmine kord võib juhtuda. Kes teab mis teatud inimesega üldse juhtuda võib :@...mitte keegi ei tea seda...Te ei tea kunagi isegi "süütut" kanepit tõmmates MIS TEIEGA JUHTUB VÕIII MIDA TE TEGELIKULT OMALE SISSE LAHMITE!!! Sinu jutt mõjutab ju teisi :S Inimene (KA LAPSED) loeb seda foorumit... Lõpetage ära selline narkootikume pooldav jutt !! Loll jutt suhu tagasi !! K E L L E L V Ä H E G I M I N G I V Ä I K E M Õ T T E P O J A K E G I P Ä H E T U L E B S E D A A I N E T T A R V I T A D A Ä R G E TE H K E S E D A M I T T E K U N A GI, K U I H O O L I T E E N D A S T ! K U I E N D A S T E I H O O L I, M Õ T E L G E K O R R A K S K I N E N D E P E A LE, K E S T E I S T H O O L I V A D !
rahu rahu....ära nüüd üle ka pinguta :D

peaksid oma probleemidega asjatundjaga kontakteeruma, sa ei ole normaalne

-
LSD kohapealt, narkootikumidel on omad riskid ning mina isiklikult ei keela seda kellegil võtta, aga samas ka ei soovita. Kogemused võivad varieeruda seinast seina ning inimesel on ikka endal üldjuhul nii palju mõistust, et kaaluda sellist tegutsemist.

ma pole küll mittemidagi narkootilist tarvitanud aga olen uurinud mismoodi mida tehakse ja keegi pole siin maininud, et LSD-l on üks väga kehv omadus: Flashback efekt ehk siis see võib sul kasvõi 20 aasta pärast tagasi tulla näiteks autot juhtides ja selle mu sõbrad, kes on endale lampi 5 kommi jne sisse kaanind ei ole proovinud ja ei proovi ka LSD-d.

Osa teksti vahelt kustutatud,
Aminn

siis veel jätke meelde see, et mina aind räägin mismoodi teha, see kui keegi teebki endale LSA-d ja nussib oma elu ära nii on juba tema probleem, kuna mina ei käsi teil teha seda paska. Aga veel on üks viis süüa seemneid seemneid (150-300 seemet on hea trip) aga ikkagi leota seemned kuumas veel umbes pool tundi kuni tund ja siis veel korda seda uuesti, kuna seemned on enamasti puhitud ehk siis mürgiga üle lastud.

validness kirjutas:Mu sõber kasutas LSD ja sattus koomasse. Aga see juhtus peale mitmekordset kasutamist.
Ei soovita, kui elu kallis on.
Vale. LSD on tegelikult üks ohutumaid kemikaale. Tema toimiva annuse ning eluohtliku annuse vahe on mitmesaja kordne

Oral LSD Dosages:
Common 50 - 150 ug
LD50 (Lethal Dose*) 12,000 ug

On registreeritud üks surmajuhtum lsd üledoosist, veenisiseselt ning doosiks oli 320,000 ug ehk umbes 2000 kordne normaalne doos.

Keskmises blotteris ehk margis ongi umbes 100-150 ug (mikrogrammi).

Alkoholil näiteks on toimiva ning surmava annuse vahe väga palju väiksem.

Vaimselt võib LSD tripp üsna raske ning väsitav olla, kui tuleb bad tripp, on veel raskem. Tegemist pole sellise asjaga nagu komm või amfetamiin vms, vaid tegemist on kordi võimsama kogemusega. Siin aga ongi konks - See kogemus võib olla väga hea, kuid samas võib see olla ka väga halb.

Flashback mida kõik kardavad ja millest kõik räägivad ei tule üldse LSDst kui ainest, vaid võimsast kogemusest mis see pakub - analoogi võiks tuua, kui inimene elab läbi näiteks raske autoõnnetuse. Päris paljud näevad sellest hiljem mälupilte ning tunnevad nagu nad elaksid seda uuesti läbi. LSD flashbackid olenevad sellest, milline oli tripp, kuid hea tripi korral on see näiteks hetkeline sillerdus õhus või mingisugune lainetav muster vms. Enamik inimesi peab seda meeldivaks.

LSD looja Albert Hofmann elas näiteks 102 aastaseks, oma elu jooksul tarbis ta sadu doose LSDd, mis viitab sellele, et suurt füüsilist kahju ei tehta.

LSD pakub väga võimsa kogemuse, isegi liiga võimsa, ning selleks ei saa kunagi päris valmis olla.

Oeh... Te kõik olete unustanud kahjuliku narkootikumi: Methamfetamiini (aka meth).
See on narkootikum mis laastab TOHUTULT keha.

LSD juurde tagasi tulles... lsd'st on praktiliselt võimatu üledoosi saada (kui seda võtta paberi kujul) ühe paberi kohta on seda ainet nii vähe ja kui sa võtad kasvõi 10 tükki korraga siis ei juhtu muud kui sa tripid hullemini... sa pead ära sööma ikka mõnusa kilo lsd paberit et saada üledoosi...
Ja hallutsinogeene on ka muid: Shroom, DMT... sammuti ka vähemtuntud peyote.
JA, kes ei taha teha päris druge siis on olemas programm i-doser. See on programm mis saadab ajju helisid mis muudavad su ajusagedusi mille tagajärjel sa näiteks tunned et seisad kaljuäärel või et oled just teinud lsd'd, kanepit või mida iganes.
Shroome tarvitades teadke seda te saate ütleme veerand lsd tripist (jällegi oleneb see inimesest, aga keskmiselt on nii). Ja kui te võtate lsd paberi ja teete pooleks et see mõjub 8-12 tunni asemel 4-6 tundi siis satute mõnusa üllatuseportsu otsa :D Tripite samamoodi 8-12 tundi. Niiet võite vabalt oma pisikest paberitükikest jagada.

Re:

GirlNextDoor kirjutas:LSD peaks olema hallutsinogeenne aine... Ehk siis ta ei tekita küll füüsilist sõltuvust, kuid kuulub võimsaimate narkootikumide hulka... Selle mõju all olles kuuled värve ja näed muusikat... Kõik meeled on segi... Ning see tekitab pöördumatuid kahjusid! Kui tavaliselt hallutsinogeensete ainete ühe doosi eemaldumiseks organismist kulub kuskil 1,5 aastat, siis LSD puhul sellist aega ei eksisteeri, ehk see kahjustab täielikult... Kui arvate, et midagi ei juhtunud ühe korraga, siis teadke, et tegelikud tagajärjed tulevad ilmsiks kuskil aasta pooleteise pärast, kui Teie psüühika ütleb üles ja olete mõtlemisvõimetu ning ei tea mida teete enam... Täiesti segi peksate... Ei aita mingid vaimuhaiglad ega ravimid... Olen kuulnud ühest näitest, kes poolteist aastat pärast LSD ühekordset proovimist läks kodust minema, ei tulnud enam tagasi... Mees leidis ta mere äärest tühjusse vahtimast ja tõi tagasi, kontakti oli võimatu leida... Üritati seda naist arstide abil aidata, kuid lihtsalt ükskord kui mees töölt koju tuli, oli naine vannitoas ennast ära tapnud.... See on siis saatus peale ühekordset tarvitamist...

Mitte ükski narkootikum pole ohutu, mida k*****t Te mõtlete??
Sulle ütleks niipalju et kõike juba raamatutest ei õpi :shock:

Ära parem proovi.LSD-d sa võid kogeda väga lahedat maailma mida ei sa kirjeldada, aga võib juhtuda, et juhtub ka sinu õudusunenägu ( näiteks kujutad ette, et mingi draakon ajab sind taga vms ).LSD-ga võid ennast ära ka tappa vabalt, tekib paanikahoog ja hüppad näiteks katuselt alla või mida iganes.Võid jääda ka vaimuhaigeks.

Täiesti ahastusse ajab milliste müütide ja 60 aastat vanade uskumuste põhjal isegi targad inimesed teistele nõu annavad. Ma muidugi ei ole kindel, kas siin vastanutest keegi ka kõrgema haridusega on, kuid kui on ning endiselt toetab selliseid vale aru saamu nagu LSD'd kasutanud hakkavad sodi nagu kokaiin ja heroiin tarbima siis ma sügavalt tunnen kaasa neile. Muidugi tänud neile kes siin rääkisid mõistuse keelt.
Ahjaa, ning kes siin veendunud on, et "aju ära kärssab, lolliks läheb" vms siis teatke, et Albert oli 102 aastane kui suri, ta väga palju kordi LSD proovinud ning oli endiselt tipp teadlane, praegune entogeenide ala üks tipp teadlasi Alexei Shulgin (üle 80ne) on oma naisega VÄGA paljusi erinevaid sarnaseid ained proovinud ja siiamaani on ta hinnatud teadlane jne. Lisaks isiklikus elus tean ma ainult ühte juhtumit kus LSD kasutajal on elu tuksis ning see ka inimesega kes kujutas ette, et see on lihtsalt mingi drug mida kasutatakse selleks et "pilvedesse" ennast saaks... muidugi pidi ta pettuma... ning ta enne seda oli oma aju juba liigse amfetamiidide, alkoholi ja muu sarnase mürgiga ammu ilma kasutuks teinud. Pärast LSD'd küll paranesid asjad tal kuid noh, ega kõik ained kõiki ka aidata ei saa, eriti kui ei saada aru mida võetakse (lsd ta enam kasutada ei julge igatahes).

Siinkohal ma mitte mingil juhul, mitte kellegil ei soovita proovida LSD'd lihtsalt lõbu pärast, et jube fann ja popp oleks. Tegu on ühe võimsama meie "reaalsust" mõjutava ainega, ning seda ei tohi mitte mingil juhul lihtsalt tarbida enne suurt lugemist, õppimist ning aru saamist mida ja miks sa teed. Need kellel luukeresi kapis või kardavad oma hinges uksi avada mis nad suletud on - nedel ka kindlasti ei tasu seda proovida üksi ilma selge teadja sõbrata kes sind sinu teekonnal oskaks juhatada ning sind su probleemidest vabastada. Väga madalate doosidega tuleks alustada - kahjuks aga eesti enamus "teadjatel" müüjatel endil pole õrna aimu kui tugev on mingi nede müüdav toos ning mitu microgrammi on ohutu algaja jaoks.

Aknast alla hyppamised jms muidugi on suhteliselt müüt sest alati on "sõbra sõber" kes aknast alla hüppas jms, kunagi ma pole kohanud mitte kedagi kes ütleks, et tema sõber midagi sellist tegi. Kuid loomulikult ei tähenda see seda, et tegu oleks ohutu ainega mida algajad kasutajad linnas "hängides" kasutada võiksid, mitte mingil juhul. 60'ndatel jagati seda kui kommi vaagnatelt, tasuta tihti ning kui 10ned millionid inimesed mingit tugevat draagi koos ilma eelneva õpetuseta kasutavad siis on täiesti imetsus väärne kui vähe õnnetusi juhtus, alkoholiga õnnetuste arv on nii mitmeid kümneid kordi suurem, et seda pole mõtet võrdlema hakatagi.

Õnneks kohe kohe on valmimas portaal, kus säärastest asjadest saab avatult rääkida, ilma müütide, valede ja hirmuta:)
It's nice to be important but it's more important to be nice! PATT.ee - sest mõtlemine on tänapäeval defitsiit.

täis respektiga su ema suhtes pean ytlema, et see on nii mööda filosoofia kui olla saab (kui viisakalt väljnduda, isegi kui see välja jätta, et enamus inimesed ei tea mis asi on "narkootikum" esiteks, ning teiseks ei saada aru, et alkohol on üks ohtlikumatest levinumatest psühhotroopsetest ainetest).

Selle inimene kes tõesti usub (see saab ainult usk, mitte teadmine olla) midagi nii arulagedat kui, et alkohol/nikotiin on vaieldamatult ohutum, kasulikum ja tervislikum psühhotroopne aine kui enamus levinud (enamasti kahjuks A/1. klassi alla liigitatud) serotonergilised psühhedeelsed droogid, selle inimesel puudub selge arusaam psühhotroopsete ainete osas.

Külaline kirjutas:täis respektiga su ema suhtes pean ytlema, et see on nii mööda filosoofia kui olla saab (kui viisakalt väljnduda, isegi kui see välja jätta, et enamus inimesed ei tea mis asi on "narkootikum" esiteks, ning teiseks ei saada aru, et alkohol on üks ohtlikumatest levinumatest psühhotroopsetest ainetest).

Selle inimene kes tõesti usub (see saab ainult usk, mitte teadmine olla) midagi nii arulagedat kui, et alkohol/nikotiin on vaieldamatult ohutum, kasulikum ja tervislikum psühhotroopne aine kui enamus levinud (enamasti kahjuks A/1. klassi alla liigitatud) serotonergilised psühhedeelsed droogid, selle inimesel puudub selge arusaam psühhotroopsete ainete osas.
Nah taahd ytelda et kui ma teen ntks iga päev lsd kokat jne või siis joon iga päev mis mõjub hullemini?
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”