olen kuulnud, et LSD on selline tripp, milleks ei ole võimalik valmistuda. see on lihtsalt nii võimas. kui sa oma psüühilises tugevuses kahtled, pole mõtet. aga teisalt võib see olla parim (Või kõige halvem. Site Admin.) asi, mida iial koged ... sinu otsus.

midagi ma olen kulnud, et LSD võib koomat tekitada. Aga mis tingimustel või millal ei tea. Ise ei ole proovinud. Kusjuures on olemas selline lill nagu Morning Glory Heavenly blue, sisaldab LSD kauget sugulast LSA-d, aga on samas täiesti legaalne ja ilma koomaohuta.

Vähem asjatundmatut juttu

Kui keegi siin ütles, et ei ole ise kunagi LSD-d proovinud ja teistele ka ei soovita, siis mis alusel ta seda soovitust jagab küll? Mina olen LSD-d päris mitmel korral võtnud ja arvan, et selline kogemus annab inimese maailmakäsitlusele palju rohkem sügavust juurde. Tegemist on psüühiliselt väga võimsa kogemusega, mida paranoiliste kalduvustega inimestele ma ei soovitaks. Samas, kui inimene on vaimselt tugev ja muidu hea tervise juures, siis üks LSD "rännak" talle halba ei teeks. Mõnes mõttes aitab LSD inimesel hakata paremini mõistma ennast ja ka maailma, kus me elame. Pean mainima, et minu maailmapilt sai LSD-st teatud määral mõjutatud ja seda minu jaoks positiivses suunas. Keegi ütles, et LSD keerab teie elu p...se. Mina olen võtnud seda ainet oma elu jooksul umbes 6 korda. Lisaks olen proovinud ka paljusid teisi narkootikumideks tituleeritud aineid. Kuna ma ei tarvita midagi regulaarselt ei ole ma ka ühestki ainest sõltlaseks jäänud. Väidan, et tõsist sõltuvust võivad Eestis kättesaadavatest mõjuainetest tekitada ecstasy, amfetamiin, kokaiin ja heroiin. Ülejäänud vähemkahjulikud ained, mida Eestis tänavakaubandusest kätte saada võib minu meelest narkootikumideks nimetada ei tohiks. Täpselt samuti nagu alkohol ta tubakas ei ole rahvasuus narkootikumid.

LSDd pannes muutub inimene täielikult, ta võib muutuda täielikult, ta võib muutuda endale ja teistele ohtlikuks . On palju juhuseid kus LSD joobes inimene on kas aknast välja hüpand või kuskilt silla alla hüpand arvates, et tal on üliinimlikud jõud.
LSD võib sind teha rõõmsaks aga võib ka teha väga õnnetuks (lugesin et üks oli iseenda matuseid näinud).
Ma pole LSD pand ega ei taha ka seda panna, sest ma olen sellest liiga palju lugenud ja teistelt inimestelt kuulnud.
Kui seda tihedalt tarbida siis läheb psüühika sassi.

Kui uidugi oled otsustanud LSDd panna siis mina arvan et tee seda võimalikult turvalises kohas. Näiteks maja esimesel korrusel, pane tera riistad ära, sest LSD joobes inimene ei kontrolli ennast ning ta ei saa aru mis ümberringi toimub.

Täiendus kodanik alaias Allahile

Allah:"LSDd pannes muutub inimene täielikult". Kui ma LSDd tarvitasin ei muutunud ka küll täielikult.Allah: "On palju juhuseid kus LSD joobes inimene on kas aknast välja hüpand või kuskilt silla alla hüpand arvates, et tal on üliinimlikud jõud." Seda võib juhtuda vaid väga suurte dooside puhul ja sedagi vaid ebastabiilse loomuga inimestega, kes ei peatu, et järele mõelda, mis toimub. Allah: "LSD võib sind teha rõõmsaks aga võib ka teha väga õnnetuks (lugesin et üks oli iseenda matuseid näinud)" Kõik sõltub sellest, kellega ja mis meeleolus ainet võetakse. Ja võin öelda, et LSD ei tee kedagi õnnetuks, pigem võib inimene omale hakata LSD mõju all tekitama tugevat hirmu, sest ta on sattunud võõrasse ja müstilisse maailma. Hirmust tuleb aga võitu saada. Allah: "LSD joobes inimene ei kontrolli ennast ning ta ei saa aru mis ümberringi toimub." Taas võiks vastu vaielda, sest olles LSD mõju alla omasin ma siiski piisavat kontrolli oma tegevuse üle ja mõistsin ka mis minu ümber sünnib, sest olen ju kaines reaalsuses elanud enamik oma elust. Isegi hallutsinatsioone nähes jääb inimesel siiski alles võime vaimusilmas ette kujutada "reaalset" maailma ja selle maailma reeglite kohaselt käituda.

jätk

Siiski ei soovita ma kellelgi LSD-d nüüd proovima hakata. Kui keegi siiski peab seda tegema, siis soovitan teha seda tsivilisatsioonist võimalikult kaugel heade sõpradega. Kaasa võtta palju süüa ja juua, sest see kulub ära.Kõige paremini sobivad minu arvates LSD proovimiseks looduslähedased paigad. Kindlasti mitte võtta LSD-d linnas ! ! !

LSD

Tahtisn küsida sinult Madis, et mille järgi ma otsustan,et asi mida mulle müüakse on ikka LSD ja kas ta on ikka niiöelda puhas. Kust seda kätte saada. Kas need on tabletid? SA ütlesid ka ,et kui oled emotsionaalseslt ebastabiilne, siis mitte proovida. Aga ma just sellepärast tahangi proovida,et äkki läheb paremaks ja saab mõni asi selgemaks. MA olen juba kaua olnud depressioonis ja mul muidu ka rasked psühholoogilised probleemid, aga ma lugesin ühest teiselt interneti lehelt et LSD aitas ühte minuga väga sarnaste probleemidega inimest. HIrm on küll proovida ja ei tea ka momendil kust vötta need inimesed, kelle juuresolekul seda proovida,et ikka turvaline oleks. ISe ma ei julge,sest arvan raudselt et tapaks ennast vöi kedagi teist, sest olen momendil väga väga negatiivne ja elus pettunud, aga äkki ikka vötan julguse kokku.

LSD toime kestab ~12 tundi. LSD krooniline kasutamine põhjustab kiiresti psüühilisi muutusi. Eriti mõjub see noortele: areneb emotsionaalne labiilsus, huvid ahenevad, töövõime väheneb, isiksuse intellektuaalne ja eetiline areng pidurdub. LSD toob kaasa ka muutused kromosoomides - naistel esineb sagedamini iseeneslikke aborte ja sünnib väärarenguga lapsi. KCZ töötajana olen hämmeldunud, kui kirjutatakse või räägitakse, et LSD on ohutu uimasti - sõltuvust sellest ei teki, järeltoimed peaaegu puuduvad ja surmav annus on toimivast enam kui kolmsada korda suurem. Loomulikult levitatakse narkootikume käest kätte ning keegi ei tea täpselt sedagi, mida ta ostab ja kui toimiv see aine on. Mida siis rääkida ohutusest?!?
See on minu isiklik arvamus!

LSD-d levitatakse nii tablettidena, paberitükikestena, kui ka nn. täppidena. Tabletti pole ma Eestis kohanud. Paberi või täpi kujul aga küll. Paberi või täpina ei ole kuigi tõenäoline, et keegi sulle mõnd teist ainet müüks, tabelti puhul on kindlasti võimalik mingi suvaline amfetamiinikomm saada. Üldiselt ei soovita ma sul võtta LSD-d kui sul on depressioon. See on aine, mida tuleb teha hea tujuga, sest tegu ei ole ainega, mis teeks sul automaatselt tuju heaks, nagu mitmed taised narkootikumid. LSD on psühhedeelik, mitte stimulant või antidepressant. LSD võib halba tuju võimedada. Selliseid aineid nagu LSD võtab iga inimene omal vastutusel. Kui mõnda ainet võtta, siis peaks olema selge miks sa seda ainet võtta tahad, mis on aine omadused ja kas oled vaimselt valmis avama uksi tundmatusse.

Madis kirjutas:LSD-d levitatakse nii tablettidena, paberitükikestena, kui ka nn. täppidena. Tabletti pole ma Eestis kohanud. Paberi või täpi kujul aga küll. Paberi või täpina ei ole kuigi tõenäoline, et keegi sulle mõnd teist ainet müüks, tabelti puhul on kindlasti võimalik mingi suvaline amfetamiinikomm saada. Üldiselt ei soovita ma sul võtta LSD-d kui sul on depressioon. See on aine, mida tuleb teha hea tujuga, sest tegu ei ole ainega, mis teeks sul automaatselt tuju heaks, nagu mitmed taised narkootikumid. LSD on psühhedeelik, mitte stimulant või antidepressant. LSD võib halba tuju võimedada. Selliseid aineid nagu LSD võtab iga inimene omal vastutusel. Kui mõnda ainet võtta, siis peaks olema selge miks sa seda ainet võtta tahad, mis on aine omadused ja kas oled vaimselt valmis avama uksi tundmatusse.
täpp ehk siis microdot ongi nn.LSD tablett ju...

Olen korra proovinud

Tere!
Mina võin lühidalt kirjeldada seda olukorda, mis toimus minuga, kui proovisime seda sõpradega.
Peale sissevõtmist olime tegelikult kindlad, et tegemist on mingi vuffel ainega, kuna tundus, et see ei mõju ka 1 tund peale manustamist. Siis aga tundsin äkilist tahet oma sõpradele midagi head teha. Ega ma ei oskagi seda kirjeldada, aga oli kohe selline tahtmine, et ma peaksin neile midagi andma või tegema. Ja see tahtmine oli nii suur, et ma palusin oma sõpradelt, et nad mu ära tapaksid. Sellega ilmselt tahtsin näidata, et ma olen nende nimel lausa oma elu nõus andma. Mingisuguseid vaime ma küll ei näinud, nagu mõned siin väidavad, aga ükshetk purustasin lauapeal lebanud kalkulaatori, mis mulle ääretult ohtlikuna hakkas tunduma. Koguaeg olid seljal külmavärinad ja judinad, tundus, et kohe kohe miskit juhtub või midagi suurt sünnib. Samuti tekkis tohutu hull julgus. Kuna mõned sõbrad olid suures naeruhoos ning ütlesid et ma juba seal staadiumis, kus ma rõdult alla hüppama hakkan, siis olingi kohe valmis seda tegema. Samas olin nagu kindel ka, et teen seda vaid oma mõtetes. Aga näiteks mikrolaine ahju lükkasin küll piinlikkust tundmata laua pealt maga. Ega ei tahakski siinkohal oma nendest tegemistest pikemalt pajatada. Kokkuvõtteks võin öelda seda, et olin tollal valmis absoluutselt kõigeks. Samas oli minu ainuke soov kõike siin maamuna peal paremaks muuta, kõigile midagi head teha. Mingisuguseid negatiivseid emotsioone ma küll ei mäleta. Ja samas sellist kogemust ka ei saanud, et veel proovima peaksin. See, et ma seda proovisin, ma küll ei kahetse. Aga olen ikka mõelnud, et ei julgeks enam proovida, nähes oma ühte tollast sõpra tänasel päeval, kes seda mõned korrad peale seda veel proovinud on.

lugesin nipitiri75 jutu läbi, rohkem lugeda ei viitsinud,.täitsa lõpp ikka mida inimesed endaga teevad. narkootikumid on julmad asjad. aga ikka me teeme neid. ka mina. no LSD ma õnneks pole proovinud aga samas nii mõndagi muud olen proovinud, seda et mida olen proovinud pole oluline. aga kui inimene kes pole kunagi narkootikume proovinud küsib mu käest et kas proovida, vahet pole mida, kanepit, kommi, antsu,...siis ma ütlen talle kindlati ÄRA PROOVI. kõike tegelikult pole vaja proovida. see mida teen mina, see on minu elu, teen mis tahan ja rikun tervist kuidas tahan, aga kellegile teisele ma ei hakka küll soovitama proovidagi.

üks eelkõneleja kirjutas et "see võib olla parim asi mida iial koged". no pole võimalik, kui ebareaalsus on parim mida iial kogeda võid need tunded mida tunned ebareaalsuses siis on asi juba halb. narkootikumid tekitavad jah igasuguseid meeldivaid tundeid ja võid kogeda fantastilisi asju, aga kui sulle hakkab tunduma et see ebareaalne maailm on parem, et seal elada on parem, tunda neid tundeid, no siis on ju asi täitsa sitt. ma ei ole küll lsd proovinud aga olen nii mõndagi muud proovinud ja tegelikult on mul selline asi isegi juhtunud, kus mulle hakkas tunduma ebareaalne pilves maailma palju paremana kui reaalsus, tegelikkus, kui enam reaalsus oli igav, täiesti mõtetu, sest pilves olla oli nii hea, kõik oli teismoodi, kõik oli huvitav, ja reaalsuses ei pakkunud enam mingit pinget, ma muutusin täiesti apaatseks ümbritseva suhtes ja siis depresioon, mis kestis mingi 4 kuud vist, ei mäleta hästi enam, ainuke mõte on et tahan surra, milleks ma tõuesn hommikul üles, mille nimel ma elan, pidevalt ilma põhjuseta nutad, juhe on nii koos et ei suuda keskenduda, üldse ei suuda mõleda kui ainult sellest et tahaks surra. on tunne et keegi sind aidata ei saa, oled üksi, oled suures põhjatus augus kust välja ei saa. mõelge selle peale...kas on vaja narkootikume proovida, kas tahaksite te sattuda sellisesse olukorda nagu mina, te ilmselt ei kujuta ettegi kui jube see tegelikult on, isegi oma vaenlasele ei sooviks seda.

Mis jutt ebareaalsusest see siis nüüd on? ? ? Mis on üldse reaalsus? Nagu võibolla "The Matrix'ist" mäletate, on reaalsus vaid elektriimpulsid, mida meie aju tõlgendab. Sellest aspektist lähtudes, on ju tegelikult nii selge peaga, kui ka mõne uimasti mõju all kogetu täiesti reaalne. Ainus, mis meile tekitab tunde, et see on nüüd mittereaalne ja seda pole olemas, on meie hirm hulluks minemise ees. Samas aga on hulluks minemine omakorda vaid üks sõnaühend, mida tänapäeval vägagi aktiivselt kasutatakse hoidmaks inimesi raamides. Näiteks üritatakse meile selgeks teha nagu oleks meil elus peamine eesmärk edasi jõuda. Aga kuhu edasi jõuda? Niikuinii sureme ju üks hetk ära ja see teadvus, mis loob illusiooni kuhugi jõudmisest rebitakse puruks. Kas selles valguses on tegelikult erilist mõtet terve elu nö. tubli kodanik olla ja püüelda eesmärgi poole, mis südames ei tundu ju õige. Ma ei väida, et inimesed peaksid ohjeldamatult uimasteid tarbima - see oleks kehale ja vaimule liialt laastav. Küll aga kulub meile ära üks mõnus "hoop" jalaga p...e, et võiksime näha, kui piiratud meie maailmakäsitlus siiski oli. Enda kohta võin veel lisada nii palju, et mulle on narkootikumid tatud mõttes olnud õpetaja rollis, raputades mind piisavalt. Ma ei tarvita midagi regulaarselt (v.a. roheline tee kui väsimus peale kipub), sest Tõde saab ka ilma otsida.

tähendab olen ise ka proovinud neid, esimene kord proovisin selle pärast et kõik tegid tahtsin ka lahe olla, aga ei möjunud. siiis mötlesin et olgu ei viici enam jamada mul ükspuha teevad mis tahavad, mul niii sama ka hea olla. siis aga tekkis vöimalus uuesti saada, sain kaks tükki, nnelasin nad mölemad sisse, see oli weel koolis lihtsalt seee hakkas kohe möjuma mingi 30 minni, tundsin kõik läks uduseks, esimene asi mul tulid okse refleksid aga midagi ei tulnud välja, ma olen nii energiat täis oli tunne et saan lennata, ma jooksin see oli hea, tunnis vaikselt koha peal istuda ei suutnud.
siis tuli neid kordi järjest rohkem kui tegin, tegin nädalaega järjest, see on söltuvus. mul oli selline energia et jooksin lasnamäelt kesklinna! kartsin kõike ja kõiki tekkis paranoia!
tahan weeel ja kuidas weeel!
aga ei tee sest et lähedased parimad söbrad tahavad et sellelt halvalt teeelt ära tuleksin!
ärge proovige sest et kui proovite siis tahate weel! :(

to Köögivili

Oled hea näide sellest, et LSD ei sobi igale inimesele võtmiseks. Mul endal on küll üsna meeldivad kogemused antud ainega olnud, aga eks me inimesed ole erinevad ja väga suur roll on mängida sellel, kuidas sa lased oma mõistusel maailma kokku panna.

Köögivili kirjutas:tähendab olen ise ka proovinud neid, esimene kord proovisin selle pärast et kõik tegid tahtsin ka lahe olla, aga ei möjunud. siiis mötlesin et olgu ei viici enam jamada mul ükspuha teevad mis tahavad, mul niii sama ka hea olla. siis aga tekkis vöimalus uuesti saada, sain kaks tükki, nnelasin nad mölemad sisse, see oli weel koolis lihtsalt seee hakkas kohe möjuma mingi 30 minni, tundsin kõik läks uduseks, esimene asi mul tulid okse refleksid aga midagi ei tulnud välja, ma olen nii energiat täis oli tunne et saan lennata, ma jooksin see oli hea, tunnis vaikselt koha peal istuda ei suutnud.
siis tuli neid kordi järjest rohkem kui tegin, tegin nädalaega järjest, see on söltuvus. mul oli selline energia et jooksin lasnamäelt kesklinna! kartsin kõike ja kõiki tekkis paranoia!
tahan weeel ja kuidas weeel!
aga ei tee sest et lähedased parimad söbrad tahavad et sellelt halvalt teeelt ära tuleksin!
ärge proovige sest et kui proovite siis tahate weel! :(
Väga kahtlane jutt sul,et tegid nädal aega järjest ellekat.... :roll:

ei tasu narkotsi võtta

kle madis......................sa tundud mulle täieliku lollina.....mis krdi matrixi juttu sa ajad.....kas sa ise ka oma juttu usud.......reaalsuses inimene ei tee neid asju mida ta teeb narkotsi all......olen enamus narkotsi ära proovinud. krt mul 0li palju sõpru ....nyyd on jänud mõned,sest paljud on yledoseerinud ennast....mõnel lihtsalt psyyhika häired ja mõned vangis....jakõik see on narkotsi pärast....yhel mu sõbral tulid hallukad tagasi 5 aasta pärast ja praegu on ta hullumajas,kuigi lsd-d on ta 2-3 korda proovinud ja tal ka oli hea trip....inimesed on erinevad...ja keegi ei tea mis temaga võib juhtuda...sa võid mõelda kyll et oled normaalne ja tugev jne aga siis tuleb nähvakas ära. endalgi oli sitt olukord kui lsd-d panin,kaks kainet sõpra rääkisid mulle minu tegudest et koguaeg tahtsin ennast ära tappa,kuigi ise mäletan et lebotasin kuskil palmide all,hea et sõbrad juures olid....vot nii. mõelge enne tõsiselt kui proovida tahate...mina ei soovita

LSD peaks olema hallutsinogeenne aine... Ehk siis ta ei tekita küll füüsilist sõltuvust, kuid kuulub võimsaimate narkootikumide hulka... Selle mõju all olles kuuled värve ja näed muusikat... Kõik meeled on segi... Ning see tekitab pöördumatuid kahjusid! Kui tavaliselt hallutsinogeensete ainete ühe doosi eemaldumiseks organismist kulub kuskil 1,5 aastat, siis LSD puhul sellist aega ei eksisteeri, ehk see kahjustab täielikult... Kui arvate, et midagi ei juhtunud ühe korraga, siis teadke, et tegelikud tagajärjed tulevad ilmsiks kuskil aasta pooleteise pärast, kui Teie psüühika ütleb üles ja olete mõtlemisvõimetu ning ei tea mida teete enam... Täiesti segi peksate... Ei aita mingid vaimuhaiglad ega ravimid... Olen kuulnud ühest näitest, kes poolteist aastat pärast LSD ühekordset proovimist läks kodust minema, ei tulnud enam tagasi... Mees leidis ta mere äärest tühjusse vahtimast ja tõi tagasi, kontakti oli võimatu leida... Üritati seda naist arstide abil aidata, kuid lihtsalt ükskord kui mees töölt koju tuli, oli naine vannitoas ennast ära tapnud.... See on siis saatus peale ühekordset tarvitamist...

Mitte ükski narkootikum pole ohutu, mida k*****t Te mõtlete??
Elu on seiklus, mitte saatus,
Sellepärast ei saa ma sulle öelda, mis tuleb homme =)

Pole eriti ilus teist inimest lolliks sõimata, kui sa ei mõista, mida inimene sulle öelda tahab. Mis puutub The Matrix'isse, siis selle tõin ma lihtsalt näitena sellest, et see, mida inimesed nimetavad reaalsuseks on aistinguorganite kaudu saadud informatsioon, mille meie keha töötleb elektrilisteks impulsideks, mis siis lõpuks läbi serotoniini meie teadvusse jõuavad. Ehk siis pole reaalsus muud kui elektrilised impulsid su peas.

Minu ei ole kunagi olnud LSD mõju all sellist olukorda, kus ma ennast mingisse hoopis teise kohta oleks kujutanud ja siinset enam üldse mitte tajunud (kusjuures olen päris suuri doose ka võtnud). Kuigi LSD teeb trikke su maailmatajuga, ei ole see mingi selline asi, missind mõttes kuhugi palmidega saarele viiks. Mul on väga paljud tuttavad seda ainet võtnud ja mõned on seda ikka väga väga palju teinud. Miskil huvitaval kombel pole nad keegi veel ära keeranud, kuigi esimesed kogemused LSD'ga jäävad juba kümne aasta taha.

Kuri kahtlus ronib hinge, et siinsed kommenteerijad on lihtsalt ülimalt asjatundmatud ja vastuvõtlikud valitsuse propogandale.

Siiski ei ole tarvis kellelgi narkootikume tarvitada. Olge puhtad, olge ausad, olge tolerantsed.

Hmm... Tähendab asjatundja ma otseselt ei ole... Aga ma olen suhelnud asjatundjate inimestega... Selline mõju ja tagajärjed on teaduslikul alusel öeldud... Tegelikkust Sinu ja Su tuttavate puhul ei oska ma kommenteerida... Valitsus?... Eeehh.. Asi mille arvamusest ja propagandast mul on sügavalt ükskõik millegipärast...

Aga kas kujutate ikkagi ette, mida see kõik Teiega teeb? Oma elust hoolimine ei käi Teie kohta?

GirlNextDoor kirjutas:Hmm... Tähendab asjatundja ma otseselt ei ole... Aga ma olen suhelnud asjatundjate inimestega... Selline mõju ja tagajärjed on teaduslikul alusel öeldud... Tegelikkust Sinu ja Su tuttavate puhul ei oska ma kommenteerida... Valitsus?... Eeehh.. Asi mille arvamusest ja propagandast mul on sügavalt ükskõik millegipärast...

Aga kas kujutate ikkagi ette, mida see kõik Teiega teeb? Oma elust hoolimine ei käi Teie kohta?
Tähendab kui sa asjatundja ei ole,siis ära hakka rääkima eksole.Ainuke,mida sa saavutad on see,et jätad endast rumala mulje.Mis teaduslikul alusel sa siis fakte esitad kui asjatundagi pole?Tee endale asi selgeks ja siis räägime edasi eksole.

Asjatundja ei ole ma selles osas, et ma ei pane narkotsi. Kui ma olen osalenud konverentsidel ja aruteludel narkootikumide kohta, siis ma midagi ikka tean, kuigi ei pea ennast asjatundjaks. Daa

GirlNextDoor kirjutas:Asjatundja ei ole ma selles osas, et ma ei pane narkotsi. Kui ma olen osalenud konverentsidel ja aruteludel narkootikumide kohta, siis ma midagi ikka tean, kuigi ei pea ennast asjatundjaks. Daa
Selle Daa võid sa endale hoida eksole.See on tore,et sa oled igasugu konverentsidel ja värkidel käinud aga see jutt,mida sa siia ennem kirjutasid ei ole õige lihtsalt tee või tina aga ei ole. :?

Oled Sina siis kõikide asjadega kursis, et saa döelda, et minu arvamus on pöördumatult vale?

Põhimõtteliselt võin ma oma arvamust siin avaldada, kui see foorum on...

Või mitte?

Mitte ainult üks naine. See oli üks neist näidetest.

Okei ma parem siis ei avalda enam oma arvamust, teised on liiga teadlikud kõigest, et seda uskuda

Tähendab kui sa asjatundja ei ole, siis ära hakka rääkima eksole. Ainuke, mida sa saavutad on see, et jätad endast rumala mulje. Mis teaduslikul alusel sa siis fakte esitad kui asjatundagi pole? Tee endale asi selgeks ja siis räägime edasi eksole.
See on avatud foorum ja igaüks saab oma arvamust jagada! Peamine on see, et see arvamus ei oleks provokatiivne ja ei solvaks teisi inimesi! Kui tahad oma avaldust mingi teemal avaldada, siis selleks ei ole vaja doktori kraadi.
Selle Daa võid sa endale hoida eksole. See on tore, et sa oled igasugu konverentsidel ja värkidel käinud aga see jutt, mida sa siia ennem kirjutasid ei ole õige lihtsalt tee või tina aga ei ole.
Mille alusel sa oled otsustanud, et see ei ole õige? Ma saan aru, et sul võib olla oma arvamus, iga asja kohta, kuid tahaksid, et su arvamus austaks teiste inimeste arvamust. Sa ei ole siin ise asjatundja, et otsustada mis on õige ja mis on vale ja teiste suu kinni panna! Avalda palun ainult oma arvamust ja soovitav oleks viisakas vormis, sest see on meie foorumi reegel.

See mida ma edasi LSD kohta ütlen on teaduslik fakt ja põhineb LSD aine looja väidetel! LSD on hallutsinogeenne aine, mis kuulub alkoloidide ritta ja see omakorda tähendab, et see alkoloid on väga ebapüsiv ja väga kergelt laguneb õhu käes ja isegi päikese kiirte mõju all!!! Keemikul, kes selle aine sünteesis oli palju probleemi selle aine puhtal kujul saamisega! Selle aine valmistamiseks peab olema väga hästi varustatud labor kogenud keemikutega! Ma väga kahtlen, et teie ostate tänavalt puhtast LSD-d, sest seda ei ole võimalik müüa pulbri või tavalises tableti kujul! Arvatavasti, tänavatel müüakse LSD taolisi ained, mille mõju tervisele on väga raske ette ennustada! Siin ei ole isegi mõtet vaielda, kui kahjutu või kahjulik see aine on, sest tänavalt nii kui nii ei saa seda puhtal kujul! Arvan, et tasub mõelda enne kui hakkate iga suguseid pulbreid tarvitama. Tihtipeale saate “mõnuaine” asemel pesupulbrit või rotimürki!

Lisaks kõigele, mis oli öeldud LSD kohta, võin lisata, et tõepoolest, väga tihti LSD põhjustab raskeid psüühilised häired. Üheks nendest on skisofreenia (erinevad staadiumid), see on häire mille puhul inimene hakkab kuulma hääli ja nägema kujusid, mis tegelikult ei eksisteeri. Isegi üks ainuke LSD manustamine võib saada selle häire põhjuseks. Ma arvan, et selle peale tasub mõelda!

Mõelge oma käitumise tagajärgedele enne kui hakkate midagi ettevõtma!

Tihti peal saate “mõnu aine” asemel pesupulbrit või rotimürgi!
No anna andeks admin aga see lause oli konkreetselt rumal.VÕibolla on juhuseid olnud,kus keegi eriline loll on saanud mingit mürki vms.aga tihti sellised asjad ei juhtu!

Muide LSD-d müüakse ka tavalise tableti kujul.See on pisike tablet,mida kutsutakse "microdot".
Arvatavasti, tänavatel müüakse LSD taolisi ained, mille mõju tervisele on väga raske oletada! Siin ei ole isegi mõtet vaielda, kui kahjutu või kahjulik see aine on, sest tänaval nii kui nii ei selle puhtal kujul!

Sa ju ei tea tegelikult kuidas see süsteem käib igasugu äriga...Ma ei viitsi lihtsalt uuesti ja uuesti rääkida kogu teemat,sest alati on keegi,kes uuesti ütleb mingi "teadusliku" fakti...Ühesõnaga on olemas selline tore lause nagu "Be Informed,Then Choose!" ja kes tahab informatsiooni,siis otsige ise näiteks:

Oli korigeeritud, kuna sisaldas narkootikumeid propagondeeriva juttu! Site Admin!

Aitäh tähelepanu eest.

shadistik kirjutas:No anna andeks admin aga see lause oli konkreetselt rumal.VÕibolla on juhuseid olnud,kus keegi eriline loll on saanud mingit mürki vms.aga tihti sellised asjad ei juhtu!
Ma juba olen varem seletanud ja põhjendanud, miks tänavalt ostetud LSD on väga kahtlane (vaata LSD valmistamise iseärasusi ja raskusi kohta). Sa arvad, et ainult erilised lollid saavad narkotsi asemel mürki, siis usu mind, see juhtub päris tihti! “Pärdikutest” ehk inimestest, kelle peal katsetakse uusi narkootikume, olime juba siin kirjutanud, keegi ei tea täpset politsei statistikat, et nii kindlalt ei saa väita kui palju narkomaanidest sureb aasta jooksul ära! Usu mind, kui sul oleks olnud võimalus küsitleda, kõiki narkomaane, kes on veel elus ja kes on juba surnud, nemad ütleksid sulle, et kui nad alustasid selle asjaga, nad arvasid, et nad on kõige targemad inimesed maailmas. Teised ei tea kuidas narkootikume tarvitada, et vältida “overdose” ja mitte sõltuvusse jääda; kelle käest neid osta, et saada puhast ainet, aga nemad teadsid ja usuvad, et just nendega ei juhtu midagi! Tegelikult mitte keegi ei ole kindlustatud selle eest, et ta saab mürki, sest narkots tegelikult ongi mürk!
Sa ju ei tea tegelikult kuidas see süsteem käib igasugu äriga...
Kui sa oled väga hästi kursis kuidas käib igasuguse äriga, siis sa kindlasti pead olema kursis, et on olemas teatud narkomaanide tüüp, kes ostavad narkootikume, teevad doosi pooleks, segavad neid "millegagi", siis “puhta osa” tarvitavad ise ja teise müüvad edasi! See ahel võib olla väga pikk. Tihti peale teevad seda narkodiilerid, et oma kasu suurendada. Temal ei ole vaja karta narkomaane, kui nad saavad petmisest teada, sest tal on “katus” olemas ja ta jääb karistamata, aga keegi sureb ära!

Saa ühest asjast aru “Shadistik”, kui midagi on keelatud, järelikult see on ohtlik ja eksperdid ei eksi, sest ekspertidel on saja aastane meditsiiniline ja ajalooline kogemus, hästi varustatud meditsiinilised kliinikud ja nende kogemused ja teadmised ja palju sügavamad, kui suvalistel inimestel, kes selle lihtsalt olid söönud. Usu mind, et psühhiaatria haiglad on narkomaanide täis, kellel “katus pöördus” just “ohutu” narkootikumi pärast, mille nimeks on kannabis! Su teadmised on liiga ühekülgsed, sest sa ei tunne elu teist külge!

Enne kui hakkate oma valikut tegema, veenduge, et teie teadmised ei ole ühekülgsed!

Mõtlemiseks: Narkomaani eluiga Eestis on keskmiselt 10 aastat. Kas pole kurb!

Dotsent kirjutas:Kui sa oled väga hästi kursis kuidas käib igasuguse äriga, siis sa kindlasti pead olema kursis, et on olemas teatud narkomaanide tüüp, kes ostavad narkootikumid, teevad neid pooleks, lahustavad neid ühe “puhta osa” tarvitavad ise, teise müüvad edasi! See ahel võib olla väga pikk. Tihti peal seda teevad narkodiilerid, et oma kasu suurendada. Talle ei ole vaja karta narkomaane, kui nad saavad petmisest teada, sest tal on “katus” olemas ja ta jääb karistamata, aga keegi sureb ära!

Saa ühest asjast aru “Shadistik”, kui midagi on keelatud, järelikult see on ohtlik ja eksperdid ei eksi, sest ekspertidel on saja aastane meditsiiniline ja ajalooline kogemus, hästi varustatud meditsiinilised kliinikud ja nende kogemused ja teadmised ja palju sügavamad, kui suvalistel inimestel, kes selle lihtsalt olid söönud. Usu mind, et psühhiaatria haiglad on narkomaanide täis, kellel “katus pöördus” just “ohutu” narkootikumi pärast, mille nimeks on kannabis! Su teadmised on liiga ühekülgsed, sest sa ei tunne elu teist külge!

Enne kui hakkate oma valikut tegema, veenduge, et teie teadmised ei ole ühekülgsed!
Einoh loomulikult,mida mina,suvaline inimene ikkagi tean kogu sellest narkost ja narkoärist oma ühekülgsete teadmistega.Ja ma olen täiesti kindel,et psühhiaatriahaiglad on täis kanepit tarvitavaid inimesi,kes läksid selle pärast hulluks...tõenäoline on...onon...Eriti just ma pean ära märkima Tartu Ülikooli Psühhiaatriahaigla.Seal on neid lausa nii palju,et tavakodanikke enam ei võetagi ravile.Ja kõik inimesed,kes tahavad mingit droogi tavaliselt ostavad seda tänavalt mõne diileri käest ja üldjuhul on kõik inimesed,kes drooge proovivad või tarbivad eriliselt lollid,et nad ei saa aru,kas on tegemist pesupulbri või kokaiiniga.Ja eriti huvitav on lugeda seda teooriat,et on olemas "teatud narkomaanide tüüp" kes ostavad endale drooge ja siis teevad neid pooleks...Aga noh loll saab kirkus ka peksa nii,et mis siin ikka...

räägin ka endast veidi

Reaalsus just selline ongi.
Ja seal on palju imelisemaid ja kummalisemaid ilminguid. Selles mustris, millise maailma mõistus kokku paneb, nagu keegi siin mainis.

Ei ole olemas ebareaalsust! Need on erinevad teadvuse tasandid ja dimensioonid, kus vahel saab liikuda. aju vahelised seosed omavad funktsioone mis tekitavad erinevaid aistinguid,
kuid see on kõigest aistingute tasandi kogemus.. kuhu kuuluvad ka ajukeemiast tekkinud aistingud.
Ma nägin, mida tähendab näha ja kuulata, mida tähendab olla olemas. Kõik sai selgeks ja omandas lõpmatu väärtuse. Minu elu muutus igaveseks ja ma elan nüüd paradiisis. kuna vaimselt ma olen just seal, siis muutus see füüsiliseks kogemuseks, mis kuni tänase päevani on ainult tugevamaks läinud.
ma hakkasin jumalasse uskuma ja mediteerima ja tahan kunagi vaimseks õpetajaks saada.
julgust ja kindlat meelt!

oh jh ex see nii ole kellele ecstasy kellele LSD
mina ise ei ole pannud aga olen kuulnud väga palju sellest........
mõni räägib et elu ilusam päev pidi olema jne jne.........aga siiski peab meeles pidama et NARKOOTIKUMID MÕJUVAD KÕIGILE ERINEVALT...
ma olen teisi aineid kasutanud aga LSD ma ei julge panna......
see on jäänud mulle kuidagi hirmsa valguse alla....
ja kas see on tõesti tõsi et mingi u.10 aasta pärast võib lambist lax tagasi tulla :?: .......kui on siis mõtle oled auto roolis või kus iganes :shock:

midaiganes kirjutas:oh jh ex see nii ole kellele ecstasy kellele LSD
mina ise ei ole pannud aga olen kuulnud väga palju sellest........
mõni räägib et elu ilusam päev pidi olema jne jne.........aga siiski peab meeles pidama et NARKOOTIKUMID MÕJUVAD KÕIGILE ERINEVALT...
ma olen teisi aineid kasutanud aga LSD ma ei julge panna......
see on jäänud mulle kuidagi hirmsa valguse alla....
ja kas see on tõesti tõsi et mingi u.10 aasta pärast võib lambist lax tagasi tulla :?: .......kui on siis mõtle oled auto roolis või kus iganes :shock:
Ja nn flashback võib esineda,kuid ei teata miks ja kuidas need tekivad.Osadel on ja osadel mitte.Aga naljakas on see kuidas inimesed kardavad seda,sest flashback tähendab seda,et su tripp tuleb tagasi mingiks hetkeks.Sa koged uuesti seda üsna lühikese aja jooksul ja sa koged seda,mida sa kogesid päris tripi ajal.Ehk siis kui sa nägid mingeid huvitavaid visuaale või oli sul tohutu pisarateni eufooria,siis flashback on ka selline.Mitte,et sul järsku mõistus kaoks vms.

miks osad ei taha tunnistada et kuigi nad löödi seitsmendasse taevasse ja nad nägid ilusaid asju ja leidsid oma parema mina või mis iganes on narkootimid siiski kahjulikud. Mõni vähem mõni rohkem. Mis puutub sõltuvusse siis mõtlesin minagi et mis see üks suits ikka teeb, olin tol ajal 13-14 nüüd 17 ja mõistus hakkas õnneks kehale järgi kasvama ja suitsuga juba kuu aega vsjo....

Jah...alkoholi pruugin..aga see ei tähenda et iga päev olen lampis....vahepeal piirdun sellega et nn paar õllet ja kõik, teinekord otsin saart mida kaardilt ei leia ja olen selle omal käel ülessegi leidnud. Olen õnnelik et alkohol ei tekita hallutsinatsioone (vähemalt tervel inimesel) Kuigi see facking "Ma annan talle peksa kui ta midaiganes teeb või tegi" välja arvata. Mäletan viimast korda kui olin veel seal staa¨is kus meenub hiljem mida tegin kui lubasin ühele kerepeale anda, siis ütlesin seda sõnadega, kuid mõtlesin et me tulime siia sõpradega pidutsema mitte peksma. Paraku pole kõik inimesed sellised nagu mina.

Niiet võtke teadmiseks et joodikud elavad kauem kui narkarid. Jah....uskuge mind...on erandeid aga statistiliselt on see kindlasti nii! Õppige et narkots on keelatud aine ja seda õigusega.!!!!!!!!
Ole omaenda peremees...ära ole teistest sõltuv....see on paha!!!!

GirlNextDoor kirjutas:Joodikud elavad küll kauem kui narkarid, kuid oma käitumisega tekitavad näiteks lähedastel psühholoogilisi traumasid ja stressi samuti kauem..
Aga joodikul on rohkem aega järjele tulla....narkoga on nii et mingi faking10 kangemat doosi ja oled põhjas....!
Ole omaenda peremees...ära ole teistest sõltuv....see on paha!!!!

Mordor kirjutas:
GirlNextDoor kirjutas:Joodikud elavad küll kauem kui narkarid, kuid oma käitumisega tekitavad näiteks lähedastel psühholoogilisi traumasid ja stressi samuti kauem..
Aga joodikul on rohkem aega järjele tulla....narkoga on nii et mingi faking10 kangemat doosi ja oled põhjas....!
Mis loll jutt see on, et joodukud elavad kauem. Inimesi sureb kogu aeg alkoholimürgitusse ja isegi päris noori. Teiste uimastitega võib muidugi ka üle doseerida, aga asi ongi selles ju, et kui mingit ainet liiga suures kontsentratsioonis oma organismi viia, siis on tulemuseks mürgitus. Kui mingit uimastut võtta, kasvõi alkoholi, siis peab inimene siiski alati üritama enda üle teatavalt kontrolli säilitada, sest siis on kogemus meeldiv ja ei tehta asju, mida pärast kahetsetaks. Sama kehtib ka LSD puhul, sest kuidas muidu seletada, et enamik hipisid, kes 60-ndatel väga suurtes kogustes LSD-d võtsid (tolle aja doosid olid palju suuremad, kui tänapäeval) on tänaseni ikka elus ja elavad oma ea kohta täisväärtuslikku elu.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”