Kanepi plussid ja miinused?

y0
mina olen ''Iloveweed'' ja ma suitsetan kanepit.Ma olen seda suurepärast taime suitsetanud juba umbes poolteist aastat. Järgnevas teemas sooviksin ma kuulda ainult !!! kanepi suitsetajate väiteid kanepi negatiivsetest külgedes ja positiivsetest külgedest.ps.ausus oleks vägagi tere tulnud.

PS.Teie kõik kes te pole kanepit proovind palun hoidke selles teemas oma suu kinni.

Sinu postingus on tunda, et sa oled uhke selle üle, et sa suitsetad kanepit. Sa isegi nimetad seda „suurepäraseks taimeks”. Minu küsimus sulle, seiseneb selles, et millise eesmärgiga sa oled siin seda teemat loonud? Kas sa kavatsed teha siin kanepi suitsetajate fänn klubi? Nimetades kanepit „suurepäarseks taimeks” ja suitsetades seda 1,5 aastad, sina alles praegu huvi tundma kanepi negatiivsete tagajärgede vastu! Miks? Mis juhtus?

Dotsent kirjutas:Sinu postingus on tunda, et sa oled uhke selle üle, et sa suitsetad kanepit. Sa isegi nimetad seda „suurepäraseks taimeks”. Minu küsimus sulle, seiseneb selles, et millise eesmärgiga sa oled siin seda teemat loonud? Kas sa kavatsed teha siin kanepi suitsetajate fänn klubi? Nimetades kanepit „suurepäarseks taimeks” ja suitsetades seda 1,5 aastad, sina alles praegu huvi tundma kanepi negatiivsete tagajärgede vastu! Miks? Mis juhtus?
Väga närvi ajab siinne targutamine,ma olen oodanud juba 20 päeva vastust teemas,"Kauaks kanep jääb verre",mitte sittagi pole vastust saanud

Väga närvi ajab siinne targutamine,ma olen oodanud juba 20 päeva vastust teemas,"Kauaks kanep jääb verre",mitte sittagi pole vastust saanud
Mida Sa marutad siin? On olemas selline teema, ja palun pöördu sellesse teemasse, kus sellest ka juttu on eksole! :evil:
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Chess kirjutas:
Mida Sa marutad siin? On olemas selline teema, ja palun pöördu sellesse teemasse, kus sellest ka juttu on eksole! :evil:
Ma pöördusin juba ammu sinna oma vastusega,vastust ei tulnud ja pole siiamaani tulnud ja privaat kirjale pole ka vastatud.

aSD kirjutas: Väga närvi ajab siinne targutamine,ma olen oodanud juba 20 päeva vastust teemas,"Kauaks kanep jääb verre",mitte sittagi pole vastust saanud

Tere „aSD”!

Sinu postingutest on tunda, et sind ajab palju asju närvi. Kõik arvamused, mis ei lähe kokku sinu omaga - sa nimetad seda targutamiseks või jamaks. Tekib tunne, et sa pead ennast kõige targemaks inimeseks maailmas. Kuid see on sinu enda probleem. Mis puudutab foorumit, siis sooviks näha siin mõõdukust. Ole palun kannatlik teiste arvamuste suhtes ja jälgi väljendeid mida sa kasutad!!!

Mis puudutab sinu küsimustele vastamist, siis mina isklikult (ja ma arvan ka teised foorumi kasutajad) ei näe otstarbekust sulle vastama, kuna sa tead kõike ise väga hästi. Sul on viited teistele interneti allikatele, mida sa usaldad. Nendest allikatelt pärinev informatsioon ei lähe tihtipeal kokku meie foorumi konsultantide arvamusega. Keda sa usaldad? Ma arvan, et oma valikud oled sa juba teinud!

Kõike head sulle!

Ma ei oska eriti neid negatiivseid ja positiivseid külgi välja tuua, sest mis ühele on hea, võib teisele halb olla.
Aga võin rääkida enda kogemusest. 3 aastat tagasi suitsetasin kanepit, kuskil paar kuud. Negatiivne oli see, et suu hakkas kuivama, muud miskit. Positivne oli see, et tuju läks paremaks (mõnel võib minna halvemaks ka, masendus jne), sõltuvust mul ei tekkinud.
Elu on lühike, jagage seda ainult kõige kallimaga!

nolifer kirjutas:Ma ei oska eriti neid negatiivseid ja positiivseid külgi välja tuua, sest mis ühele on hea, võib teisele halb olla.
Aga võin rääkida enda kogemusest. 3 aastat tagasi suitsetasin kanepit, kuskil paar kuud. Negatiivne oli see, et suu hakkas kuivama, muud miskit. Positivne oli see, et tuju läks paremaks (mõnel võib minna halvemaks ka, masendus jne), sõltuvust mul ei tekkinud.

esimene normaalne inimene kes saab aru mida ma siin teemas lugeda tahan.ma tahan teada kanepi SUITSETAJATE arvamust so.plussid ja miinused.

mina ise suitsetasin kanepit aasta aega umbes igapäev.sellest sügisest lõpetasin ära ja nüüd teen umbes iga paari kuu tagant.
põhjus miks ära lõpetasin oli see jäin eelmine aasta jäin koolis istuma ja tahan see aasta kooli lõpetada heade hinnetega..(siiamaani on hindend KÕIK nelja-viied.)...
miinuseks oli võibolla tõesti see, et suu kuivas pidevalt ja reaktsioon hakkas nõrgenema...kuid samas plusse aga oli nende kahe miinuse kõrvalt tunduvalt rohkem.ma ei hakka plusse siin välja tooma kuna kanep mõjutab kõiki inimesi erinevalt..kellel paremuse- ja kellel halvemuse poole.
lõpetuseks tahan öelda et kanepi suitsetamine pole ohtlik nii kaua kuni sa suudad piiri pidada...

negatiivne asi kanepi juures on see, et ta on illegaalne, siis on see, et ta kõrvetab kurku ning siis ma panin ropsi selle pärast, et ma nagu köhisin kogematta maost toitu välja :D
nii, et kõvasti ei või lasta :D

muidu suht hea, lõõgastav/fun

Kuule ,mida sa ajad.
Need kes seda ise teevad, ei saa iialgi aru, kuidas nad muutunud on.
Ma tean ühte poissi, kes oli ikka suht tark ja tore inimene. Aasta ajaga on ta täiesti alla käinud. Ainuke asi, millest ta räägib, on kanepi legaliseerimine ja ülejäänud aja ta lihtsalt vahib tühjusesse ja naeratab omaette. Ja mitte ainult vahepeal, kogu aeg.
Nii et mõtle sellele.

Liza kirjutas:Kuule ,mida sa ajad.
Ma tean ühte poissi, kes oli ikka suht tark ja tore inimene. Aasta ajaga on ta täiesti alla käinud. Ainuke asi, millest ta räägib, on kanepi legaliseerimine ja ülejäänud aja ta lihtsalt vahib tühjusesse ja naeratab omaette. Ja mitte ainult vahepeal, kogu aeg.
Nii et mõtle sellele.
OLI tark? Miks sa arvad et ta praegu tark ei ole? Sest ta räägib kanepi legaliseerimisest? See et tema arvamused sinu omadega ei kattu ei tähenda et ta enam tark ei ole.

Wiezi kirjutas:
Liza kirjutas:Kuule ,mida sa ajad.
Nii et mõtle sellele.
OLI tark? Miks sa arvad et ta praegu tark ei ole? Sest ta räägib kanepi legaliseerimisest? See et tema arvamused sinu omadega ei kattu ei tähenda et ta enam tark ei ole.
kindlasti unustad sa mainida, et poiss, lisaks suitsetamisele, jõi ka ohtralt. Nii et tegelik kala peitub etanooli hävitavas mõjus ajurakkudele. karm. Ei maksa seda kanepi kaela ajada.. mina tean ka inimesi, kes on teinud kanepit ja nüüd on jobud, paraku tegid nad lisaks kanepile ka amfetamiini ja muud kraami. Nii et seos on suht ähmane.. asjad ei olegi nii must valged, kui teile räägitakse.. eks.

Enamus inimesi näeb asju must valgelt, mida ei mõisteta on see et enamik maailmast on hall. < Kivis peaga ma pillun mõtteterasid kui aururonge mis just tehases ülevärvitud on.
"What I am saying is that nobody ever came home stoned and beat up their wife." - George Michael

Wiezi kirjutas:Enamus inimesi näeb asju must valgelt, mida ei mõisteta on see et enamik maailmast on hall. < Kivis peaga ma pillun mõtteterasid kui aururonge mis just tehases ülevärvitud on.
oi jah, su jutt lõhnab savu järele :=) jätkuks inimestel mõistust aru saada, et kanep on tarkuse rohi, mitte meelelahutuslik narko, nagu alkohol või tubakas.

savu tegemise ajal on soovitav olla üksi, minna metsa ja mediteerida. söök kaasa jne.

skileta kirjutas:
Wiezi kirjutas:Enamus inimesi näeb asju must valgelt, mida ei mõisteta on see et enamik maailmast on hall. < Kivis peaga ma pillun mõtteterasid kui aururonge mis just tehases ülevärvitud on.
oi jah, su jutt lõhnab savu järele :=) jätkuks inimestel mõistust aru saada, et kanep on tarkuse rohi, mitte meelelahutuslik narko, nagu alkohol või tubakas.

savu tegemise ajal on soovitav olla üksi, minna metsa ja mediteerida. söök kaasa jne.
Metsas on jah kõige parem! Niipalju kui võimalik käin ma suvilas savu tegemas, eemal sellest persekukkunud ühiskonnast. Ainult mina ja loodus, fantastiline. Kusjuures olen märganud et savuse peaga on toimetusi suvilas palju parem ja löögastavam teha (muru niitmine, grillimine, kasvuhoones toimetamine jne.)
"What I am saying is that nobody ever came home stoned and beat up their wife." - George Michael

Wiezi, see mönu kestab ainult kuni 5 tundi ju...ma olen 1 korra proovinud, sitt asi oli, vöibolla sellest et olin 12 ja loll loom, ei tea.Aga üht ütlen, kui sa arvad et köik su suvila toimetused on paremad kui sa paned 500.- magama mingi kuradima taime pärast peaksid sa küll minema magama, ausalt. Ma olen unine ja seepärast vöibolla ei saa möni aru mis ma proovisin seletada aga noh jah....mitte keegi ei saa aru kui savuse peaga loeb :(

oh nad btw kui sa teed kanepi asemel H-d (nagu suurem osa) siis tea et puhast H-d saad ainult hollandis, eestis on ta köikvöimalike vahenditega ära rikutud

Ja suitsetamine teeb impotentseks.

Njah.

Ra"a"givad siin, nagu teaks asjast.

Enamus kanepi lugusid tulevad ikkagi inimestelt, kes seda jah, on proovinud, aga kes seda ilma tegelikult ei tunne.

Lihtsalt tarvitamisest (kuritarvitamise) asemel vo^iks ra"a"kida nii peale keskkooli / ylikooli lo^ppu.

Srry, aga mingi 16 on nolk ja ei saa maailma asjadest veel eriti aru, vunts piimane ja hormoonid mo"llavad. Eriti selline jutt - oh kes kus mida to^mbas ja kui kivis oli, na"itab, et inimene puhta pube veel on.

Aga selle seismise ning ko^vadusega vo^ib raskeks minna kyll (eriti kui meil siin kasvueas tyybid to^mbavad nagu korstnad). Mehena oleks see mulle ikka korralik argument.

Vana eit Amsterdamist.

2 aastat smoukimist.

miinusteks on vist need:

ma olen ennast räigelt ületõmmanud, ja see oleks ei ole tore:D
+ tekitab mulle aeglaselt skisofreeniat. võinoh, neid tunnuseid.
ja unehäireid tekitab ka. not nice.

aga kõik on tiptoppp, heataim ^^

Re: Kanepi plussid ja miinused?

Kanepi plussid, neid on päris palju. Esimene ja minu arvates kõige olulisem on see, et kanep toob inimesed kokku. Suhteliselt mõnus on ringis seda teha ja värki. Ise olen päris mõnusalt seda lille kimunud. Umbes 2 aastat. Samas ei tee ma seda ka iga nädal niiet piiri tuleb pidada, muidu pole üldse huvitav. Kuus ehk korra saab rukkilille piibu sisse panna. Hoiab tuju üleval ja värki. Mind isegi aitas aasta tagasi õpingutel kui ma pilves peaga õppisin ja järgmine päev tegin omad tööd ära ja sai kooliaasta lõpule ilusti viidud.
Negatiivsetest külgedest tooks vist välja selle, et võib palju pahandust tuua selle omamine. Kui inimesed ei oska ikka asjadega ümber käia pole neile vaja ka seda.

Olen kanepit suitsetanud nüüdseks juba umbes 5 aastat ( 5 aastat tagasi tegin siis esimest korda, peale seda oli umbes aastane vahe ) Siis suri mu silmees üks lähedane sõber ja peale seda ma hakkasin seda tihemini tegema.
Kindlasti üks suur miinus on see ,et se maksab niiiiiiii faking palju ,et seda ei jaksaks endale 1 grammi haaval isegi rikkamad inimesed igapäev osta. Teiseks muutud sa nii laisaks ,et sa ei viitsi varsti isegi end voodist püsti ajada. Esimene mõte kui hommikul ärkan on see ,et " OH kas eilsest jäi midagi veel järele? " Ei jäänud. Hakkame jälle kusilt raha välja mõtlema ,et saaks ennas kenasti pilve tõmmata. Kui se oleks legaalne ja enda tarbeks võiks seda kasvatada kasvõi 1 taime siis oleks paljudel inimestel elus lihtsam. Isiklikult olen selle taime pärast väga suures võlgades ja olen kaotanud enamus oma sõpradest kellega selle taime läbi tuttavaks sain. ( mitte selle taime pärast vaid RAHA pärast ) Alles on jäänud vaid TÕELISED sõbrad. Vahepeal on küll tunne ,et võtaks relva ja laseks kuuli pähe endale. Olen alles 19 ja nii suured võlad ,et võtab värisema. Lohutan ennast sellega ,et paljudel tuttavatel on kokaiini pärast 20 x suuremad võlad kui mul, seda ainet ma õnneks ei tarbi. Olen näinud väga palju inimesi kes selle pärast alla on käinud. Järeldused võite ise teha kas se on halb või hea...eks süüdi selles on kindlasti need inimesed kes selle ära keelustanud on...iga inimene suudab "pilves" peaga teha nii vaimset kui füüsilist tööd.
Ei ole se taim milleski süüdi...mingid targad on kuskil selle kunagi ära keelanud ja eks se lollus ole nakkav...tekitame ise endale probleeme. Poleks se taim illegaalne siis ei teaks sellest paljud mitte midagi... Kas te teate mis taim on salvei ja miks see taim alles mõned aastad tagasi siin ära keelati ? Salvei on kanepi sarnane joovastav taim mille lehti suitsetasid iidsetel aegade shamaanid et oma hinged kehast välja viia ning sõjateid otsida... ( see jutt hakkab juba teie jaoks ulmeliseks kiskuma ) igatahes... see taim oli seni legaalne selle pärast ,et keegi polnud sellest mitte midagi kuulnud. Ja kui oleks kanep legaalne siis ei pakuks se noortele ka nii palju huvi...oleks ju tore kui vanaema lihtsalt pühapäeviti ühte rahustavat kooki küpsetaks.

Külaline kirjutas:Mis tähendab ,et sured ära?
Sa kasutad seda mõistet kindlasti väga väga laialt...
Tahaks näha mingit skaalat surmade kohta...huvitav mitmes kanep seal oleks...
Liiga palju oled teiste signatuure vahtinud, otseselt ei põhjusta suitsetamine ka surma, aga selle mõjud on on kanepiga väga sarnased, ja veel rohkem kehavigastusi ja surmasi on tekkinud kanepi mõju all olevatele inimestele.

Kui sa nüüd nädalas ikka ~3 + korda teed, siis kopsuvähk 40nendates kerge tulema.

Pühapäevasuitsetaja on mõistlik, piiri tuleb pidada.

Plussid: Lõdvestav toime, mõningal juhtudel hallukad(mulle meeldiks), kanepit on kasutatud ja kasutatakse haiguste raviks, igasugune high olek on teatavasti hea.

Miinused: Negatiivne mõju kopsudele, võimalik edasilikumine kangemate ja sünteetiliste ainete peale.. meta, lsd jne.., paranoiad & hallukad, probleemid tõsisemate olukordadega tegelemisel kui ikka väga pilves oled.

Kui iseloomu on, et mitte minna kangemate ainete peale, siis kuskil eraldatud kohas, kellegi juures kord nädalas või veel vähem pole minu arvates patt.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Mis tähendab ,et sured ära?
Sa kasutad seda mõistet kindlasti väga väga laialt...
Tahaks näha mingit skaalat surmade kohta...huvitav mitmes kanep seal oleks...
Liiga palju oled teiste signatuure vahtinud, otseselt ei põhjusta suitsetamine ka surma, aga selle mõjud on on kanepiga väga sarnased, ja veel rohkem kehavigastusi ja surmasi on tekkinud kanepi mõju all olevatele inimestele.

Kui sa nüüd nädalas ikka ~3 + korda teed, siis kopsuvähk 40nendates kerge tulema.

Pühapäevasuitsetaja on mõistlik, piiri tuleb pidada.

Plussid: Lõdvestav toime, mõningal juhtudel hallukad(mulle meeldiks), kanepit on kasutatud ja kasutatakse haiguste raviks, igasugune high olek on teatavasti hea.

Miinused: Negatiivne mõju kopsudele, võimalik edasilikumine kangemate ja sünteetiliste ainete peale.. meta, lsd jne.., paranoiad & hallukad, probleemid tõsisemate olukordadega tegelemisel kui ikka väga pilves oled.

Kui iseloomu on, et mitte minna kangemate ainete peale, siis kuskil eraldatud kohas, kellegi juures kord nädalas või veel vähem pole minu arvates patt.
Edit: Ahjaa unehäired, söögiisu puudumine ja väsimus ka. Minuarust pikajalisel tegemisel hakkab ajudele ka, inimene kuidagi muutub.

Alustama peaks sellest, et kindlaks teha suitsu kvaliteet ning puhtus, mis määrab suuresti tema kahjulikuse.
Enda mõne aastase kogemuse kõrval oskaksin tuua rohkem kanepi häid külgi kui halbu. Kuna oman kahte sorti sõpru, suitsetajad ning selle vastased. Kõrvalt vaadatuna on hea võrdlusi tähele panna. Isiklikult olen nii ühte kui teist ning kui suitsetan, siis selleks, et Asjade Üle Mõelda!
Esiteks ja minuarust üheks tähtsamaks plussiks on see, et pärast suitsetamist hakkad oma lähedastele, tuttavatele rohkem mõtlema,tähelepanu põõrama. Just sellele kui tähtsad ja vajalikud nad sulle on ning kui halb või vähem halb oled sina neile olnud (Pole ainult minu arvamus).
Suitsetajate ja mitte suitsetajate sõprade vahe on selgesti aru saada. Suitsetajatest sõbrad on väga sõbralikud kõigiga, viisakat, lahked, vastutulelikud, ei reosta loodust, riku liikluses eeskirju, kunagi ei kipu tüli norima või kaklema ning mis peamine, hindavad tunduvalt rohkem oma sõpru, perekonda. Seda nimekirja võiks veel pikemaks kirjutada kuid arvan et vajalikud punktid on ära loetletud.
Mitesuitsetajatest sõbrad, kes tarvitavad alkoholi on suuremal ja vähem suuremal määral vastand kõigele sellele.
Kindlasti ei tohiks mõelda, et ainult nn. pilves sõbrad on korralikud kodanikud, on nad seda ka kaine peaga. Lihtsalt nende maailma vaade on kuidagi...parem, lahkem kõigi suhtes.
Olen seda tähele pannud juba pea kaks aastat ja püüdnud jälgida ka sõprade sõpru, kes samuti sarnased. Väikeseks uurimus tööks võiks seda ehk juba nimetada :)
Kindlasti mängib rolli asjas vanus ning inimeste arusaam maailmast!
Ei väida, et Kanepil pole kahjulikke omadusi kuid mõelge sellele, mis ei ole meile siin ilmas kahjulik? Kui vähe on aga neid kahjulikke asju, mis tegelikuses on suuremal või vähem suuremal määral hea. Kõigega tuleb lihtsalt teadlikult ümber käia ning mitte liiale minna.
Kõik Kahjulik ei ole alati Halb, kõik Kasulik ei ole igakord Hea!

Miinused? Inimesed ei taju piiri ära millal on selle tarvitamisega liiga kaugele mindud, mitte küll kõik, aga piisavalt paljud. Liiga palju on juba tutvusringkonnas neid inimesi, kes tegi korra nädalas või kuus, aga nüüd juba korra või rohkem päevas. Kahju, tõsiselt kahju on lihtsalt näha selliseid inimesi enda ümber, kes suutsid kunagi rääkida seotud ja loogilist juttu, kuid nüüd jalutavad sulle vastu loll muie näol ning viipavad käega "peace", millegist rääkida on praktiliselt võimatu, vähemalt juhul, kui sealt adekvaatset vastust ootad.

Plussid? Mul on nüüdseks selline haigus nagu migreen olnud juba, et 10 aastat. Neist 10 aastast esimese 7 aasta jooksul ei suutnud mitte ükski valuvaigisti ega ka arsti poolt välja kirjutatud ravim neid tohutult piinavaid peavalusi leevendada ega ka ära võtta. Kuid see taim suudab ära võtta selle valu, valu muutub tuimaks ja natukese aja pärast kaob täiesti. Migreeni hood on jäänud ka üleüldiselt harvemaks.

Tausta infoks siis veel, et tarvitan sõltuvalt sellest, kuidas migreeniga lood on ehk kui valutab siis tarvitan. Ja paar korda aastas, lihtsalt enda jaoks, mõni sõpradega üritus, tähtpäev või midagi muud taolist. See aasta on olnud siiani peavalu vaba. :) Tähistasin ainult 420'i. Pakutakse muidugi igast nurgast ning pulbrist kuni süstlani, lihtsalt ise tuleb mees olla ja ei öelda.

Soovitus: Pidage piiri ja kui ei oska/suuda siis ärge tarvitage üldse.
"Real men aren't afraid to buy their girlfriends tampons."

Teen isegi, väga hea taim on minu arust. Miinusteks on hinna kallidus ning kvantiteet. Samuti tunnen end niipalju sõltlasena, et ma siiski mõtlen sest tihti, mul on raha aga ma miskipärast isegi vahest ei taha/viitsi teha. Muidu mulle väga meeldivad selle taime pildid jne. Samuti pärast tarvitamist, nii imelik kui see ka pole tunnen ma end vastutavana lähedaste sõprade jne eest. Üldiselt mind küll kutsutakse narkariks mis on väga imelik, sest ma pole seda eriti tarvitanud ning iseloomult olen ma ka selline, et vajun tihti omamulli (See oli ka enne tarvitamist) kuid nüüd on niimoodi, et paljud inimesed lihtsalt ei saagi aru kas ma olen laksu all või mitte. (ainult tarvitajad muidu saavad) Sellessuhtes, et ma paistan täiesti tavaline nagu iga nooruk välja, kuid ma lihtsalt vajun mõtlema mõnest tüdrukust, või lihtsalt omamulli ning siis inimesed arvavad et ma kivis. like thafuck

Mimgi ajuvaba tekst on siin ikka vahepeal.. Kanep ei tapa elusees ha kui seda teha bongis, siis ei tee see isegi kopsudele liiga. Ja kuidas saab see tekitada vähki, kui ta ravib seda? Kui tee ei tea asjast midagi sis ärge ajage oma kuradi telesräägityd paska eksole? Seda on sadukordi tõestatud, et kanep on tervusele hea mitte kahjulik. Ja kui juna siin olen siis ütlen miimuseda ja plussid ka ära.. Nii miinused - saad tõrva kopsudesse, kui teed jointi, blunti või piipu, aga bongiga ei tule tõrva. Kui üle tõmbad on halb olla. Tahad palju süüa ja suu kuivab. Nii plussid - enne magamqminekut tehes on hea uni. Hommikul tehes hea rahulik olu päev otsa jne, jne. Ja kui te teete kanepit koos alcoga siis on loomilik, et on kõrval nähud, sest loodus ja keemia ei sobi kokku. By Henri.

Külaline kirjutas:Kuidas osad saavad öelda, et miinuseid polegi kui v.a. see, et see maksab palju? Kanep pole ajule üldse hea ning kui väga kaua aega seda tarvitada siis võivad olla VÄGA tõsised probleemid tervisega. Võlad, tervis,sõprade/pere kaotamine, kooli probleemid jne. Neid miinuseid on nii palju ju.
Mõistuse piires ikka. Kui sa liiga palju kommi sööd või mida iganes teed, siis võid samamoodi võlgades ja terviseprobleemide käes vaevelda hiljem.

Su õigekirjale paistab see küll üsna halvasti mõjuvat... Ja kuidas kanep ei mõju ajule? Mis sa arvad, et tõmbad kanepit ja siis kõik need tunded, mis seejärel tekivad, lihtsalt... juhtuvad?

"THC ühineb ajus keha enda ainega, Anandamide retseptoriga. Need retseptorid paiknevad
suur- ja väikeajus ning mõnedes keskaju osades. Nad on kaasa haaratud taju, tundmise, mälu
ja emotsioonide protsessi, kõrgema mõttetegevuse ja liigutuste juhtimise funktsioonidesse.
Seepärast on mõistetav, miks kanepil on negatiivne mõju just neile funktsioonidele."

"THC-l on negatiivne mju autosidu suutlikkusele, mälule, ppimisvimele,
hormoonssteemile ja ajutegevusele."

Kõike ei jõudnud läbi lugeda aga ise olen kanepit suitsetanud 12 eeluaastast saadik ja praeguseks olen 19 suitsetan weedi regulaarselt ja ma pole siiamabbi aru saanud kyll et mul oleks midagi viga see ei tekkita kndlasti sõltuvust mul pole selle tõttu ei võlgu ega midagi kui pole raha siis ei tee lihtsalt nii lihtne see ongi. See on kindlasti super taim väga lõõgastav ja mõnus viis vabaaega veeta.

Külaline kirjutas:Kõike ei jõudnud läbi lugeda aga ise olen kanepit suitsetanud 12 eeluaastast saadik ja praeguseks olen 19 suitsetan weedi regulaarselt ja ma pole siiamabbi aru saanud kyll et mul oleks midagi viga see ei tekkita kndlasti sõltuvust mul pole selle tõttu ei võlgu ega midagi kui pole raha siis ei tee lihtsalt nii lihtne see ongi. See on kindlasti super taim väga lõõgastav ja mõnus viis vabaaega veeta.
Nüüd lugege kokku, mitu viga see tekst sisaldab.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”