Snuff?

#1
Kõige pealt ütleks ära, et oma nõmedad kommentaarid võite endale hoida.

Probleem siis selles, et mu tuttavate ringis on palju, kes tõmbavad snuffi.
Kuna ise sellega ei tegele, ei tea ka eriti sellest midagi.
Rohkem aga huvitaks mind see, et mis on selle aine kasutamise tagajärjed.?Seda ma usun jah, et laksu alla väävad nad, aga nagu rohkem tervise poolt seda vaadata.

Et siis võiksite midagi rääkida, kui oskate:)
Elu on liiga lühike, et raisata seda inimestele, kes sinust ei hooli.
________________________________________
Õnnetu armastus on üle kõige;).

#3
infot narkootikumide kohta saab http://www.erowid.org

narko.ee ei ole koht, kust võtta adekvaatset infot droogide kohta - PIDAGE MEELES INIMESED :)

Adekvaatne informatsioon ei ole see informatsioon, mis vastab su ootustele ja soodustab narkootikumide tarbimist! Minul, lugedes http://www.erowid.org ressursi, tekkis kahtlus, et selle ressursi koostajad pooldavad narkootikumide tarbimist, viidates vahest väga vana uurimustele! Lugedes materjale seal, sa leiad seda mida sa otsid! See ei ole õige viis esitada materjali eriti narkootikumide kohta! Seega, see on ainult sinu arvamus, et http://www.nakro.ee ei anna adekvaatset informatsiooni narkootikumide kohta!

Site Admin!

#4
Snuff on suhteliselt kahjutu asi. Ilma söögi/joogita ei tasuks tõmmata. Kui kogemata alla neelad midagi, nii et kõht tühi on siis hakkab kõht valutama. Üldiselt tarbitakse alkhoholiga segamini. Effekt on see, et kinnise nina teeb lahti ja paneb nagu ka kõik ülejäänud tubakatooted vere kiiremini käima. Alkohol hakkab nii kiiremini pähe ja siis pole vaja nii palju juua. No üks asi, millega snuffi tõmbamisel peaks arvestama, et kui sa tõmbad regulaarselt (kord päevas) siis umbes aastaga lähevad su nina veresooned väga sassi ära. Nina hakkab tihti niisama veritsema jms. Aga see oht on väike sest enamasti keegi ei tõmba nii palju...
Lihtsalt loll komplekside käes kannatav seniilne maniakaal-depressiivses psühoosis frustreeritud idikas.

#6
kusjuures see jutt, et snuff on kahjutu. On täiesti vale ja see, et paljud seda juttu levitavad on halb. Snuff on isegi halvema mõjuga kui näiteks kanep.
SNUFF-Nuusktubakas.
See on asi mis reostab tõsiselt sinu hingetoru. See aine - paneb sul pea ringi käima ja tegelikult ei too see mingeid mõnusid.
Võibolla leiad endale mõne targema inimese kes sulle selle lahti seletab. Minule see seletati lahti ja mul vajus karp suureks.
Ise ei soovita. Mõtetu asi.
milleks ültse suhteid luua kui need niikuinii ükskord lõppevad?
- sama hästi võib ju võtta. Milleks ültse vastsündinud imik elama jätta kui kunagi sureb ta ju niikuinii.
aga seda just hetke/meeleolu pärast

#9
Snuff on nuusktubakas. Tõenäoliselt arvavad noored, et see on lihtsalt ära hakitud tubakas.

Oleme ise üritanud nuusktubakat teha, hakkides tubakalehti peeneks tolmuks. Tulemusena saime välimuselt sarnase, kuid mõjult teistsuguse puru. Nimelt ei tahtnud meie omatehtud 'snuff' mitte kuidagi verre imenduda. Lõpuks mainis mu isa, et snuffi sisse pannakse hakitud klaasikilde, üliväikeseid, et nad lõhuks nina limaskesta ja tubakas olev nikotiin saaks verre imenduda.

Arvestades, et nikotiin tõstab mõneks ajaks vererõhu lakke ning ninas on kunstlikult tekitatud haavandid, siis pole ime, et nii mõnelgi ninast verd jooksma hakkab.Snuff satub tõmbamise tagajärjel ka söögitorru, suhu, kõrri, tekitades igal pool silmale nähtamatuid haavandeid. Pikema aja jooksul avaldub tubaka kantserogeenne mõju, ning tulemuseks võib olla vähk raskesti ligipääsetavas kohas - amputeeritakse keel, alalõualuu, kõri jne. Vähk on omaette keeruline teema.

Te vist juba mõtlete, et kuidas saab tubakas vähki põhjustada, kui seda mitte suitsetada?

Väga lihtsalt saab. On teil õrna aimugi, kus asuvad need tubakapõllud, kust pärineb teie tarvitatav snuff/sigar/ettan?

Paljusid tubakapõlde väetatakse fosfaatidega, mis sisaldavad teatud keemilist, vähkitekitavat ainet. See laguneb ja imendub taime lehtedesse - ühesõnaga pesemine ei aita. Hiljem ladestub ta inimese organismi ning on tõenäoliselt vähi põhjustajaks.

Kasutatud infoallikas :
http://www.ambrosiasw.com/forums/lofive ... 91746.html

#10
Mul üks sõber on nö. snuffisõltlane. Päevas tõmbab väga palju kordi. Jube kergelt hakkab tal ninast verd ka jooksma.
Suvel proovisin siis ise ka esimest korda ära. Üsna hea asi, eriti, kui jood alla/peale alkoholi. Esimestel kordadel ajas jubedalt aevastama.
Nüüd ei ole enam tõmmanud. Ei taha ka. Vähemalt sai ära proovitud. :D

Re:

#13
mihkel kirjutas:infot narkootikumide kohta saab http://www.erowid.org

narko.ee ei ole koht, kust võtta adekvaatset infot droogide kohta - PIDAGE MEELES INIMESED :)

Adekvaatne informatsioon ei ole see informatsioon, mis vastab su ootustele ja soodustab narkootikumide tarbimist! Minul, lugedes http://www.erowid.org ressursi, tekkis kahtlus, et selle ressursi koostajad pooldavad narkootikumide tarbimist, viidates vahest väga vana uurimustele! Lugedes materjale seal, sa leiad seda mida sa otsid! See ei ole õige viis esitada materjali eriti narkootikumide kohta! Seega, see on ainult sinu arvamus, et http://www.nakro.ee ei anna adekvaatset informatsiooni narkootikumide kohta!

Site Admin!

Kui sa tahad leida kõikvõimalikke kunagisi ja praeguseid oletavaid ja teoreetilisi halbasi kõrvalnähte erinevate ainete kohta (ilma ühegi uuringu backupi või tõestuseta) siis narko.ee on ääriselt hea leht selleks ning täidab oma funktsiooni.

Enne kui EroWidi kallal inimesed võtma hakkavad võiksid nad lugeda ka: http://www.erowid.org/general/about/abo ... html#info2 "How do I know the information is accurate?". Küll aga ma ei näe narko.ee lehel hoiatust, et mitmed "faktid" mida nad esitavad on oletuslikud ja nende kohta tõendid puuduvad (see loomulikult ka üks põhjustest, miks nad ei märgi kust nad oma info saavad). Kuid loomulikult, kuna EroWidi lehel on mitmeid tuhanded uuringuid siis võib seal suht kergelt ära eksida eriti kui valikuliselt üksikuid asju ainult lugeda mis huvitavad/meelejärgi tunduvad.
EroWidil oleks muidugi ka palju rohkem uuemaid uuringuid seal (lisaks kõikidele uutele mis sinna lisatakse päevaselt) kui ei ähvardataks vangi või töökoha kaotusega neid teadlasi kes üritavad uurida aineid mida valitsus EI luba uurida (eriti psühhedeelikume puudutab see teema). Ainult valitsustel endal on tihti õigus teha uuringuid kuid paljudel laboritel on soovitud tulemused juba nõudena ette kirjutatud. Nüüd üle pika aja läbi mitmete raskuste on lõpuks ometi võimalikuks osutunud mingisuguseidki uuringuid teoks teha, kuid see on endiselt üli raske protsess (luba saada). MAPS. org on selle nimel pikalt võidelnud ja nad juba natukene on edu saavutanud.
Inglismaa valitsuse enda laborid said tulemused mitme aine kohta sellised mida valitsus ei soovinud ning need teadlased kes ise ei lahkunud asendati. Kui soovid võin sulle lingi selle kohta anda :)

Aegajalt ka mitmed päris head uuringud või uudised juhtuvad sinna RSS blogisse tulema: http://www.facebook.com/Erowid.Org?v=app_23798139265 - kellel huvi take look. Päevas 2-3 korda uuendadakse uudiseid kõiges 5's alaliigis (alkohol, suitsud, hard drugs jne)
It's nice to be important but it's more important to be nice! PATT.ee - sest mõtlemine on tänapäeval defitsiit.

Re: Snuff?

#14
Ütlen ausalt, ma ei viitsinud varasemaid lugeda ja need mis ma lugesin, olid mööda.

Snuff on tubakas.
Taga järjed umbes samad mis suitsul.
Need "kõik" su tuttavad teevad seda koos, nende arust see lahe, kuna seda ei tee kõik nagu tehakse sigarette.
Te olete umbes 12-13 ja varsti ei tundu see snuff enam lahe, ja keegi ka ei tee seda enam.
ON JU ARUKAS LAUSE, LOE VEEL KORD..
UUSI TUTVUSI?

Re: Snuff?

#17
Külaline kirjutas:eeem, ma tegin seda kuskil 2-3 kuud, kas nüüd võib midagi juhtuda? see oli umb pool aastat tagasi
Enam ei juhtu midagi, võib lihtsalt olla et sa tunned natuke nõrgemalt lõhna ning ninaverejooksud on kergemad tekkima
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”