Kanep

Tegin kuu aega tagasi kanepit. See kestis 3h ja saime kohe aru, et tegemist ei ole puhta asjaga. Võtsin 5-6 mahvi ja see oli mu esimene kord. Ma siiralt enne tegemist lootsin, et tegemist ei ole mingi vale asjaga ja et kõik on korras. Alguses oli normaalne aga hiljem mitte. Peale tegemist suundusin koju ja kodus olin arvutis. Peale tegemist hakkasin mõni aeg hiljem muretsema, et mis mul viga ja siiamaani samamoodi. Eriti hakkan magma minnes muretsema, et ega mul midagi viga pole. Tahaksin vanematele sellest rääkida, et süda rahu saaks. Peamised asjad millepärast muretsen ja mida olen märganud: Käed värisevad ja Süda töötab teistmoodi (käisin perearsti juures ja oli korras) ja siis lihtsalt muretsen, et ega midagi mul viga pole. Kardan ka seda, et ega midagi ei pea hakkama võtma ja lihtsalt tahaksin oma eluga edasi minna. Mul paanikat ei teki aga vahel kardan, et jumal küll tahaks, et kõik oleks endine ja ei oleks seda teinud. Olen endale lubanud, et ei puuduta suitsu ega muud halba mitte kunagi oma elus. Tean, et kanep tapab suures koguses aga mina tegin esimest korda. Palun andke nõu mida teha? Kas peaksin vanematele rääkima? Kas peaksin helistama lasteabi telefonile helistama? Kas peaksin perearstile mainima, et tegin kanepit? Aitäh :)

Poiss, 15

Re: Kanep

Perearstile võid mainida küll, sest tema ei tohi seda teistega jagada, kui just diagnoos seda ei eelda, ja siis ka ainult teiste arstidega. Vanemad ei pruugi sul üldse teada midagi. Samas oleks võibolla mõistlikum vanematele selgitada, et jah, olin loll, ja tegin, aga eks sa ise vaata, kui suures osas oled hetkel valmis vastutama. Kõige olulisim asi on ikkagi tervis.
Põhimõtteliselt arvan, et muretsed pisut üle... toibu pisut sellest esimesest korrast ja ära vähemalt lähitulevikus peale tee...
see väldib 2 asja... 1. see, et kui tundub, et süda või mis iganes organ ei tööta õigesti, siis saab selles veenduda, ja siis testide ja protseduuride alusel selle välistada
2. välistab see suure füüsilise sõltuvuse tekke...

See ei ole küll tõestatud, aga kanepil osade teadlaste arvates võib olla haigusi esile kutsuv mõju, mis tähendab seda, et näiteks kui sul on eelsoodumus skleroosi tekkeks võib kanepi tarbimine selle teket kiirendada.
Lihtsalt toon selle fakti ka siia juurde... mitte et ma arvaks, et sul skleroos nüüd on.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”