Esimene halb tripp ACID-ga

Tervist!
Olen 14,esimeseks asjaks utlen kohe ara,et ei ole mingi joodik voi narko soltlane.
Ma kolisin aasta peale eestisse ja pole eriti palju sopru.Ehk siis ma vahepeal(umbes 1-2) korda kuus kui ema isa kodus pole teen kanepit.Ehk siis kuulan muusikat ja samal ajal teen,nii rahulikult.Proovisin uleeile ACID-d,for fun.Asi on selles,et ma trippisin vaga hullusti ara,ma nagin,et laest tulid kaed valja ja tahtsid mind porgusse kaasa viia(imelik ma tean).Siis ma vist toibusin sellest,olin mingi 4-5 tundi nurgas nutnud,maletan kuna vaatasin kella ennem kui tegin.
Tahaks teada,kas kellegil on mingeid kogemusi olnud sellega? Ega mingi narvivaputus voi midagi kahjulikku sellest ei teki? Praegu tunne jumala norm.
Adolf!

Re: Esimene halb tripp ACID-ga

Halb tripp on päris tavaline nähtus ja kui praeguseks mingeid probleeme ilmnenud pole siis neid tõenäoliselt ei teki ka tühjast. Muidugi võivad igasuguste ainete tarbimisel välja lüüa probleemid, milleks sul eelsoodumus on.

Flashbackid ilmnevad pigem kergete tajumuutustena. Kas siis ümbrus hakkab natuke voolima või heli on moonutatud/võimendatud, vb mõni tuttav lõhn ilmub ei tea kust välja. Oleneb küll inimesest, kuid pärast ühte või paari tarbimist väga oodata küll neid e tasu. :D

Soovituseks, kui peaks kunagi jälle juhtuma, et tarbid, siis võiks halva tripi vältimiseks/ümberpööramiseks natuke eeltööd teha. Valida välja oma lemmikutest rõõmsama kõlaga, natuke rahulikum muusika (muusika mõjutab enesetunnet ja emotsioone väga oluliselt), vaata et sa oleksid enda jaoks võimalikult turvalises kohas (üksi kodus olemine ei pruugi selleks olla, alati võib paranoia tekkida et äkki keegi tuleb koju või külla lambist) ja ette valmis mõelda mõni meeldiv, rahustav tegevus, millega vajadusel end hõivata ja mõtted mujale viia. Näiteks joonistamine või kokkamine. Lugemine on ka väga väga huvitav, aga alustada on raske. :D

Muidugi esimese paari tunni sees on niisama objektide vaatlemine ka väga huvitav. Aga see ei aita eriti mõtteid ohjes hoida, pigem soodustab nende hullu panemist.

Ja alati aitab ka mõne usaldusväärse inimesega koos viibimine.

Ma ei üritanud selle tekstiga midagi propageerida, drugs are bad. Võtame seda kui kahjude vähendamist. 8)

Sellised "tripid" näitavad lihtsalt seda, et sa ei olnud valmis sellist asja nägema ja tundma, kui see sind nurka nutma ajas. Kui plaanid midagi sellist veel teha ning normaalse vaimsusega sealt välja tulla siis ole valmis sihukesi asju nägema. Enamus asju mis sa näed korraldab sinu aju sinu peakolu sees. Pealegi kust tead, et tegid hapet? Igasuguseid aineid liigub ringi, üks odavam kui teine.
Oli sellel paberil ka maitse juures kui sa seda sõid?

Oleneb mis ainet tegid, näiteks LSD võib vaimset tervist kahjustada kui sa seda liiga tihti teed ja samu asju koged.
Kui on mingi uurimisaine (research chemical - RC) siis see võib füüsiliselt sulle probleeme tekitada, ning kui sul tripi ajal juba füüsiliselt halb on siis ega see vaimsusele väga kasulik ei ole. RCsid on sadu erinevaid. Kõikidel erinevad plussid ja miinused.

Kui plaanid kunagi veel seda "acid"it teha, tee kindlaks et teed õiget hapet. Valmistu selleks.

Teistelegi tuleb kasuks hoiatus, et LSD ehk hape ei ole nagu Ex või Kanep, seda on hetkeemotsiooni ajevil lihtsalt ''for fun'' suhteliselt ohtlik võtta. Sellise tugeva psühedeelikumi puhul tuleb ette valmistuda, võib joppata ja minna hästi ka siis kui suvalt hapet süüa, aga palju parem ja ohutum on tulemus kui ette valmistuda, ning kindlasti blotteri autentsuses veenduda (test kit) vastasel puhul võib tegu olla mõne ohtliku LSD analoogiga (LSD on farmatseutiliselt ohutu, on trippereid kes võivad 70 litti süüa ja lebolt tantsida ja aeleda ringi).
Vanuselt on soovituslik miinimum 21, aga 18 ja edasi on kannatamatutele ka ok, alla selle pole isiksus ja aju piisavalt välja arenenud. Noorelt trippides võib nn. egosurma asemel blotter esile kutsuda hoopis raskema isiksusekaotuse (enamasti ajutine, kus inimene on vägagi segaduses peale trippi, kardab, kahtleb jne. veits mental)
Viimasel ajal kuidagi jõle paljudest noortest 14-17 kuulnud, kes teevad Lucyt, ilma et oleks midagi väga uuritud, ja loodetakse lihtsalt joppamisele et läheb hästi, tehkegi kord kuus popsu ja oodake veidi raskemate asjadega, ega nad maailmast ära ei kao, lähevad hoopis odavamaks ja puhtamaks.
Lisaks veel - esimene tripp kindlasti koos kellegiga kes on varem vähemalt paar korda trippinud ja kellel on kogemusi, ta oskab palju mõnusamalt ja sujuvamalt aidata tutvust teha selle uue sürreaalselt avardunud maailmaga.
LUCY
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”