Hakkan tegema :3

Nii. Mulle on diagnoositud ... Aspergerile omased Jooned. ASD

Millega võib kaasneda depressioon, Sotsiaalne ärevus.... igasugused muud sada kõrvaltegurit
Olen pikka aega Otsinud oma seisundile ravi.... Olen proovinud anti-depressante, Kas ilma mingite tulemusteta või täielikult negatiivsete mõjudega.
Siis lõpuks sattus kanep minu huviorbiiti.

Lugesin tema toimetest ja uuringutest selle kohta umbes aastast 2013-2014.

peaaegu kõik oli positiivne hoiatati ainult yletarbimise eest millega võis kaasneda väga tugev ärevus, ajutine lühimälu häiritus, paranoia(skisofreeniaga eelsoodumustega inimestel). Ja ei soovitatud tarbida Inimestel kellel oli soodumust teatud liiki vaimuhaigustele (üldiselt skisofreenia). siis lugesin yle 30ne lehe Kanepi mõjust aspergerile. Ja see mis ma teada sain oli vapustav! pea 90% nendest lehtedest ja inimeste kogemustest väitsid et nad on saanud ravi oma Aspergeriga kaasnevatest nähtudest tarvitades kanepit! KusjuuresIsegi leevendas Astmat ja muid haigusi.
Kavatsen hakata tegema.. niipea kui see eestis legaliseeritakse! või varem kui leian usaldus väärseid allikaid.
Soovin teada siis teie arvamusi. ja soovitusi.
Sucalist Heitti. ja alla 99 IQ tasemega inimesi siia ei soovi (ei tasu isiklikult võtta lihtsalt niisama nokin.)

ARTIKLI EESMÄRK EI OLE PROPAGEERIDA NARKOOTIKUMIDE TARBIMIST VÕI VMS VAID LIHTSALT SAADA TEADA INIMESTE MÕTTEID JA SOOVITUSI :D

SOOVIN ET MU ARTIKLIT EI KUSTUTATAKS.
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Re: Hakkan tegema :3

Lihtsalt infoks see, et skisofreenia võib vallanduda mitte üksnes ületarbimise korral, vaid ka pärast esimest mahvi. Samamoodi ka psühhoosiga. Jah, see ei ole suur tõenäosus, aga see tõenäosus on olemas.

Kanepit Eestis lähitulevikus tõenäoliselt ei legaliseerita, sest meil pole ka suutlikkust, et tulla toime negatiivsete mõjudega, mida kanepi tarbimine võib kaasa tuua.

Isiklikult soovitaksin veel uurida, kas on muid alternatiivravi meetmeid, mis aitaksid lahendada. Kui aga ei leia midagi sobivat ja soov kanepiga katsetada, siis pigem saada kontakt mõne arstiga või ka haigust koondavate inimeste liiduga riigis, kus kanepi tarvitamine lubatud ja uurida nende kogemusi ja soovitusi

Reedetu kirjutas:Lihtsalt infoks see, et skisofreenia võib vallanduda mitte üksnes ületarbimise korral, vaid ka pärast esimest mahvi. Samamoodi ka psühhoosiga. Jah, see ei ole suur tõenäosus, aga see tõenäosus on olemas.

Kanepit Eestis lähitulevikus tõenäoliselt ei legaliseerita, sest meil pole ka suutlikkust, et tulla toime negatiivsete mõjudega, mida kanepi tarbimine võib kaasa tuua.

Isiklikult soovitaksin veel uurida, kas on muid alternatiivravi meetmeid, mis aitaksid lahendada. Kui aga ei leia midagi sobivat ja soov kanepiga katsetada, siis pigem saada kontakt mõne arstiga või ka haigust koondavate inimeste liiduga riigis, kus kanepi tarvitamine lubatud ja uurida nende kogemusi ja soovitusi
Ma olen kindel et ma hakkan kanepit tegema. Sest kuna sel on niipalju häid mõjusid kui seda õigesti teha siis. Ravimiseks ikka. Lugesin meditsiini kirjandusest kuidas ta Tervendab aspergerile loomupäraseid sotsiaalselt halbu oskusi. ja ravib astma nähte ja palju muud. ma tõesti ei jõua praegu hakata neid kõiki veebi lehti siia esile tuua.

Ma tean et Eestis on ikka veel kanepi kohta eelarvamused ja valed teadmised aga - paljudel asjadel on oma kindel kasutus viis. Kanep on ravim mitte narkootikum. Tõsi teda saab kasutada mitmeti ja kui sa oled selliste eelsoodumustega võib tekkida sõltuvusi ja muid asju.

Kanepipsühhoos ja skisofreenia vallandub vaid üksnes neil kellel on Vaimuhaiguseks või skisofreeniaks eelsoodumusi. Niisama ta ei tule. Võtame näiteks kui sul on keegi sugulane skisofreenik siis kindlasti ei tasu teha Kanepit.
Ma olen praktiliselt uurinud juba hulganisti inimeste kogemusi ja arvamusi ja meditsiini firmadest uurinud kanepi mõjusid ja kõrval nähte uskuge mind ma olen uurinud.
Kui inimesel on Asperger siis on see yks autismi spektri häire. Olen aastaid uurinud alternatiive peale Kanepi muud ei leia. Ja lugesin et Kanep leevendab autismi siis ka aspergerit. :D Kindalsti ei kavatse ma seda kasutama hakata selleks et kaiffi saada..
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Eelsoodumusega on aga selline lugu, et seda ei pruugi alati teada. Isegi mõned aastakümned tagasi olid paljud haigused valesti diagnoositud.

Aga kui sul mõte nii kindel (ma ei saa ju sind keelata :D), siis äkki võtad ühendust mõne Hollandi autiste või aspergeri sündroomiga inimesi ühendava organisatsiooniga ja uurid ka neilt?

Reedetu kirjutas:Eelsoodumusega on aga selline lugu, et seda ei pruugi alati teada. Isegi mõned aastakümned tagasi olid paljud haigused valesti diagnoositud.

Aga kui sul mõte nii kindel (ma ei saa ju sind keelata :D), siis äkki võtad ühendust mõne Hollandi autiste või aspergeri sündroomiga inimesi ühendava organisatsiooniga ja uurid ka neilt?
Kindlasti! :D

Uuringud näitavad, et marihuaana tarvitamine aitab leevendada üksildusega kaasnevat valu ja ära hoida depressiooni. Võin seda ka ise kinnitada, et talun üksilduse ängistust nüüd natuke paremini, kui varem. See pole küll vist väga autismi teemasse, aga mõte on selles, et tegu on laiahaardelise ravimtaimega ja proovimine ei tee halba. Võid küll halva juhuse korral olla üks nendest erandlikest üksikutest õnnetutest, kes kohe esimese mahviga suust vahutama hakkab, aga sama hästi võib see juhtuda ükskõik millise teise ravimiga.. kui sul on varem avastamata allergia mõne toimeaine vastu vms. Näiteks antidepressantide üks levinud kõrvaltoime on suurenev enesetapusoov, no andke andeks, aga ma ei tea kuidas selline asi on üldse heakskiidu saanud ja nii paljude inimeste kodudesse koha leidnud. Ma ei imestaks üldse, kui tuleks välja, et rohkem inimesi on ennast elust kõrvaldanud just sellesama imeravimi tõttu, mitte kanepi. Kahjuks seda kuidagi tõestada ei saa, ega ei taheta ka, seni kuni igasugused raviasutused oma miljardeid kokku loevad.

vertigo kirjutas:Uuringud näitavad, et marihuaana tarvitamine aitab leevendada üksildusega kaasnevat valu ja ära hoida depressiooni. Võin seda ka ise kinnitada, et talun üksilduse ängistust nüüd natuke paremini, kui varem. See pole küll vist väga autismi teemasse, aga mõte on selles, et tegu on laiahaardelise ravimtaimega ja proovimine ei tee halba. Võid küll halva juhuse korral olla üks nendest erandlikest üksikutest õnnetutest, kes kohe esimese mahviga suust vahutama hakkab, aga sama hästi võib see juhtuda ükskõik millise teise ravimiga.. kui sul on varem avastamata allergia mõne toimeaine vastu vms. Näiteks antidepressantide üks levinud kõrvaltoime on suurenev enesetapusoov, no andke andeks, aga ma ei tea kuidas selline asi on üldse heakskiidu saanud ja nii paljude inimeste kodudesse koha leidnud. Ma ei imestaks üldse, kui tuleks välja, et rohkem inimesi on ennast elust kõrvaldanud just sellesama imeravimi tõttu, mitte kanepi. Kahjuks seda kuidagi tõestada ei saa, ega ei taheta ka, seni kuni igasugused raviasutused oma miljardeid kokku loevad.
Kanep on ju odav ja ravib praktiliselt väga palju, eks see siis mustaks tembeldatakse ka meditsiinifirma tahab ju rahvale mürki sisse kühveldada. Kanep = Paha kuna ta ei tooks meditsiinifirmale kasumit sisse. Ja aspergeri koha pealt ytlen et mul omal oli ja ma tegin Kanepit ja autsmi vastu aitab ka. Lugege Google.... Aga meditsiin ei anna mitte ühtegi ravi aspergerismi vastu kui ainult antidepressante mis inimesi tapavad. samas kui kanepit ei maininud keegi. Ise kindlat võin õelda et mul on asperger ja ma teen kanepit, sõltuvust ei ole. Kanep on mu sotsiaalsetele toimetulemistele väga hästi mõjunud samas mu arst ennustas mulle et must saab "tugev narkosõltlane kui ma kasutan kanepit antidepressantide asemel" arstid on idioodid mõnikord. Neil on ametlikult keelatud anda haigele õiget ravi, kui asi jääb kasumi taha siis kallimad asjad enne. Mõelge nüüd ise järele Arstidel on ravim iga haiguse jaoks. mõne jaoks mitu. Mõelge iga see ravim tekitab kõrval nähte, ja neid kõrval nähte on jälle omakorda tarvis "ravida"

MÕELGE sellele kasumile mida ravimifirma saab. aga võtke näiteks kanep see ravib uuringute järgi mitut haigust korraga. mõelge kui see legaliseeritakse siis läheksid ju teised ravimifirmad pankrotti. LOOGILINE ET KANEP ON JUST SELLE PÄRAST ILLEGAALNE.

mis siis on . kirjutas:Mis sa targutad. TERMOMEETER??? KAS IKKA MEELDIB.Iga inimene otsustab mis ta teeb. Kas on selge.
Loodan et on!!
HAhahaa Mul on siin juba vaikselt tunne et Selle foorumi moderaatorid peavad vandenõuteooriat vandenõuteooria üle. JA tahavad tõestada valeks kõik valeks tõestatu :D ;) oh mida facki ma siin pläran!? :lol:

1a2b3c4d5e6f kirjutas: Kanep on ju odav ja ravib praktiliselt väga palju, eks see siis mustaks tembeldatakse ka meditsiinifirma tahab ju rahvale mürki sisse kühveldada.
Odav? Eestis? Ma ei tea, minu jaoks küll mõttetult kallis. Ja juba meie naaberriigis Lätis on see 5 euri odavam kui siin. Ja ikkagi on ka seal see mõttetult kallis. Hispaanias elad või
Lisaks ei läheks meditsiinifirmad pankrotti mingi legaliseerimise peale. Vb mõnd inimest aitab kanep, mõnd aga mitte. Mina nagu erilisi muutusi küll pole märganud. Mõni aasta tagasi oli suitsetamise tagajärg hoopis see, et ma polnud kindel kas ma saan enam hingata ja arvasin, et ma suren ära. See on ka mingi hull mõtete sisestamine endale, et näe, see aitab täiega, ja siis tunnedki, et aitab. No jah nagu mainitud, vb mõnd aitab päriselt ka, aga noh, tegelt kõik mis see teeb on see, et sa näed täiega loll välja kui sa pilves oled ja see on kõik:D
Mind on "aidanud" LSD, seened ja xanax (lühiajaliselt!!!), et elus mingit mõtet näha, aga jah, kui sa tahad, et miski korda saaks, siis sa pead mingiks hulluks hipiks muutuma ja 24/7 pilves olema. Nagu kui sa harva teed siis meeleolule see suurt ei mõju, sest vahepeal on reaalsus ka sinuga. Vot.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”