Kanepi üledoosi nähud

Hei!

Umbes kuu või natuke vähem aega tagasi tegime sõpradega kanepit. Tegin vaid 3 mahvi, kui tundsin, et mul on väga halb olla. Hakkasin värisema, süda hakkas kloppsima ja paanikahoog tuli, ja muidugi tohutu suukuivus. Sõbrad ütlesid, et ma tõmbasin üle ja saatsid koju. Õnneks olin üksinda kodus ja nii jäigi üks sõber minuga. See kestis suhteliselt pikalt, mingi 3h ehk. Magama jääda ei saanud. Väga kohutav tunne oli. Ei tee kanepit enam kunagi.
Igal juhul nüüd on nii, et üleeile öösel hakkasin magama jääma, kui tundsin, et süda hakkas peksma ja jälle see sama tunne tuli nagu oleksin üledoosi saanud. See kestis umbes 1,5-2h. Lõpuks sain magama jäädud. Eile ei olnud midagi väga v.a kui hommikul paar mahvi tavalist mentooliga suitsu tegin hakkas vaikselt jälle pihta, aga siis viskasin suitsu ära ja see tunne kadus. Täna terve päeva oli jälle hea ja norm olla, ja nüüd õhtul on uuesti nagu eelnevalt mainitud. Mida teha? Mis minuga toimub? Kuhu pöörduda? Kas see on normaalne?

Tüdruk 16

Re: Kanepi üledoosi nähud

Normaalne mitte, ilmselt tõesti ei sobinud kanep sinu organismiga kohe üldse, samuti ei pruukinud see kanep puhas olla. Kui suitsetamine südamepekslemist tekitab, siis kohe kindlasti ei tohiks südant sellega koormata, nii et suits jäta küll ära. Kui need probleemid ikka jätkuvad, siis soovitan perearstiga rääkida. Ütle kohe, et tegid vea ja proovisid, siis ei tule (loodetavasti) tema poolt ka mingit targutamist, vaid ikka aitab selle probleemiga. Võid helistada ka perearsti ööpäevaringsele nõuandetelefonile 1220, ehk oskavad nad ka seal midagi öelda.

Helistasin sinna 1220, kanepit ma ei maininud vaid rääkisin lihtsalt oma probleemist. Soovitas teesid ja palderjanitablette ning perearstile homme helistada, et äkki on asi kilpnäärmes vms. Ehk tehakse vereanalüüsid jne. Ja nüüd siis tekkis uus küsimus, kas perearsti juures tehtud vereanalüüsi käigus on võimalik tuvastada, et olen teinud kanepit?

No miks sa ei öelnud siis? Nii ei saa ju sulle tõest infot anda, praegu võidi rääkida täiesti valest asjast. Arstid ei ole politseinikud ja eriti kui anonüümselt küsid, siis keegi sind ju seepärast kinni ei võta. Jah, perearsti juures on võimalik tuvastada, et oled kanepit teinud, kui seda spetsiaalselt uuritakse. Soovitan mainida, kuna kui on mingi mürgistuse tõttu kahjustus, siis on see oluline info.

See perearsti nõuandeliin on ju minuteada üldsegist anonüümne. Nad ei küsi ju Su nime. Nii et neile peaks ju kohe eriti turvaline olema rääkida ausalt.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Esimesel korral on see tõesti nii... Kui mina tegin oma sõpradega tegime 2g-d... Tegin kokku natukebe alla ühe g. Tegime seda keldri korrusel vb 4m2 alal (arvan et isegi väiksem) kokku oli meid 8. Sain mõlema joindi lõpud. Trepist sain ilusti ülesse. Läksimr kohe välja. Istusin treppi peale ja tuntsin et hakkab paha. Läksin lamavasse asendisse. Fikseerisin pea ära et kui lõdvaks lasen et ära ei kukuks käe pealt (käed olid 2 astet kõrgal) kui keevi mind togis hakkas halb, kui liikusin natukenegi hakkas halb ja kui rääkisin hakkas halb. Olin seal niimoodi kuskil 2h. Siis läks osa seltskonda ära ja jäi 2 sõpra sinna... Siis otsustasin et lähen sõbra voodisse... Roomasin trepist ülesse teisele korrusele (väljas olles oksendasin ka). Läksin alguses peltasse ja ootasin kuna parem hakkab. Võtsin uuesti jõu kokku ja läksin sõbra voodisse magama... Magasin 3h... Ülesse ärgates käskis sõber vastu oma kätt lüüa pilt ei tuikunud ega midagi lic lampi lõin mööda. Sain aru et pole veel laksu alt väljas... Aga sain rääkida ja liigutada nii et ei hakanud halb. Läksin ss oma ropsi ära koristama.
Teine kord tegin 0,25-0,5 g-d. Ka seal edasi... Nüüd viimati tegin 0,75 g-d ja sre oli viies kord... Aga peale esimest korda pole enam nii juhtunud. Soovitan ühe korra veel teha siis lähab üle... (nii oli vähemalt mu sõbraga) sõltuvust ei tekita.
Edu sulle
(14a. poiss)

Võiks ju kirjutas:Esimesel korral on see tõesti nii... Kui mina tegin oma sõpradega tegime 2g-d... Tegin kokku natukebe alla ühe g.

Teine kord tegin 0,25-0,5 g-d. Ka seal edasi... Nüüd viimati tegin 0,75 g-d ja sre oli viies kord... Aga peale esimest korda pole enam nii juhtunud. Soovitan ühe korra veel teha siis lähab üle... (nii oli vähemalt mu sõbraga) sõltuvust ei tekita.
Edu sulle
(14a. poiss)
Mida fakki mees miks sa nii palju korraga teed, raha on palju või
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Kanepil kui ravimtaimel puudub üledoos.
Ka mul olid esimesed circa kümme trippi väga uimased kuigi teisi see pigem stimuleeris.
Kuna tulen Valgast olen ka selle kemikaalidega muru ära proovinud, esimesed kolme niinimetatud "pilve" sellest. Too keeras tekstuurid pahupidi ja tegi muid halbu trikke aga siiski imekombel need tehislikud kannabinoidid (JWH-d) ravisid mind mul kõigil enne neid kolme pilve kehv olla, need ajasid muidugi veel kehvemaks aga ma oksendasin kõik halva välja ja järgmisel päeval oli jälle hea olla. Tagasi kanepi juurde siis paljudel on sündides juba madal tolerants kanepile (nagu minul), ma alguses võtsin kaks-kolm mahvi ja kadusin oma mõtetesse ilma eesmärgita. Kui ma blotteri (25i-nBOMe) ära proovisin tekis mu kanepi suitsetamisele ka mõte taha ja niinimetatud pilved muutusid selgemaks. Kuna blotterit ei saa trippida ilma eesmärgita kuna see oleks mõtetu aja ja raha raiskamine
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”