Kanep, esimest korda

Tere,
Mingi päev sõbrannaga teeme kanepit. Minu teada ta on varem proovinud aga ma mitte. Ma ei taha lollina ka tunduda ja küsida temalt sada küsimust:D Tahaks lihtsalt proovida seda ja väga haige, et mul teeb pm terve klass seda:D (10)
Aga mul on siis mõned küsimused:
1) Mis vahe on alkoholil ja kanepil? (Mõtlen seda kui on sakk sees juba)
2) Kuidas peaks kanepit suitsetama? Mis vahe on tavalise suitsu suitsetamisel ja kanepi suitsetamisel? (pidi vist seda tõmbama nagu suitsu, siis õhku võtma ja hoidma vms või?)
3) Olen kuulnud, et mõned kui keeravad kanepit paned ka tavalist suitsu sinna sisse vms (segavad) ma ei oska seletada ja mõned ei sega. Kumb see õige siis on?
4) Kas esimest korda hakkab köhima?

Kui ma peaksin veel midagi teadma siis võite kirjutada ;)
Aitäh neile kes viitsib vastata.

Re: Kanep, esimest korda

1 vahe on märgatav
2 hoiad sees jah natuke aega
3 vahet pole. kui teete suitsuna, siis läheb jah tubakas sisse. kui piibust siis lihtsalt savu, see on vist sulle raskem, pead tõmbamise ajal tuld hoidma jne, siis on mingid bongid ka kuhu käib vesi sisse ja tõmbamise ajal muliseb. piibu asemel võib inimene kasutada igasuguseid muid asju, purk suht levinud, aga üks tuttav tegi kurgist ka omale selle..
4 köhima võib hakata nii esimesel kui kümnendal või üheksakümne teisel korral, see oleneb kui palju ja kui kanget asja sa endale sisse tõmbad.

ning suht väikesest kogusest piisab, et pilve jääda, esimese korra kohta ma muidugi ei tea, siin räägitakse igasuguseid jutte, et ei mõju jne, minu esimene kord oli selleks liiga ammu
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Alkoholi ja kanepi vahe on väga suur, küll sa tunned. Suitsetama peaks eelistatult bongiga, vähemalt mulle ei meeldinud see joindi jama, hakkas kergelt paha ja mõju oli teistsugune ning lühiajalisem. Reeglina hoitakse jah tossu kauem sees, aga olen lugenud, et mingit erilist mõju see ei avalda. Tavalist tubakat võib sekka panna, isiklik eelistus. Mina nt eelistan ilma tubakata, sest kui saab juhuslikult liiga kange, siis hakkab sitt olla ja võib olla liiga raske alla tõmmata. Puhtalt kanepiga aga pole probleeme olnud. Esimesel korral hakkad köhima jah, selles võid kindel olla, eriti kui pole tavalise suitsuga harjunud. Kui tõmbad korraliku sahmaka, siis võib korraks hingegi kinni lüüa.

ma ei viitsi lugeda enam
aga nt allpool on mingitest halbadest mõjudest juttu, mis peaksid inimest hirmutama, aga see on liigagi harvadel juhtudel siiski ja see 10% kellest said narkomaanid on selles ikka ise süüdi, mitte pole kanep süüdi

okei, aga ära vaidle minuga, ma ei viitsi mingit kanepipooldajat mängida, ise ei tee ja ei taha teha enam ja ei meeldi see asi, pilves inimesed ei sümpatiseeri samuti... vaidle kellegi teisega.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

vertigo kirjutas:Alkoholi ja kanepi vahe on väga suur, küll sa tunned. Suitsetama peaks eelistatult bongiga, vähemalt mulle ei meeldinud see joindi jama, hakkas kergelt paha ja mõju oli teistsugune ning lühiajalisem. Reeglina hoitakse jah tossu kauem sees, aga olen lugenud, et mingit erilist mõju see ei avalda. Tavalist tubakat võib sekka panna, isiklik eelistus. Mina nt eelistan ilma tubakata, sest kui saab juhuslikult liiga kange, siis hakkab sitt olla ja võib olla liiga raske alla tõmmata. Puhtalt kanepiga aga pole probleeme olnud. Esimesel korral hakkad köhima jah, selles võid kindel olla, eriti kui pole tavalise suitsuga harjunud. Kui tõmbad korraliku sahmaka, siis võib korraks hingegi kinni lüüa.
Tavalise suitsuga olen küll harjunud. :D Hinge kinni lüüa???

Külaline kirjutas:Kui kaua peaks seda tossu hoidma?
Nagu ma ütlesin väidetavalt ei peagi ja see pidavat isegi kahjulikum olema, aga ega ma ei tea. Hoia nii kaua kui tahad või jaksad, väga pikalt pole vaja, kuna kopsude kaudu toimub imendumine kiiresti. Kui sa hoiad iga kord pikka aega, siis saad lihtsalt selle tunde mis hapnikupuuduse korral ikka.

vertigo kirjutas:
Külaline kirjutas:Kui kaua peaks seda tossu hoidma?
Nagu ma ütlesin väidetavalt ei peagi ja see pidavat isegi kahjulikum olema, aga ega ma ei tea. Hoia nii kaua kui tahad või jaksad, väga pikalt pole vaja, kuna kopsude kaudu toimub imendumine kiiresti. Kui sa hoiad iga kord pikka aega, siis saad lihtsalt selle tunde mis hapnikupuuduse korral ikka.
See on siis umbes nagu tavalise suitsu suitsetamine?
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”