Kanep, kõrvalt

Meil ühikas nt. korraldatakse reide ning kui leitakse kelleltki midagi, siis pannakse kohe kõiki purki kusema. Kui ma olen lihtsalt kõrval olnud ja pealt kuumutanud, ei ole ise kanepit teinud, kas siis see toss, mis lihtsalt ninast sisse tõmban, avaldub ka kuseproovis? Kaua see umbes organismist sellisel juhul välja läheb?

Re: Kanep, kõrvalt

Ma ei teagi kas kanepi puhul oleks õige kasutada fraasi "passiivne suitsetamine"?

Kui sa ei ole kopsudesse sügavalt sisse tõmmanud tossu, siis ma ei näe probleemi. Kanepi imendumiseks vereringesse kulub ~20-30 minutit. Enamasti ~20 tunniga peaks olema kõik vereringest kadunud.

Kui sa hakkasid paarkümmend minutit tagasi kanepit tõmbama ja äkitselt tullakse nüüd uriini koguma, siis test teoreetiliselt ei tohiks positiivset tulemust anda.

Või juhul kui tekib situatsioon - oled kanepit tarbinud ohtralt ja selgub, et vot nüüd paari tunni pärast tullakse uriini koguma, siis kõigepealt kähku joo paar liitrit vett ja siis jookse toaletti ja tühjenda põis ära. Et kanepitest annaks uriinist positiivse, peab olema mõõdetaval ainel kindel konsentratsioon, et tulemuse võiks positiivseks lugeda. Mistõttu tarbigi palju vedelikku, et seda "konsentratsiooni" lahjendada nii palju kui võimalik. Nagu teada, on vesi orgamismis kõige parem lahjendi.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”