palunjah

#1
Tere!Tahaks teie kogemusi lugeda sellest, kuidas möödus teie narkokoera visiit koolis. Kas narkokoerad tunnevad suitsu ja mokatubaka lõhna kui see on kotis? Kas nad tunnevad kui oled nt seda teinud just ennnem(mõtlen mokatubakat nt)?
Narkootikumidest on juba asi selge, et tunnevad, aga kas tubaka lõhna ka tunnevad?
Suur tänu!:) :P :) :wink:

Re: palunjah

#2
Koer otsib seda, mida ta on õpetatud otsima. Ei ole teadlik, et Eestis ükski narkokoer oleks õpetatud tubakat välja nuuskima. Küll aga tasuks võileivad jms kraam ka kotist eelnevalt ära korjata, sest koer võib selle peale ka märku anda (no loom ju!) ja kui siis tubakat avastatakse, on ikkagi halb.

Re: palunjah

#3
Reedetu kirjutas:Küll aga tasuks võileivad jms kraam ka kotist eelnevalt ära korjata
Wtf, politseikoeri ei huvita kellegi singipirukad ega -võileivad. :lol: Või siiski?????????????? Oleneb kuidas PPA narkokoeri toidab, kuuldatavasti on nad väga hea toidu peal ja ei vaja täiendavaid võileibu.

Re: palunjah

#4
Sõprade seltskonnas just rääkisime sellest ja ühel oli klassis olnud juhtum, kus koer andis märku, aga leiti üksnes võileib. Ehk jah, nad on väga hästi välja õpetatud ja REEGLINA on neil toidust kama, sest nad on tööl. Aga äkki on noorem koer parasjagu kaasas, kes allub muudele ahvatlustele alles kergemini või lõhnab võiku niiiiii isuäratavalt. Mu jutu point oli igaljuhul selles, et kui kotis on midagi, mida ei taha politseile näidata, siis igaks juhuks tasuks ära korjata ka võimalikud koerale ahvatlust tekitavad asjad, sest sa ei tea, kas ta võib sellele reageerida või mitte. Loom on ja jääb ikkagi loomaks =P

Nt ka pimeda juhtkoera ei tohi hakata paitama tänaval, ega talle midagi pakkuma, kui pole omanikult luba küsinud, sest ta on tööl. Nad on üldiselt väga sõbralikud, jumaldavad tähelepanu, aga kui "pai-pai" on tehtud siis võib vaegnägija leida end olukorrast, kus koer ei taha enam tööd teha, vaid nurub tähelepanu.

Re: palunjah

#5
Sööki ei tohiks jah hoida tubaka või millegi muu sarnase lähedal, kui narkokoerad koolis. Kunagi kui käisin viiendas, kutsuti tunnist ära kuna narkokoer hakkas minu kapi juures haukuma, kuigi tegelt ta haukus krõpsude peale, mis kapis olid.
Aga mis siis, kui sa ühel heal päeval ärkad üles ning avastad, et terve viimane aasta on olnud uni?
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”