täiesti oleneb.
Oled pidev suitsetaja? iga päev tõmbad ja jätad üks päev maha? 6-10 nädalat on THC sul veres veel. Täpsemalt siis rasvkoes vist:P

Tõmbasid peol ühe korra viisakusest? nädal kindlalt. võibolla 2. Kindluse mõttes ei pea sa veel sinna arsti juurde ronima.

Jõhvikamahl aitab lagundada THC molekule. Joo seda.

Ning üleüldse ei tasuks muretseda - kui sa lähed arstile niisama uriiniproovi andma, siis nad ei kontrolli seda kanepi värki. Selle jaoks on vaja mingit eraldi testi nii palju kui ma tean. maksab ka vist midagi 100.- ringis.

.

Meil käis koolis selline nädalane vestlusring kahjulikest ainetest. Kanep jääb verre miinimum 3 kuuks. Täpsemalt uriini. Ja et kanepit tuvastada uriinis, ei ole vaja mingit eraldi testi. See tuleb kohe välja. Verre jääb kauemaks.. Keskmiselt 6 kuuks. Aga rasvkoes on seda kauem. Keskmiselt üle 7 kuu. Tegelikult oleneb, palju sa seda tõmbasid. Ühe korra? Umbes 1-2 nädalat. Mida rohkem seda kauem.
Aga ka poleks kergem öelda EI KANEPILE! :?: :?:

Kuramus küll,miks tehakse narkomaania ennetustöös nii palju valesi asju.Milleks on vaja hirmutada lapsi sellega,et kanep on veres 2 nädalat,6 nädalat või hoopiski 6 kuud?See EI OLE lihtsalt nii.

asd kirjutas:Kuramus küll,miks tehakse narkomaania ennetustöös nii palju valesi asju.Milleks on vaja hirmutada lapsi sellega,et kanep on veres 2 nädalat,6 nädalat või hoopiski 6 kuud?See EI OLE lihtsalt nii.
Terve maailma kogemus ja prktika näitab, et kanep jääb verre üheks kuuks. Peale ühekordset kanepi tarbimist, vereanalüüsid lubavad teha kindlaks kanepi tarbimise fakti ühe kuu jooksul.

Kas sul on teine informatsioon või arvamus selle kohta?

Dotsent kirjutas:
asd kirjutas:Kuramus küll,miks tehakse narkomaania ennetustöös nii palju valesi asju.Milleks on vaja hirmutada lapsi sellega,et kanep on veres 2 nädalat,6 nädalat või hoopiski 6 kuud?See EI OLE lihtsalt nii.
Terve maailma kogemus ja prktika näitab, et kanep jääb verre üheks kuuks. Peale ühekordset kanepi tarbimist, vereanalüüsid lubavad teha kindlaks kanepi tarbimise fakti ühe kuu jooksul.

Kas sul on teine informatsioon või arvamus selle kohta?
Teate,kui närvi ajab see vale jutt,mida aetakse lastele koolides jms.Mul on olemas teine informatsioon selle kohta.Nimelt,narkomaania ravijuhis.http://eusk.tai.ee/failid/narkomaania_ravijuhis.pdf vaadake sealt,11 lehekülg.Sealt järgmisel leheküljelt võetud käitumishäirete klassifikatsiooni on ka siin foorumis kasutatud.Ja näete,kõik inimesed pilluvad siin erinevaid vastusi:6 kuud,2nädalat,kuu aega jms.Pole mõtet valetada sellises valdkonnas.

Re: .

Glamuurne lõvitüdruk kirjutas:Meil käis koolis selline nädalane vestlusring kahjulikest ainetest. Kanep jääb verre miinimum 3 kuuks. Täpsemalt uriini. Ja et kanepit tuvastada uriinis, ei ole vaja mingit eraldi testi. See tuleb kohe välja. Verre jääb kauemaks.. Keskmiselt 6 kuuks. Aga rasvkoes on seda kauem. Keskmiselt üle 7 kuu. Tegelikult oleneb, palju sa seda tõmbasid. Ühe korra? Umbes 1-2 nädalat. Mida rohkem seda kauem.
Aga ka poleks kergem öelda EI KANEPILE! :?: :?:
****sa oled ikka eriline tont :lol: :lol:
sa ütlesid : Kanep jääb verre miinimum 3 kuuks. Ja siis paar rida edasi : Verre jääb kauemaks.. Keskmiselt 6 kuuks.
Ise ka usud,mis juttu sulle seal koolis aetakse?See on sellepärast,et hirmutada noori,et nad ei teeks kanepit,kuna nad arvavad,et see on hüppelaud teistele narkootikumidele.Kuid inimene võtab narkootikumide tarvitamisel ise otsuseid ja siin ei saa süüdistada sõpru/tuttavaid või kanepit,et nüüd tarvitatakse muid narkootikume

Kuid inimene võtab narkootikumide tarvitamisel ise otsuseid ja siin ei saa süüdistada sõpru/tuttavaid või kanepit,et nüüd tarvitatakse muid narkootikume
Kohati on Sul õigus, aga samas ka ei ole. Muidugi, narkootikumide võtmine on iga inimese enda VALIK, aga siiski, kui sõbrad ei jutustaks sellest kogu aeg, siis ei tuleks ka 12 aastasel poisil pähe seda proovima hakata! Seega siiski, ka ühiskond annab asjale vunki kaasa, aga sinna ei saa juba midagi teha, kuna kehtib siiski sõnavabadus, ka ikkagi narkootikumide koha pealt!

PS! Kuida sa saad kindel olla, et Sinu allikad need ÕIGED on? Ja üldse, võid sa internetist leida miljon vastusevarjanti sellele.

TEEMA! Enamasti, kui Sa lihtsalt verd lähed andma, siis keegi ei otsi seda. Otsitakse haigusetekitajaid, see kas Sa oled kanepit tarvitanud või ei ole, enamasti ei huvita neid nö. vereuurijaid! Ja kanep on veres TUVASTATAV 6 kuud!

Nagunii hakatakse minult allikaid nõudma.
SENSUS
Psühholoogiline nõustamine
Õppematerjal "Ülevaade psühhoaktiivsetest ainetest"
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Chess kirjutas:
Kuid inimene võtab narkootikumide tarvitamisel ise otsuseid ja siin ei saa süüdistada sõpru/tuttavaid või kanepit,et nüüd tarvitatakse muid narkootikume
Kohati on Sul õigus, aga samas ka ei ole. Muidugi, narkootikumide võtmine on iga inimese enda VALIK, aga siiski, kui sõbrad ei jutustaks sellest kogu aeg, siis ei tuleks ka 12 aastasel poisil pähe seda proovima hakata! Seega siiski, ka ühiskond annab asjale vunki kaasa, aga sinna ei saa juba midagi teha, kuna kehtib siiski sõnavabadus, ka ikkagi narkootikumide koha pealt!

PS! Kuida sa saad kindel olla, et Sinu allikad need ÕIGED on? Ja üldse, võid sa internetist leida miljon vastusevarjanti sellele.

TEEMA! Enamasti, kui Sa lihtsalt verd lähed andma, siis keegi ei otsi seda. Otsitakse haigusetekitajaid, see kas Sa oled kanepit tarvitanud või ei ole, enamasti ei huvita neid nö. vereuurijaid! Ja kanep on veres TUVASTATAV 6 kuud!

Nagunii hakatakse minult allikaid nõudma.
SENSUS
Psühholoogiline nõustamine
Õppematerjal "Ülevaade psühhoaktiivsetest ainetest"
Ma ei mõista,kuidas üldse saab olla aine veres kauem,kui uriinis?Ja mis miljon vastust?Uuri seda lehekülge,see on Narkomaania ravijuhis,seal on kirjas,kuidas toimida,abistades süstivaid narkootikume,palju mõistlikum jutt,kui levitada plakateid,et "EI NARKOLE," kedagi ei koti see lihtsalt,vabandust väljanduse pärast.Ei näe ma ka mõtet kurjadel tädidel ja onudel,kes käivad koolides ja räägivad,et kanep on 64336 kuud veres.

Ühed ütlevad et ühe korra suitsetamise puhul on uriinis sul kanepit teised ütlevad et peab eraldi testi tegema? kumb siis õige on?
et kui lähed annad uriini proovi ja lähed vastustele järgi siis öeldakse tere te olete kanpit tarvitanud jah? narkomaaan! jne :shock: ??

vabandust et selline kiri nüüd tuli :D

asasas

Einoh,Kui sa lähed arsti juurde tegema kliinilist uriini proovi(ehk annad lihtsalt pissiproovi,arstid kontollivad lihtsalt kas sul pole mingisuguseid haiguseid/põletikke vms).Narko testi jaoks on vaja eraldi laborit jms.Ära muretse

Selleks, et kanepit või muud narkootilist ainet uriinis määrata, pole kohe kindlasti mingit eraldi laborit vaja. Küll on aga vaja spetsiaalseid teste. Kuna aga Eesti tervishoius on rahadega alati raskusi, siis üksiki laboritädi ega onu ei hakka su uriini proovist uurima narkootiliste ainete olemasolu, kui käsk on uurida hoopis midagi muud (haigusi).

Küll aga on nüüd juba võimalik igal inimesel ise endale narkotesti kodus teha. Või siis kontrollida oma last. Nimelt juuni lõpus võeti vastu seadus, et narkokiirteste võib müüa ka käsimüügis ehk siis apteekides.

Kui suurem huvi, siis minge küsige apteegist või uurige maaletoojalt (http://www.isismedical.ee/?pid=81&lang=1).

Re: kauaks kanep verra jääb?

dreamer- kirjutas:Ma olen kuulnud et pohla või jõhvika mahla abil saab selle kiiremini verest välja. Ei ole kindel kumma , ning veel vähem kindel kas see väide vastab tõele.
Mida sa siis kirjutad seda siia kui sa ei tea kas see tõele vastab?
Seda saab ainult öelda siis kui oled seda ise proovinud!
ja oled kindel selles.

Külaline kirjutas:
dreamer- kirjutas:Ma olen kuulnud et pohla või jõhvika mahla abil saab selle kiiremini verest välja. Ei ole kindel kumma , ning veel vähem kindel kas see väide vastab tõele.
Mida sa siis kirjutad seda siia kui sa ei tea kas see tõele vastab?
Seda saab ainult öelda siis kui oled seda ise proovinud!
ja oled kindel selles.

Sina keelad mul arvamust avaldada ? :D see on avalik foorum kus kõigil öelda välja mida nad teavad või tunnevad.
aitan kuidas suudan .

Ise olen alati elanud selle järgi et peale yhekordset suitsetamist on see max nädal aega ja regulaarne suitsetaja peab arvestama kuuga. Aga seda kust ma seda kuulsin ma kyll ei mäleta.... Igatahes on mu sõbranna andnud vereproovi ja kuseproovi mõlemat 3 päeva peale suitsetamist ja midagi ei köhitud. Yks tuttav läks amfi laksu all sõjaväe kommisariaati ja talle ei öeldud ka midagi et miskit korrast ära oleks....jus iis ei kontrollita seda. Ühed sõpsid suitsetasid ja pidid pool tundi hiljem politsei reidi käigus pissiproovi andma. Neile öeldi et nad on viimase nädala jooksul suitsetanud kuigi tegelikult olid nad proovi andmise ajal padupilves:D
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”