Re: Kanepi tripp

Kas ma just mingit hullu trippi olengi saanud, üldiselt kanep selline rahustav ja naerma ajava toimega, vastasel juhul mingi speedi või taolisega ära segatud. Esimest korda ei mõjunud absoluutselt, aga tõmbasin siis üpris vähe ka. Teist korda olin juba korralikult joonud, ajasin väga haiget juttu ja kõik oli naljakas. Kõige hullem/parem oli vist siis, kui olin samuti joonud ning mul käis koguaeg mingi paranoia peal, et mu ema tuleb koju. pluss veel ma hoidsin enda arust silmi täiesti lahti, aga tegelikult olid need nii kinni mis kinni. suu kuivas ka nii metsikult, et kui ma naersin, siis ülahuul jäi hammaste külge kinni :D aeg venib ka nagu tatt.

Esimese ajal ei mõjunud eriti, ainult lõpus hästi korraks. Tõmbasin liiga vähe ja valesti ning olin seltskonnas kus ei tundnud ennast vabalt.

Kõige paremat ei oska öelda, ei mäleta kõiki ja tõtt-öelda ei oska niimoodi võrrelda ka. Aga ma võin kirjeldada enam-vähem millised need kõige tugevama mõjuga olid. Mõned korrad on olnud niimoodi, et kui miski naerma ajab, siis kukun pikali ja ei saa enam hingata ning arvasin tõsimeeli, et lämbun ära lõkerdamise kätte. Üks oli nii et ma vahtisin rahulikult lampi ja sealt kiirgavat valgust nii kaua kuni see praktiliselt pimestas mu ning ma vajusin väga sügavasse mõttesse, kus ma mõtlesin igasugu imelike asju välja.

Kõige halvem oli selline kus ma tõmbasin natuke liiga palju ja mul hakkas väga paha. Jäin voodisse pikali ning siis hakkas mind kimbutama unehalvatus. Ma ei saanud end liigutada ja nägin igasuguseid hirmsaid asju ja olin paanikas. Isegi kui ma tulin vahepeal teadvusele ja uuesti tukkuma jäin, algas kõik otsast peale.

Mul nt on nii olnud, et sõber kes ise ei suitsetand kanepit, lehvitas mulle, ma lehvitasin vastu ning peale seda hakkasin oma kätt uurima, sest see tundus nii huvitav ja naljakas. Veel oli nii, kui saime mingit ülitugevat kraami (kogenud kanepisuitsetajad seltskonnas isegi pidid tõdema, et polnud kordagi midagi sellist saanud) ja ma istusin pool ajast silmad kinni, sest kui ma rääkisin, siis ma nägin kuidas mul noodid suust välja tulid :D

Minu kõige naljakam tripp oli selline, kui sõbraga kahe peale suitsetasime pooliku ära ja läksime lauluväljakule kaare alla, siis seal olid mingisugused neeger turistid ja siis üks paksem mutt pööras järsult selja ja hakkas laulma HALLLEEELUUUJA HALLLEEEELUUJA, see oli lihtsalt siis nii naljakas, et me naersime nii hullult et silmadest hakkasid pisarad voolama:D Mitte kunagi ei unusta seda kui naljakas see ikka oli
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”