Re: Kanepi toime esimest korda

Külaline kirjutas:Kui kanepit esimest korda teha, siis mis on kõrvalmõjudeks? olen kuulnud paljudelt, et võib esimese korraga kokku kukkuda, on see tõsi? Endal pole plaanis proovida ega ei kutsu ka, kuid lihtsalt huvitab.

Võib juhtuda nii,et sa fekaalid ennast täis ja saad ise ka aru,kui loll sa oled.

Külaline kirjutas:Kui kanepit esimest korda teha, siis mis on kõrvalmõjudeks? olen kuulnud paljudelt, et võib esimese korraga kokku kukkuda, on see tõsi? Endal pole plaanis proovida ega ei kutsu ka, kuid lihtsalt huvitab.

irw, kas sellist juttu kuulsid koolis? Kõrvalmõjud? Mõnus söögiisu tuleb, ning lõpuks uni. Mingeid kõrvalmõjusid ei ole. Ja kui sind ei kutsu see, siis miks huvitab? Järelikult ikka kutsub.

Vererõhu lööb algul tõmmates lakke, mis tähendab, et pea käib ringi algul võibolla täiega.. See on rohkem tingitud sellest hingamisrütmist kui sa paffid vist.. Siis võibolla natukene imelik ja sel hetkel on kindlasti parem istuda... Aga mingeid kokkukukkumisi ma pole KUNAGI veel kuulnud, arvestades seda et tean ka inimesi kes on juba 8aastat paffinud.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”