FIRST TIME!

Enamjaolt mu sõbrad ja tuttavad on kõik kanepit proovinud, mina pole. Kuid kui ma nüüd mõtlen, et kui mulle pakutaks, siis ma prooviks ka ära. Kuid kui ma esimest korda teen, siis kui palju ma peaks tõmbama, et mitte liiale minna?! ma saan aru, et see igaühel individuaalne, kuid siiski. Mingi kaks-kolm mahvi või mida?

Re: FIRST TIME!

sa peaks tundma, kui sa liiale lähed. aga nii palju kui ma ise oma esimesest korrast mäletan, tegime bongi, võtsin ma rohkem kui kaks-kolm mahvi. aga see väga oleneb ka inimesest, nagu sa ise ytlesid. aga samas oleneb ka inimesest sõltuvusse jäämine, nii et ole ettevaatlik kanepiga :)

OlenLiis kirjutas:Esimesel korral ei tohiks juhtuda jah midagi, vahel ei hakka see isegi veel mitte kolmandal korral pähe
Külaline kirjutas:jep, esimesest korrast küll midagi ei saanud :D aga on öeldud ka, et tavaliselt esimesel korral midagi ei juhtugi..

Kvaliteet ja kogus on tähtis.Ega selliseid enda arust kõike teadjaid kõige rohkem petetakse.

Külaline kirjutas:
OlenLiis kirjutas:Esimesel korral ei tohiks juhtuda jah midagi, vahel ei hakka see isegi veel mitte kolmandal korral pähe
Külaline kirjutas:jep, esimesest korrast küll midagi ei saanud :D aga on öeldud ka, et tavaliselt esimesel korral midagi ei juhtugi..

Kvaliteet ja kogus on tähtis.Ega selliseid enda arust kõike teadjaid kõige rohkem petetakse.
Kui vihjad, et mina olen enda-arust-kõike-teadja, siis ise pole ma kunagi kanepit ostnud, alati on sõbrad/tuttavad ning ka mu tuttavatest päris tihedad kanepitegijad ütlevad, et esimesel korral ei saa tavaliselt kohe laksu alla

ega see ei loe ju et kõik tuttavad ja sõbrad juba teinud :D kui ikkagist ei tõmba väga see kanep,siis ei pea tegema ju, tervisele kahjulik ikkagist. aga essal korral muidu vb aint mingi peapööritus :D jne, väga palju ei soovitaks essalkorral tõmmata
If ur heart was really broken, you'd be dead. so shut up!
põrkepallid ♥ stressipallid ♥
hakunamatata ! [:

Üks korralik kahatäis algul, puhast või tupsuga segamini, kui segamini siis hiljem veel ka korralikult littida peale..

Tark on teha ehk 1 mahv / korralik kahatäis ... 5 minti hiljem uus samasugune.. (ütleme nii, et enda arust sa siis jah pilves vb ei ole, natuke imelik olla, aga kui su sõbrad sind vaatavad saavad küll aru, et sa võid päris baked olla..)

ehk siis tasakesti, vahedega paffida ja mõjub ka "esimene kord" kui seda siis enam esimeseks korraks nimetada..

Olen aasta aega kanepit teinud umbes, olen 15 aastane. Iga nädal saab ikka natukene tehtud. Ei arva, et mingi ekspert olen aga mis kuradi 5 või 6 mahvidest te räägite? Joindi mahvidest w? See joint on täis mõttetu, pealegi viib see tolerantsi veel kõrgemale (ehk sul hakkab aina rohkem vaja kanepit, et sama mõnu tunda)

Ma olen mingil määral Pokerjackiga nõus, mul on tavaliselt nii, et tahaks täiega teha jne.. Kui olemas ja vahest pilves olen, siis ma mõtlen alati et ma näen väga sitt välja, väga vaikne, ja üldiselt ei näe sel enam mõttet, tundub kuidagi tavaline juba... Samas on parim asi teha mingi paus ja siis paffida koos naistega ja nendega olla.. hmm ;)

pssssst kirjutas:Enamjaolt mu sõbrad ja tuttavad on kõik kanepit proovinud, mina pole. Kuid kui ma nüüd mõtlen, et kui mulle pakutaks, siis ma prooviks ka ära. Kuid kui ma esimest korda teen, siis kui palju ma peaks tõmbama, et mitte liiale minna?! ma saan aru, et see igaühel individuaalne, kuid siiski. Mingi kaks-kolm mahvi või mida?
Tõmba ikka uim kerra ära, siis tead mis feeling see on. Üldiselt ei soovita seda kraami käppida, söö hapukurki parem.
(Signatuur)http://www.upload.ee/image/2622804/Silverilogo.png(/ülisalajane)
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”