imelik tunne

Tere!
K2isin eile peol. See oli selline tavaline küla pidu kus olid omad tuttavad ja s6brad. Kuid vahepeal k2is ka seal muud v66rast rahvast.
Asi selles et ma olin tantsides t2iega energiline.Tahtsin ainult tantsida ja tantsida.Kuid mingi hetk hakkasin hambaid n2rima/krigistama... ja ma ei saanud kuidagi tagasi seda hoida, Tahtmatult see lihtsalt tuli nii et krigistan vms. Tarbisin ka alkoholi ja tantsides panin selle endast eemale pingi peale. Küsimus on nüüd selles et kas oli võimalik et keegi toppis mulle midagi joogi sisse et mul selline energia power oli ja hambaid krigistasin/närisin või see oli alkoholist?
Ait2h vastamast!

Re: imelik tunne

Oleneb sümptomitest, kui ainult see hammaste krigin, siis see ei pruukind olla mingi narkootikumi mõjul. Energilisuse kohta - alkohol tegelt annab küll powerit juurde ja isegi kainena on hea musooni saatel tantsida.
Hammaste krigistamise suhtes on mul endalgi vahel nii olnud ilma alkoholita ja narkootikumideta.
Seega eriti ei usu, et seal midagi joogi sisse pandi. Kui tuletad mõne spetsiifilisema tundemärgi mis sind sel hetkel veel valdas, siis äkki leiaks midagi targemat ka, kuid seniks usun, et ei olnud sul midagi seal joogi sees.

Re: imelik tunne

See hammaste krigistamine oli mul esimest korda nii koos alkoholiga.Pole mitte kunagi nii varem olnud et hakkan lambist hambaid krigistama.Muid tundemärke teglt nagu polnudki.Energia power,und ei olnud,ja hammaste krigistamine. Loodame jah et midagi seal joogi sees polnud :)
Aitäh vastamast.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”