Kanep ja alkohol

Tere!

Sai paar kuud vähem, kui aastaaega tagasi teema tehtud selle kohta kuidas sain üledoosi kanepist.(tegemist oli kangemaga ehk midagi oli sinna lisatud).Peale üledoosi umbes 2 nädalat hiljem jõin alkoholi umbes liitri jagu.Seejärel tekkisid paanikahood, mis hiljem tekitasid depressiooni ja masendust ja samuti pearinglust aeg-ajalt.

Möödunud on peaaegu aasta nüüd.Ma ei ole sellest ajast peale tilkagi alkoholi julgenud juua kartes paanikahoogude tagasitulemist.(Need kestsid kuid...võibolla kujutasin ette aga see oli minu jaoks ikkagi jube).Ma sain vahepeal 18 ja see tekitab natukene juba ebamugavust, kui ma sõpradega kunagi ei joo koos.Pidevad küsimused: miks, millepärast jne... Ma ei ole kanepiüledoosist rääkinud ühelegi sõbrale ega ei taha ka.

Peamine küsimus seisneb selles, et kas selles juhtuks halba, kui ma millagil jooks.Vahel sooviks ikkagi sõpradega koos grillida ja õlut võtta aga ma ei julge.Kas minu kartused paanikahoogude tagasitulekuks on asjatud või on see täiesti võimalik ? Palun võimalikult asjalikku vastust

Re: Kanep ja alkohol

kasutaja15 kirjutas:Tere!

Sai paar kuud vähem, kui aastaaega tagasi teema tehtud selle kohta kuidas sain üledoosi kanepist.(tegemist oli kangemaga ehk midagi oli sinna lisatud).Peale üledoosi umbes 2 nädalat hiljem jõin alkoholi umbes liitri jagu.Seejärel tekkisid paanikahood, mis hiljem tekitasid depressiooni ja masendust ja samuti pearinglust aeg-ajalt.

Möödunud on peaaegu aasta nüüd.Ma ei ole sellest ajast peale tilkagi alkoholi julgenud juua kartes paanikahoogude tagasitulemist.(Need kestsid kuid...võibolla kujutasin ette aga see oli minu jaoks ikkagi jube).Ma sain vahepeal 18 ja see tekitab natukene juba ebamugavust, kui ma sõpradega kunagi ei joo koos.Pidevad küsimused: miks, millepärast jne... Ma ei ole kanepiüledoosist rääkinud ühelegi sõbrale ega ei taha ka.

Peamine küsimus seisneb selles, et kas selles juhtuks halba, kui ma millagil jooks.Vahel sooviks ikkagi sõpradega koos grillida ja õlut võtta aga ma ei julge.Kas minu kartused paanikahoogude tagasitulekuks on asjatud või on see täiesti võimalik ? Palun võimalikult asjalikku vastust
Mida siis sinna lisatud oli?Kõik ei talugi kanepit,lihtsalt ei maksa enam kunagi tarvitada.Alkohol ei tohiks põhjustada eeltoodud kaebuseid.

Külaline kirjutas:
kasutaja15 kirjutas:Tere!

Mida siis sinna lisatud oli?Kõik ei talugi kanepit,lihtsalt ei maksa enam kunagi tarvitada.Alkohol ei tohiks põhjustada eeltoodud kaebuseid.
Seda ei tea, mis lisatud oli.Aga tean, et toode oli pärist kunagisest poest "Legalize".

Külaline kirjutas:
Nsm. kirjutas:Aga äkki kanepi mõju ja alkohol tõid välja sinus skisofreenia?

Ei tea, sest korraga ma neid ei tarvitanud aga kas praegu oleks ohutu alkoholi tarvitada?
Kes ei riski see šampust ei joo, niiet tee proovi, muidugi kui endas kindel oled, sest ega mina ka kõike ei tea. Kui tekivad paanikahood saad pöörduda arstide poole.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Nsm. kirjutas:
Külaline kirjutas:
Nsm. kirjutas:Aga äkki kanepi mõju ja alkohol tõid välja sinus skisofreenia?

Ei tea, sest korraga ma neid ei tarvitanud aga kas praegu oleks ohutu alkoholi tarvitada?
Kes ei riski see šampust ei joo, niiet tee proovi, muidugi kui endas kindel oled, sest ega mina ka kõike ei tea. Kui tekivad paanikahood saad pöörduda arstide poole.
Tekkiski see küsimus, et kuidas ma saan kindlaks teha kas on tegemist skisofreeniga või mitte ?
Vikipeediat vaadates jäi tunne nagu mõni sümptom kattub küll.

See ongi ilmselt arstide ala, ise väga kindlaks ei tee. Aga kui kirjutada google otsingusse "schizophrenia test" siis saab teha mõned inglise keelsed testid. Aga samas kui sul nüüd ei ole esinenud paanikahooge siis äkki ei olnud skiso vaid lihtsalt kanep või alkohol tõid alateadvusest depressiooni nn. nähtavale?
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Spice koosneb sünteetilistest kannabinoididest, ei tea ei ütleks et see kangem on, kuid see on keemia ikkagi ning taime kõrval mõttetu bullshit, ei tea mis seal olla võib.

aga ei tea, äkki oledki skisofreenik, kuid sellisel juhul oleks sul pea igapäev vähemalt luulud ja parakad ka ilma midagi tarvitamata.

Külaline kirjutas:Spice koosneb sünteetilistest kannabinoididest, ei tea ei ütleks et see kangem on, kuid see on keemia ikkagi ning taime kõrval mõttetu bullshit, ei tea mis seal olla võib.

aga ei tea, äkki oledki skisofreenik, kuid sellisel juhul oleks sul pea igapäev vähemalt luulud ja parakad ka ilma midagi tarvitamata.
Midagi sellist küll ei ole.Luulusid pole kunagi olnud ega ka midagi paranolist.

Ma wikipeediast lugesin, et mõju psüühikale võib olla pikaajaline sellest aga huvitab siis,mida see pikaajaline tähendab.Kui pikk aeg võib olla.

Tsiteerin:"Initial studies are focused on the role of synthetic cannabis and psychosis. It seems likely that synthetic cannabis can precipitate psychosis and in some cases it is prolonged""

kanepit sa peaksid kasutama sadasid kilosid 10 minuti jooksul et OD saada (brown university uuringud mitte 70'date propaganda) , legalize ei ole kanep see on mingi voodo segude ja keemiaklassi katsetuste vahepealne ja 10x hullem kui ükski kanepi strand, aga tunnen sulle kaasa et sul sellised hood jms. on, soovitan alustada lihtsalt mõne lahjema õllega ja vaikselt kasvatada seda arusaama kehas et see on alko mitte see legalize keemia. Aga kui alko tekkitas selliseid sümptomeid siis siiski ei soovitaks proovida ka päris kanepit, sest kuigi see on lahjem ja mitte nii kahjulik kui spice siis ehk parem mitte hakkata riskima.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”